هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۶۰۹۰
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸
۶۰۲۱
محتوای حمایت‌شده
یکی از بهترین روش های لاغر کردن صورت، تخلیه چربی صورت یا بوکال فت است. پیش از اقدام برای انجام این جراحی، باید هزینه تخلیه چربی صورت را در نظر بگیرید. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود.

برترین‌ها: داشتن صورت درشت و تپل، اگرچه جذابیت‌های خاص خود را دارد، اما سبب می‌گردد که برخی از افراد از حالت و فرم آن راضی نباشند و به دنبال راه‌هایی برای لاغر شدن صورت خود باشند. روش‌های خانگی بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند تا حد بسیار کمی موجب لاغر شدن صورت شما شوند، اما افراد بسیاری هستند که این روش‌ها را امتحان کرده و به نتیجه مورد نظر خود نرسیده‌اند. در چنین شرایطی، تخلیه چربی صورت، یا بوکال فت، بهترین روش لاغر کردن صورت به حساب می‌آید.

این روش می‌تواند مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد، اما یکی از نکات مهمی که پیش از انجام باید در نظر بگیرید، هزینه تخلیه چربی صورت است؟ این که بدانید لاغر شدن صورت شما چقدر هزینه برایتان دارد، نکته بسیار مهمی است که قطعا پیش از اقدام در نظر می‌گیرید.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

جهت مشاوره رایگان با کلینیک آیلین همین حالا تماس بگیرید.

با امکان پرداخت اقساط

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

هزینه تخلیه چربی صورت معمولا به شرایط مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چربی صورت میزان چربی صورت است. به عبارت دیگر هر چقدر بافت صورت درشت تر و پر از چربی باشد، هزینه های این اقدام نیز سنگین تر خواهد بود. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید لطفاً تا انتهای مطالب با ما همراه شوید.

تخلیه چربی صورت چیست؟

تخلیه چربی صورت یک نوع عمل جراحی می باشد که به واسطه آن چربی صورت تخلیه می گردد. داشتن صورتی تپل و پر همیشه زیبا و جالب نبوده و بسیاری از افراد وجود دارند که طرفدار صورت های استخوانی و کشیده هستند. به همین دلیل در صورت داشتن صورتی چاق و تپل اقدام به تخلیه چربی های آن می کنند. صرف هزینه تخلیه چربی صورت به افراد کمک می کند فرم گونه‌های مشخص و بهتری داشته باشند. از بین بردن تمام چربی صورت به واسطه برنامه غذایی و ورزش ها تقریبا عملی غیر ممکن است به همین دلیل اغلب افرادی که تمایل به داشتن صورتی لاغر و خوش فرم تر دارند اقدام به صرف هزینه جراحی تخلیه صورت می کنند.

طی انجام جراحی تخلیه چربی صورت، چربی‌های صورت مانند چربی گونه‌ها، از داخل دهان بیرون کشیده می‌شوند و این موضوع سبب می‎گردد صورت شما کشیده‌تر و در عین حال خوش فرم تر شود. این عمل جراحی یکی از عمل های زیبایی است که این روزها از استقبال خوبی در بین مردم مخصوصا آنهایی که به زیبایی چهره و ظاهرشان اهمیت میدهند بهره‌مند گشته است.

علل تجمع چربی در صورت

معمولاً یکی از مهمتربن عوامل چاقی صورت عوامل ارثی و وراثتی است. به نحوی که بسیاری از افراد به صورت ارثی و همچنین خانوادگی دارای صورتی پر، چاق و گوشتی هستند. اما عوامل دیگری نظیر اضافه وزن، کم تحرکی، مصرف بیش از حد الکل، ابتلا به برخی بیماری‌های زمینه ای نیز می توانند بر روی چاق شدن صورت موثر باشند. رژیم غذایی شما نیز تاثیر کاملا مستقیم بر میزان چربی‌های صورت شما دارد. صرف هزینه تخلیه چربی صورت در تمام موارد ذکر شده نتیجه بخش بوده شما می توانید با این روش حالت چهره خود را تغییر دهید.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

مراحل انجام تخلیه چربی صورت

عمل جراحی تخلیه چربی صورت چندان مشکل و پیچیده نیست. حتی جهت انجام این عمل نیاز به تدارکات خاصی نبوده و متقاضی می‌تواند به صورت سرپایی تحت عمل تخلیه صورت قرار بگیرد. همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره کردیم هدف اصلی تخلیه چربی صورت، زیباتر شدن چهره می باشد. به همین دلیل این عمل در زمره عمل های زیبایی بوده که معمولاً متناسب با بافت چربی داخل دهان، نمایان نمودن برجستگی گونه و زاویه فک، چربی صورت تخلیه می شود. همچنین لب ها نیز دارای حالت زیبا و جذابی می گردند.

یکی از مهمترین مواردی که متخصص در تخلیه چربی صورت باید آن را در نظر بگیرد ایجاد تناسب در چهره است. در واقع این امر یکی از مهمترین مباحث تخلیه چربی صورت بوده که تخصص و تجربه بالای متخصص را می طلبد به همین دلیل بهتر است افرادی که اقدام به تخلیه چربی صورت خود می کنند، حتماً به کلینیک های مجرب که دارای کادر پزشکی برجسته و خوش نامی هستند مراجعه کنند. همچنین نباید جهت پرداخت هزینه تخلیه چربی صورت کمتر به مراکز تا معتبر مراجعه شود.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic@

مزایای تخلیه چربی صورت

با توجه به مطالب عنوان شده در قبل به راحتی می‌توان گفت که مهمترین مزیت تخلیه چربی صورت زیباتر و جذاب تر شدن چهره می باشد‌ زیرا در فرایند تخلیه چربی صورت لب ها دارای گودی شده و در نتیجه آن یک برجستگی بسیار طبیعی و زیبایی در گونه ها ایجاد می گردد.

همچنین صورت زاویه دار و خوش فرم ‌تر از قبل می‌شود. تخلیه چربی زیر پوست صورت دارای یک مزیت بسیار مهم دیگری بوده که برخی افراد نیز به همین دلیل تن به این عمل می‌دهند که این مزیت همان جوانسازی صورت است. تخلیه چربی سبب می‌شود فرم و حالت صورت نسبت به زمانی که چاق تر و تپل تر هست جوان تر به نظر برسد.

داشتن زیبایی و جذابیت یکی از عواملی است که به افراد اعتماد به نفس خوبی می دهد و به این ترتیب می‌توان گفت که یکی دیگر از مهمترین مزیت هایی که در پی صرف هزینه تخلیه چربی صورت برای افراد رخ می‌دهد افزایش اعتماد به نفس در آنها است.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

برخی دیگر از مزایای اصلی تخلیه چربی صورت یا بوکال فت به شرح زیر است:

  • رسیدن به نتیجه مطلوب در مدت زمان کوتاه
  • انجام سریع جراحی
  • احتمال کمتر بازگشت چربی صورت

چه کسانی مجاز به انجام عمل تخلیه صورت چربی صورت هستند؟

معمولاً افرادی که دارای صورت های پر، درشت و چاقی هستند جزء آن دسته از افرادی قرار می گیرند که قادر به انجام این عمل می باشند. بیشتر افرادی که در قسمت تحتانی گونه دچار چاقی مفرط که می تواند به صورت ارثی و یا در اثر افزایش وزن یا سن رخ داده باشد نیز می‌توانند جهت تخلیه چربی صورت اقدام کند.

البته علاوه بر آنکه افراد برای این جراحی باید صورتی چاق و گوشتی داشته باشند، انجام تخلیه چربی زیر پوست نیاز به یک سری فاکتورهای دیگر نیز دارد. متقاضیان تخلیه چربی صورت نباید دارای هیچگونه بیماری زمینه ای و ارثی باشند. همچنین حجم چربی موجود در صورت این قبیل افراد باید بیشتر و فراتر از استانداردهای مورد نیاز برای زیبایی باشد. افرادی هم که دارای صورتی گرد هستند نیز از جمله کاندیدای این عمل به شمار می‌رود.

نا گفته نماند که کسانی که دارای اضافه وزن هستند و قصد کاهش وزن دارند کاندیدای مناسبی برای تخلیه چربی صورت نبوده و بهتر است تا زمان کاهش وزن خود صبر کرده و اگر در صورت کاهش وزن صورت آنها نیز لاغر نشد، سپس برای این منظور اقدام کنند.

از لحاظ سنی نیز افراد بالای ۲۰ و زیر ۶۰ سال نسبت به سایرین شرایط بهتر و ایده آل تری برای تخلیه چربی صورت دارند.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، هزینه تخلیه چربی به میزان چربی صورت شما بستگی دارد. هرچقدر میزان چربی صورت بیشتر باشد، زمان بیشتری برای تخلیه آن صرف می‌شود و در نتیجه هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. برخی دیگر از عواملی که بر هزینه این جراحی تاثیر می‌گذارند، به شرح زیر هستند:

  • منطقه جغرافیایی کلینیک
  • هزینه ویزیت
  • دستمزد متخصص

نکته بسیار مهم دیگری که باید در نظر بگیرید، این است که بیمه هزینه این جراحی را پوشش نمی‌دهد. زیرا بوکال فت یک جراحی زیبایی است و بیمه پوشش دهنده هزینه جراحی های زیبایی نیست.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

  • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
  • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
  • با امکان پرداخت اقساط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic@

هزینه تخلیه چربی صورت چقدر است؟

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
22:50 - 1400/07/01
همیشه نوشته هاتون به همین صورته، مینویسید هزینه برداشتن چربی صورت یا چربی شکم یا مثلا هزینه ایمپلنت یا.... ولی در هیچکدام خبری از ذکر هزینه نیست همیشه میگید به عوامل مختلفی بستگی داره که البته مورد قبوله ولی تیترتون رو عوض کنید مثلا اطلاعاتی در مورد برداشتن چربی صورت!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:52 - 1400/07/01
بعد از تخلیه چربی صورت پوست شل میشه؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
23:08 - 1400/07/01
چه چیزا، ما صورتمون لاغر میخوایم پرش کنیم، با تزریق ژل یا چربی، ملت میخوان برن درش بیارن لاغرش کنن، نمیدونم من بر خلاف جهت جلو میرم یا اون؟!
Iran (Islamic Republic of)
08:47 - 1400/07/02
بعدش شل شدن پوست را چطور جمع میکنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
ادیب_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر