علامت مثبت از نیویورک
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۳۱۶
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۴
۶۰۰۰
طی هفته‌های گذشته نگرانی‌ها برای از دست رفتن همیشگی برجام افزایش یافته بود؛ اما سخنان اخیر دولتمردان کابینه رئیسی نشان داد که احتمالا این اتفاق رخ ندهد؛ چرا که رسما امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه از نیویورک برای برجام سینگال مثبت داده است و اعلام کرده که ایران به‌زودی به مذاکرات هسته‌ای باز می‌گردد.

همدلی: طی هفته‌های گذشته نگرانی‌ها برای از دست رفتن همیشگی برجام افزایش یافته بود؛ بخصوص آن‌که با پذیرش عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای برخی بر این باور بودند که احتمالا دیگر برجامی وجود نخواهد داشت و کشورهایی همچون روسیه و چین ایران را راضی می‌کنند که دیگر احیای برجام ضرورتی ندارد. اما سخنان اخیر دولتمردان کابینه رئیسی نشان داد که احتمالا این اتفاق رخ ندهد؛ چرا که رسما امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه از نیویورک برای برجام سینگال مثبت داده است و اعلام کرده که ایران به‌زودی به مذاکرات هسته‌ای باز می‌گردد.

علامت مثبت از نیویورک

در این گزارش آمده:

* رئیس دستگاه دیپلماسی ایران که برای شرکت در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به سر می‌برد، در گفت‌وگویی اختصاصی با ایرنا در عین حال تصریح کرد:«ما فعلا با اعضای ۱+۴ مذاکره نخواهیم داشت. به‌صورت فردی و دو طرفه با طرف‌‌‌‌‌‌‌های مختلف گفت‌وگو کرده‌ایم. زمانی که بررسی‌‌‌‌‌‌‌ها در جمهوری اسلامی ایران و مطالعه پرونده برجام به نتیجه برسد، در میز مذاکره مطالب و دیدگاهها تبادل خواهد شد.»

* امیرعبداللهیان این روزها در نیویورک در حال انجام دیدارهای دیپلماتیک پی در پی و فشرده با همتایان خود و مسئولان نهادهای بین‌المللی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل است تا سیاست‌‌‌‌‌‌‌های دولت سیزدهم را تشریح و روابط خارجی را تنظیم کند.به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان روز جمعه در گفت‌وگویی با شبکه ان بی سی گفت که رئیس‌جمهور جو بایدن باید اقدامات عملی را پشت حرف‌های دیپلماتیک خود قرار دهد تا نشان دهد که واشنگتن برای احیای برجام جدی است.

علامت مثبت از نیویورک

* امیرعبداللهیان در بخش‌های ابتدای سخنان خود به نوعی از برجام و اقدامات آمریکا در قبال ایران انتقاد کرد و گفت: «آن‌ها می‌گویند ما آماده بازگشت به تکمیل تعهدات‌مان هستیم اما هیچ اقدام عملی برای نشان دادن و ثابت کردن عزم‌شان به ملت و دولت جدید ایران نشان نداده‌اند و بدتر از همه این است که همزمان تحریم‌های جدیدی را اعمال کرده‌اند. که این به عهده آمریکا است که نشان دهد پس از خروج سه سال پیش دونالد ترامپ از برجام، واشنگتن برای بازگشت به این توافق جدی است. به عبارت دیگر، رئیس‌جمهور بایدن به رفتار رئیس جمهور پیشین خود اعتراض کرده و همچنان نیز می‌کند اما تحریم‌هایی که آقای ترامپ علیه ایران اعمال کرده بود توسط آقای بایدن به دقت ادامه پیدا می‌کنند.»رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان در بین سخنانش کنایه‌ای هم به برجام زد و تأکید کرد که «واقعیت امر این است که ما سال‌هاست از برجام منفعتی نبرده‌ایم.

رایزنی با دبیرکل سازمان ملل

علامت مثبت از نیویورک

* این که برجام برای ایران منفعتی نداشته است سخن گروه منتقد محمدجواد ظریف و دولت حسن روحانی است. ‌‌‌‌‌‌‌اصول‌گرایان طی سال‌های گذشته با همین عبارت بارها به برجام تاخته‌اند. اما با این حال همچنان بر این باورند که باید برجام را حفظ کرد و حالا هم خبر داده‌اند که می‌خواهند به برجام بازگردند. وزیر امورخارجه گفته: «دولت جدید ایران در حال ارزیابی مذاکراتی است که دولت پیشین انجام داده است. ما در حال ارزیابی هستیم و می‌توانم بگویم که ما دیدارهای زیادی داشتیم و پنجره دیپلماسی و مذاکرات را باز خواهیم گذاشت و به زودی به مذاکرات بازخواهیم گشت.» امیرعبداللهیان اشاره کرد که ایران در این هفته «گفت‌وگوهای سازنده‌ای» با مقامات آلمانی و انگلیسی در خصوص مسائل هسته‌ای داشته است و جمعه برنامه دیدار با مقامات فرانسوی را دارد.

* سخنان امیرعبداللهیان تنها به این ختم نشده است. او در بخش دیگری از سخنان خود نشان داده که گویا قرار است راهی را که ایران در دولت حسن روحانی رفته، ادامه دهد؛ از جمله آن تبادل زندانی با آمریکاست. امیرعبداللهیان اعلام کرده که ایران با تبادل زندانیان با آمریکا مشکلی ندارد. این در حالی است که ‌‌‌‌‌‌‌اصول‌گرایان بارها دولت حسن روحانی را به خاطر تبادل زندانی با آمریکا به نوعی به خیانت متهم می‌کردند. آن‌ها حتی برای این تئوری به سریال‌های تلویزیونی هم متوسل شدند.

مذاکره ایران با مسئول اتحادیه اروپا

علامت مثبت از نیویورک

* در همین حال او مصاحبه‌ جدایی با خبرگزاری ایرنا داشته و گفته: «طرف‌‌‌‌‌‌‌های مقابل ما خیلی اصرار دارند که زمان بازگشت به میز مذاکره نباید طولانی باشد. من به آنها توضیح دادم علی‌رغم این که ما دولت جدید هستیم، با بحران افغانستان مواجهیم که بخشی ازمسائل مرزی کشور ما را تحت تاثیر خودش قرار داده است. در موضوع بازگشت به مذاکرات در حال بررسی رویکردها هستیم و انشاءالله در اولین فرصت به میز مذاکره بازخواهیم گشت، اما میز مذاکره‌ای که نتیجه‌بخش و ثمربخش باشد.

* این سخنان وزیر امورخارجه ایران در نیویورک در حالی مطرح می-شود که کشورهای مختلفی در جهان در حال بحث و تبادل نظر درباره وضعیت ایران هستند. به گزارش تاس، وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در حاشیه هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت‌وگویی با جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با محوریت اوکراین، افغانستان و توافق هسته‌ای ایران داشته است.

دیدار وزرای خارجه ایران و فرانسه

علامت مثبت از نیویورک

* سرویس اقدامات خارجی اتحادیه اروپا هم در بیانیه‌‌‌‌‌‌‌‌ای از دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا خبر داده و نوشته بود که این دو درخصوص موضوعات مختلفی از جمله ایران، توافق هسته‌‌‌‌‌‌‌‌ای و مذاکرات وین گفت‌وگو کرده‌اند. بیانیه سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا مطرح کرده بود: بورل درباره برجام بر ضرورت از سرگیری مذاکرات در وین تاکید کرد. برجام(توافق هسته‌ای) یک ابزار مهم برای عدم اشاعه جهانی، صلح در خاورمیانه و امنیت بین‌المللی است اما زمان باقی مانده برای بازگشت به اجرایی کردن آن نامحدود نیست.

* همین مذاکرات دلواپسانی هم در آن سوی آب‌ها دارد. جمهوری‌خواهان که مخالف احیای برجام هستند، حالا با زمزمه احیای مذاکرات برجامی به تکاپو افتاده‌اند. به گزارش واشنگتن‌فری‌بیکن، جمهوری‌خواهان آمریکایی در تلاشند تا متممی را به لایحه بودجه دفاعی آمریکا اضافه کنند تا امتیازاتی که بایدن سعی داشت در قالب مذاکرات جهت احیای برجام به ایران اعطا کند، فاش شود.

دیدار امیرعبداللهیان با وزیر خارجه انگلیس

علامت مثبت از نیویورک

* یکی از طرح‌‌‌‌‌‌‌های پیشنهادی این متمم وزارت خزانه‌داری آمریکا را موظف می‌کند تا کنگره از اعطای معافیت به کشورهای به اصطلاح حامی تروریسم مطلع سازد. این طرح باعث می‌شود آمریکا پیشاپیش کنگره را در جریان رفع تحریم‌های ایران بگذارد. این طرح برای آن پیشنهاد شده که بایدن کنگره را در جریان مذاکرات و امتیازاتی احتمالی به ایران، قرار دهد. طرح دیگری از دولت بایدن می‌خواهد که «گزارش‌هایی درخصوص عملیات‌های مخرب ایران در خاک آمریکا از جمله حملات تروریستی، نقشه‌های آدم‌ربایی و دور زدن تحریم‌ها» را به کنگره ارائه دهد. طرح پیشنهادی دیگری از وزیر دفاع آمریکا می‌خواهد که کنگره را از تهدیدهای کوتاه‌مدت و بلندمدت مربوط به شبه‌نظامیان تحت حمایت ایران در عراق آگاه سازد.

* در متمم لایحه بودجه دفاعی به رابطه بین ایران و چین پرداخته شده و دولت آمریکا خواسته تا به صورت منظم کنگره را از روند روابط نظامی رو به رشد ایران و چین از جمله در زمینه دادوستد تسلیحاتی، دیدارهای نظامی و حمایت مادی پکن از نیروهای مسلح ایران مطلع کند.

علامت مثبت از نیویورک

* دیگر مفاد این سند دولت بایدن را ملزم به ارائه اطلاعات درخصوص توانایی‌های نظامی ایران و «گروه‌های نیابتی‌اش از جمله حزب‌الله لبنان و حماس» می‌کند. مشخص نیست کدام‌ یک از این طرح‌ها تصویب شده و کدام‌ رد شده‌است. دو عضو مجلس نمایندگان آمریکا بامداد جمعه بدون ارائه به جزئیات دقیق گفته‌اند که طرح‌هایشان علیه ایران به تصویب کنگره رسیده است.

* همین موضوع صهیونیست‌ها را نگران کرده است. به گزارش عرب ۴۸، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه با لوید آستن، وزیر دفاع آمریکا گفت وگو کرد. بر اساس بیانیه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی دو طرف درخصوص آخرین تحولات منطقه از جمله ضرورت آنچه که «توقف پیشرفت ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای» خوانده شد و خروج آمریکا از افغانستان بحث و رایزنی کردند. بنی گانتس در این گفت و گو از حمایت‌‌‌‌‌‌‌های دولت آمریکا و پنتاگون در تقویت امنیت رژیم صهیونیست تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:34
Iran (Islamic Republic of)
07:16 - 1400/07/03
اصلا مذاکره لازم نیست.
چرا امریکا اینقدر ناز مذاکره می کشد.
اول تحریم ها را لغو کند
دوم به برجام برگردد
سوم اگر ایران بازی در اورد ایران را به سازمان ملل بکشد
چهارم برگشت همه تحریم های سازمان ملل.
وسلام
تیم بایدن اصلا شطرنج بلد نیست.
پاسخ ها
@@@@@
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
خوب دقت کن
چرا هیچ کدام از میهمان ها ماسک نزدند؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
چشسشششم حتما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
مردم نان شب برای خوردن ندارد
بخاطر ایران باید هرچه سریعتر به برجام برگردد
Iran (Islamic Republic of)
07:29 - 1400/07/03
دیگه والله باید بشینیم و از خدا بخواهیم برجام امضا بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
عزیزمن برجام که امضاشده آمریکادبه درآورده بایدجبران کند.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
امضا شد که چهار سالم تحریمهای اضافه تر بهت تحمیل شد
Iran (Islamic Republic of)
07:37 - 1400/07/03
این هم مثل بقیه نظرها خواستی ننویس

آقای وزیر خارجه در برابر عکس یادگاری با وزیر خارجه انگلیس بجای نزدن ماکس ده تا ماکس هم میزدی کم بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
لایک
Iran (Islamic Republic of)
07:37 - 1400/07/03
بابا دیگه بحث کنید روحانی بلایی سر این کشوراورده که در تاریخ بی نظیربود باید کتابها نوشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
برو بابا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
مطمن باشید این دولت هم بهتر از روحانی نیست فقط نگاه به تورم این دو ماه کنید
Iran (Islamic Republic of)
07:41 - 1400/07/03
فقط عکسش با وزیر انگلیس .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
چه ست کردن باهم لباسارو
Iran (Islamic Republic of)
08:16 - 1400/07/03
مردم نان شب برای خوردن ندارد
ایران باید بخاطر مردم هرچه سریعتر به برجام برگردد
Iran (Islamic Republic of)
08:36 - 1400/07/03
شترسواری دولا دولا نمیشه
به جای اینکه نظرات شمارو روسیه وچین واروپائیها به گوش آمریکا برسونند مستقیم با خودآمریکا مذاکره کنید
قشرکم درآمد جامعه زیربارگرانی وبیماری وبی عدالتی... ازبین رفتند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
بلی درسته بخاطر مردم هرچه سریعتر به برجام برگردید
Iran (Islamic Republic of)
08:59 - 1400/07/03
انشالله درست بشه ...
Iran (Islamic Republic of)
09:28 - 1400/07/03
بنظر من الان ایران باید برای امریکا شرط ورود به برجام بزاره کسی که خودش برجام را پاره کرد و با نامردی به مردم ایران بالاترین فشار را بر ما اورد بد نیست ما یکم طاقچه بالا بزاریم من خودم دوست دارم رابطه با تمام دنیا را اما نه به قیمت التماس ما به امریکا را
پاسخ ها
شاعر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
ایران که میخواهد دست بالا بگیرد اونا قبول نمیکنند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
آمریکا ایران و کشور جهان سومی محسوب می کنه.بخاطره همینه که همیشه زیر قولهایی که داده می زنه.
Iran (Islamic Republic of)
09:49 - 1400/07/03
ملت رو مسخره کردین.....همه چی شده ده برابر...کمر ملت شکسته.....تکلیف معلوم کنید....از این روسیه هیچی گیرمون نمیاد.....جین بدتر...جفتشون کمونیستن......فکر اساسی بکنید.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
ایناهم میخوان مثل دولت قبلی همه کمی وکاستی هارابه برجام ربط بدن والی اخر
Iran (Islamic Republic of)
11:27 - 1400/07/03
با وزیر خارجه انگلیس هماهنگه:) هردو پیرهن آبی
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
11:56 - 1400/07/03
خوبه خدا رو شکر واردات ، مذاکره ، واکسن خارجی
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1400/07/03
دور بعد دوباره تراپپ میاد همچی به فنا میره خخخ
Iran (Islamic Republic of)
14:57 - 1400/07/03
فکر کن تحریمها برداشته بشه.. دلار ارزون میشه که فقط دلالها ضرر میکنند.. لوازم خانگی ارزون میشه که باعث ازدواجهای بیشتر میشه.. قطعات کامپیوتر و موبایل ارزون میشه.. دارو ها ارزون و فراوان میشه.. چهارتا بشکه نفت و این چیزا صادر میکنیم.. یعنی از همه طرف منفعته..
Iran (Islamic Republic of)
14:59 - 1400/07/03
عبداللهیان پیراهن آبی پوشیده باوزیرخارجه انگلیس خوب ست کرده
Iran (Islamic Republic of)
16:31 - 1400/07/03
اگر ایران هم بخواهد به برجام برگردد روسیه نامرد که همیشه در خیانت به ایران پیش قدم بوده نمیگذارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر