طرح آمریکا علیه ایران در صورت عدم مذاکره
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۸۷۰
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
۵۱۷۴
اکسیوس گزارش داد؛
پایگاه اکسیوس گزارش داده آمریکا و اسرائیل در روزهای گذشته جلسه مخفیانه‌ای درباره برجام برگزار کرده‌اند. طبق این گزارش، جلسه مذکور به صورت یک کنفرانس ویدئویی محرمانه به ریاست «جیک سالیوان»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و «ایال هولاتا»، مشاور امنیت داخلی اسرائیل برای بحث درباره طرح جایگزین آمریکا در صورت عدم بازگشت ایران به مذاکرات برجام برگزار شده است.

خبرگزاری فارس: پایگاه اکسیوس گزارش داده آمریکا و رژیم صهیونیستی در روزهای گذشته جلسه مخفیانه‌ای درباره برجام برگزار کرده‌اند.

طبق این گزارش، جلسه مذکور به صورت یک کنفرانس ویدئویی محرمانه به ریاست «جیک سالیوان»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و «ایال هولاتا»، مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای بحث درباره طرح جایگزین آمریکا در صورت عدم بازگشت ایران به مذاکرات برجام برگزار شده است.

طرح آمریکا علیه ایران در صورت عدم بازگشت به مذاکرات

یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی به آکسیوس گفته آمریکا قصد دارد در صورت عدم از سر گیری مذاکرات وین درباره برجام تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کند.

چند هفته پیش یک روزنامه صهیونیستی بعد از دیدار «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا با «نفتالی بنت»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جزئیاتی از طرح کابینه جدید این رژیم برای همکاری با دولت آمریکا ضد ایران منتشر کرده بود.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص روز ۹ شهریور گزارش داد یکی از نقاط مشترک در دیدار «نفتالی بنت» با بایدن در کاخ سفید، مخالفت هر دوی آنها با «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر سابق این رژیم بوده و هر دوی آنها امیدوار بوده‌اند که از بازگشت نتانیاهو به قدرت جلوگیری کنند.

هاآرتص نوشته یکی از دستاوردهای سفر نفتالی بنت تعمیق و تقویت روابط راهبردی میان واشنگتن و تل‌آویو در زمینه‌ همکاری‌های اطلاعاتی بوده است.

پیشبرد همکاری‌های اطلاعاتی در خصوص برنامه هسته‌ای ایران از طریق کانال مخفیانه‌ای انجام خواهد شد که در فلسطین اشغالی «دیوید بارنیا»، رئیس جدید سازمان جاسوسی موساد هدایت آن را بر عهده خواهد داشت.

با این حال، هاآرتص نوشته شخص کلیدی در مقابله با برنامه هسته‌ای ایران «ایال هولاتا»، رئیس جدید شورای امنیت داخلی اسرائیل خواهد بود. او همان فردی است که نفتالی بنت را برای دیدار با بایدن آماده کرد.

هاآرتص نوشته مأموریت او در مسائل مربوط به برنامه هسته‌ای ایران مانند یک مدیر پروژه است و کارشناسان موساد، وزارت خارجه و کمیسیون انرژی اسرائیل به او یاری می‌رسانند.

روزنامه صهیونیستی نوشته هولاتا و همکارانش حتی اگر در محافل علنی به این مسئله اذعان نکنند برایشان واضح و مبرهن است که اسرائیل در برابر ایران چه گزینه‌هایی در اختیار دارد و قادر به انجام چه اقداماتی نیست.

هاآرتص درباره اینکه رژیم صهیونیستی قادر به انجام چه اقداماتی علیه ایران نیست نوشته است: «دو گزاره در اینجا مطرح است: ۱- ایالات متحده به سایت‌های هسته‌ای ایران حمله نخواهد کرد. ۲- اسرائیل حتی اگر طرحی برای حمله آماده کرده باشد یا آنکه سناریوهای خلاقانه دیگری داشته باشد هیچ توانایی نظامی عملی برای انجام حمله به تنهایی و دستیابی به نتایج محسوس نخواهد داشت. اضافه بر این، حتی اگر اسرائیل طرحی اصیل، جرأتمندانه و شدنی در این زمینه داشته باشد مورد قبول ایالات متحده واقع نخواهد شد، زیرا واشنگتن نگران است که هر اقدام نظامی این کشور را بر خلاف خواستش وارد جنگ خواهد کرد.»

هاآرتص در بخش دیگری از این گزارش به توضیح درباره ارزیابی جامعه اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره برنامه ایران در خصوص بازگشت یا عدم بازگشت به برجام پرداخته است.

در بخشی از گزارش آمده است: «ارزیابی‌ها در اسرائیل و ایالات متحده این است که ایران با بازگشت به توافق هسته‌ای موافقت خواهد کرد، اما این کار را با شروط خودش انجام خواهد داد، از جمله اینکه مطالبه خواهد کرد واژه‌های پردازی‌های توافق تغییر پیدا کنند تا اطمینان حاصل شود محدودیتی علیه آنها ایران اکنون به آن دست یافته اعمال نخواهد شد.»

طبق طرح هولاتا، چنانچه ایران به توافق هسته‌ای بازگردد، دولت آمریکا بایستی روابطش با ایران را بر اساس رویکرد چماق و هویج (طرحی متشکل از تشویق و تنبیه به صورت توأم) تنظیم کند. هویج‌هایی که ارائه می‌شوند بایستی جذاب باشند و علاوه بر رفع تحریم‌ها، ارائه کمک‌های سخاوتمندانه از سوی غرب برای بازسازی اقتصاد ایران را در بر بگیرند.

در عوض، ایران بایستی با گسترده‌تر شدن دامنه برجام موافقت کند به گونه‌ای که توافق جدید، نظارت دقیق از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر تمامی سایت‌های هسته‌ای ایران از جمله اماکن نظامی را در بربگیرد.

هاآرتص نوشته اجرای موثر رویکرد چماق و هویت به ائتلاف گسترده‌ای فراتر از مشارکت صرفاً کشورهای غربی نیاز دارد. این روزنامه نوشته است: «ما باید تلاش کنیم روسیه و چین را هم با خودمان همراه کنیم، اگرچه که شانس موفقیت در این زمینه زیاد نیست.»

هاآرتص نوشته تلاش‌های بین‌المللی علیه ایران بایستی کشورهای عربی را نیز شامل شود و اسرائیل در اینجا می‌تواند وارد ائتلافی پنهان با این کشورها شود.

با آنکه نفتالی بنت و «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی هر دو جزو سیاستمداران تندرو افراطی در قبال ایران محسوب می‌شوند رسانه‌های صهیونیستی مدعی هستند بنت قصد دارد سیاست‌های تل‌آویو را به مسیر جدیدی هدایت کند.

کشورهای غربی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال‌های گذشته ایران را به پیگیری اهداف نظامی در برنامه هسته ای این کشور متهم کرده‌اند. ایران قویاً این ادعاها را رد کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:28
Iran (Islamic Republic of)
22:15 - 1400/06/31
بدبخت شدیم
به ... رفتیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
گویا این چنین خواهد شد سرنوشت ما.
Iran (Islamic Republic of)
22:27 - 1400/06/31
قطر و عمان و عراق و... پیغام و پسغام دادن که اوضاع خطرناکه، اینا دویدن برن مذاکره!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:38 - 1400/06/31
مسئولین ما هم عشق تحریم و کاسبی از تحریم ، هرگز این مسئولین دست از سر تحریم بر نمیدارند و هرگز نخواهند خواست مذاکرات به نتیجه برسه، دولت قبل هم تلاشش کرد همین کاسبان تحریم نگذاشتند به نتیجه برسه و مدعی برهم زدن بازی از طرف آمریکا شدند،
Iran (Islamic Republic of)
22:40 - 1400/06/31
خداوکیل نفتالی هم شد شاخ
Iran (Islamic Republic of)
22:40 - 1400/06/31
فقط حرف مفت میزنند هیچ غلطی نمیتوانند بکنند البته ملت ایران هنوز منتظر پاسخ ترور شهید فخری است
Iran (Islamic Republic of)
22:41 - 1400/06/31
آمریکاسریعاوواقعاتحریم هاعلیه ایران لغوکند!آنگاه ایرانیان،متقابل عمل خواهندکرد!حمله نظامی اسرائیل،حماقتی بزرگ برای اوبوجودخواهدآورد!چون تیرهای آتشین رادریافت خواهدکردکه غیرقابل تصوره!این تیرهاازآمریکاهم ترسی ندارنند!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
دقیقا همینطور است ولی مردم در چه قسمتی قرار گرفته اند.
Iran (Islamic Republic of)
22:42 - 1400/06/31
ایران اهمیتی به مذاکره نمیده و پرونده ایران میره شورای امنیت .بعدش ببینیم کار جهادی کار جهادی که میگن میتونه نگذاره دلار بشه ۵۰تومن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
حتی صحبت و فکرش هم دردآور است و همین طور خواهد شد.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
ما زیر میز می زنیم و نمونه ای می شویم برای مثال زدنمان برای عبرت به دیکران.
Iran (Islamic Republic of)
22:45 - 1400/06/31
هر دو شما گورتان را گم کنید ایران صدام حسین نیست که به بهانه داشتن فیوز اتمی رفتید اتاق خواب صدام را بازدید کردید مگر شما کی هستید که به بهانه. هسته ای بودن بخواهید از پایگاههای ایران بازدید بکنید در ثانی اسرائیل از جاسوسی صحبت میکند ما در ایران هر کس در حد جاسوس رده پنجم هم باشد بگیریم اعدام میکنیم دو اسرائیل فاسد حرف از حمله نظامی میزند از حد و قواره خودش کنده تر میزند فکر نمیکند ما هم در تل آویو و دیگر شهرهای را ویران میکنیم اسرائیل فاسد بداند هر گونه اقدام تروریستی و حمله و یا خرابکاری را با دوبرابر پشیمان کننده خواهد گرفت.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
نفس گرمی داریم ما با اینکه کم کم هوا رو به سردی می رود.
Iran (Islamic Republic of)
22:50 - 1400/06/31
شما امریکایها جای و چیزی دیگر باقی مانده که تحریم نکرده باشید شما امریکایها بخاطر این تحریمها خیلی وقت است که متحدان خود را از دست دادید آیا این صهیونیستها اینقدر برای شما مهم هستند که اعتبار خودتاتن را از دست دادید.
Iran (Islamic Republic of)
22:52 - 1400/06/31
ایران رو از تحریم دیگه نترسونید،دیگه جا برا تحریم ندارین مگر این که شروع کنید دونه دونه همه ایرانی ها رو تحریم کنید
Iran (Islamic Republic of)
23:09 - 1400/06/31
ای خدا مردم چقدرسختی میکشند گرانی های وحشتناک
Iran (Islamic Republic of)
23:10 - 1400/06/31
چرا ما را تهدید میکند اینهمه
Iran (Islamic Republic of)
23:21 - 1400/06/31
غلط های تکراری دیگه منافق ها هم از بی بخاری اینها با خبر شده اند
Iran (Islamic Republic of)
23:24 - 1400/06/31
شرقگداها دوباره زمینه چینی برای دشمن فرضی درست کردن ... کی از کاسبی تحریمی ودشمن درست کردن فرضی کوتاه می اید
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
23:35 - 1400/06/31
آمریکا نگران نباش، در دولت سیزدهم قرار است تمام خطوط قرمز و ممنوعه برداشته شود.
Iran (Islamic Republic of)
23:51 - 1400/06/31
پس یه باره بگید اگر مذاکره نشه یا بهانه گیری بکنه امریکا دیگه کارمان تمامه یعنی بدتر از این میخواهندتحریم کنند یا خدا پس بگید یه بارههباید نفس همنکشیم تحریم خواهیمشد ؟؟
Iran (Islamic Republic of)
23:58 - 1400/06/31
آمریکا هیچ غلطی نمیتواندبکند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
بله وضعیت فعلی این نکته را ثابت کرده است.
Iran (Islamic Republic of)
00:27 - 1400/07/01
آمریکا کلمات مترادف میگوید گفتارش خوب اما در معنی و عمل بد ما ایرانیان مردم خوش ضرری هستیم تاب ضرر را داریم اما اگر روزی جان به لب مان رسید اسرائیل را هزاران تکه میکنیم باشد به روزش عزیزان ما را شهید کردید حواستون باشد
Iran (Islamic Republic of)
00:33 - 1400/07/01
که چی.

آرامش تو بازار رو با این اخبار بهم نریزید
پاسخ ها
انسان
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
آرامش!!!؟
Iran (Islamic Republic of)
00:47 - 1400/07/01
دیگه چیزی مونده که تحریم کنن
Iran (Islamic Republic of)
00:50 - 1400/07/01
این کار امریکا در میانه مذاکرات غیر مسئولانه نیست؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر