واکنش آلیسون بکر به بازگشت هواداران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۷۱۰
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
۶۱۵
سایت «ساکر بایبل» در گفت‌وگویی متفاوت با آلیسون بکر درباره بازگشت هواداران لیورپول به آنفیلد و تأثیر آن‌ها روی مسابقات صحبت کرده است.

خبرورزشی: «هرگز تنها قدم نخواهی زد»؛ شعار معروف هواداران لیورپول است که هر بازیکنی می‌آید اهمیت آن را با تمام وجود حس می‌کند. آلیسون بکر که حالا بعد از پشت سر گذاشتن ۳ فصل یکی از بهترین سنگربانان لیگ برتر و بازیکنی مورد اعتماد برای قرمزهای مرسی‌ساید است، در مصاحبه با سایت «ساکر بایبل» در مورد بازگشت هواداران به آنفیلد و شور و حالی که به مسابقات می‌دهند، صحبت کرده است. بخش‌هایی از این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

آلیسون: بود و نبود هواداران مثل زندگی و مرگ است!

مقایسه بین این فصل و فصل قبل؛ یکی بدون حضور تماشاگران در استادیوم و دیگری با برگشتن هواداران. در مورد چنین تجربه‌ای برای‌مان توضیح بده.

واقعاً مسئله بزرگی است. مثل زنده بودن و زنده نبودن (مرگ) است. گاهی اوقات آنقدر غرق بازی می‌شوی که اصلاً متوجه نیستی در اطرافت چه می‌گذرد اما وقتی بدون حضور هواداران بازی می‌کنی آنقدر محوطه ساکت است که کاملاً خلاء را احساس می‌کنی. وقتی جمعیت در استادیوم حضور دارند انگار فشار مضاعف به تو وارد می‌شود و واقعاً معتقدم که هواداران نقش بزرگی ایفا می‌کنند. آن‌ها بدون‌شک یار دوازدهم هستند.

طرفدارانی که در خیابان صف بسته‌اند، پرچم‌های به اهتزاز درآمده، سر و صداهای داخل استادیوم، همه اینها چه حسی به تو می‌دهد؟

حس خیلی خاصی است. وقتی بچه‌ها را می‌بینی و همه آن‌ها برای بازی هیجان‌زده هستند. گاهی اوقات بچه‌هایی را در خیابان میبینم که لباس دروازه‌بان را پوشیده‌اند، چنین چیزی زیاد در بین هواداران فوتبال نرمال نیست و واقعاً برایم باورنکردنی است. معمولاً آن‌ها پیراهن‌های بابی (فیرمینو)، مو (صلاح)، سادیو (مانه) و یا ویرجیل (فان‌دایک) را می‌خواهند. واقعاً از اینکه بچه‌ها لباس دروازه‌بان را انتخاب می‌کنند قدردانی می‌کنم، نه به خاطر خودم بلکه به خاطر متفاوت بودن‌شان. ۱۰ بازیکن در زمین هستند که می‌توانند پیراهن‌های‌شان را انتخاب کنند و فقط یک انتخاب برای دروازه‌بان وجود دارد. به نظرم بچه‌ها بسیار راستگو هستند و دیدن طرز فکرهای‌شان به من پیام خوبی می‌دهد و می‌گوید من تاثیر خوبی خارج از زمین بازی روی آن‌ها گذاشته‌ام.

طرفداران لیورپول مثل اعضای خانواده هستند. تا به حال پیش آمده که وقتی وارد زمین می‌شوی همان چهره‌های آشنا را ببینی و از این طریق سعی می‌کنی با هواداران ارتباط برقرار کنی؟

بله. اخیراً تصویر تمام هواداران در KOP را می‌دیدم و خیلی جالب است که بین آن‌ها پسربچه‌ای را دیدم که صدایش را می‌شناسم. هروقت در زمین هستم صدای او را می‌شنوم و به حرف‌هایش گوش می‌کنم. اگر روزی در مرکز شهر راه بروم و او نام من را فریاد بزند قطعاً میشناسمش. وقتی برمی‌گردم و پشتم را نگاه می‌کنم چهره خندان او را میبینم که به من سلام می‌کند حس خیلی خوبی می‌گیرم. واقعاً هم طرفداران لیورپول مثل خانواده هستند. همه با هم می‌خواهیم عالی باشیم. آن پسر همیشه با پدرش می‌آید و دیدن اینطور روابط واقعاً دل‌انگیز است.

حتماً با لیورپول به خیلی از رؤیاهایت رسیده‌ای. گذشته از فینال‌ها، کدام یک از شب‌های بازی‌های اروپایی برای تو از بقیه برجسته‌تر و به یادماندنی‌تر است؟

شب‌های اروپایی واقعاً ویژه هستند. باشگاه دستاوردهای فراوان، جام‌های زیاد و بازیکنان سطح بالای بسیاری داشته است، اما من فکر می‌کنم چیزی که قابل توجه است آن شب‌ها و مناسبت‌هایی است که نه هواداران آنها را فراموش می‌کنند و نه بازیکنان. قهرمانی لیگ برتر بسیار خاص بود. توقع همه بالا بود و قدم خیلی بزرگی محسوب می‌شد و باعث شد تا برگ جدیدی در تاریخ باشگاه ورق بخورد. باورکردنی نبود. هرچند شب‌های بازی‌های اروپایی هم حس و حال خودش را دارد اما کاملاً متفاوت. همیشه رؤیای قهرمانی در لیگ قهرمانان را در سر می‌پروراندم. البته که همه می‌خواهند قهرمان لیگ شوند اما من به عنوان یک کودک برزیلی می‌خواستم به اینجا بیایم تا در لیگ قهرمانان بازی کنم. وقتی در این لیگ بازی می‌کنی و قهرمانش هم می‌شوی واقعاً حس بی‌نظیری پیدا می‌کنی.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو