جزییات زد و خورد پلیس با سارقان مسلح در تهران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۴۸۳
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
۳۳۲۹
سارقان مسلحی که چندی پیش در بزرگراه شهید همت با شلیک گلوله مامور پلیس و یک عابر پیاده خانم را مجروح کرده و سپس با سرقت یک دستگاه پژو از محل گریخته بودند با تلاش ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

خبرگزاری فارس: سارقان مسلحی که چندی پیش در بزرگراه شهید همت با شلیک گلوله مامور پلیس و یک عابر پیاده خانم را مجروح کرده و سپس با سرقت یک دستگاه پژو از محل گریخته بودند با تلاش ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

هجدهم شهریور ماه سال جاری باندی از سارقان مسلح با تعدادی از ماموران پلیس درگیر شده و با شلیک تیر به سمت آنان یکی از ماموران پلیس را مصدوم کرده و در ادامه با زورگیری یک دستگاه سواری پژو در بزرگراه همت سراسیمه با به جا گذاشتن خودروی خود پا به فرار گذاشتند که با انجام کار گسترده اطلاعاتی و میدانی توسط پلیس آگاهی فاتب شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

در آخرین عملیات نیز در روز گذشته سه نفر از سرکردگان و اعضای اصلی این باند دستگیر شدند ضمن اینکه پیش از این هشت عضو دیگر این باند در عملیات های مختلف پلیسی دستگیر شده بودند.

گفتنی است سارقان علاوه بر تهران در استان های فارس، اصفهان، قم و غرب استان تهران نیز تحت تعقیب بوده و عمده سرقت های خود را در مناطق شمالی و مرفه نشین شهر تهران انجام می دادند.

سردار هداوند جانشین فرمانده انتظامی پایتخت نیز با اشاره به اینکه از این افراد پنج قبضه سلاح از جمله کلت، کلاشینکف و وینچستر به همراه ده‌ها عدد فشنگ کشف شد، اظهار داشت: این افراد علاوه بر اینکه یکی از ماموران پلیس را با ضرب گلوله از ناحیه دست و پا مجروح کرده بودند یک خانم دیگر را نیز در حین فرار از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داده بودند که مامور پلیس در بیمارستان بستری است و روند درمانی شهروند مصدوم نیز همچنان ادامه دارد.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و مقتدرانه با اراذل و اوباش و کسانیکه بخواهند امنیت و آرامش مردم عزیزمان را به مخاطره بیندازند برخورد خواهند کرد.

از سرقت مسلحانه طلافروشی‌ها تا تیراندازی و درگیری در باغ فیض

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت نیز در خصوص جزئیات دستگیری سارقان اظهار داشت: هجدهم شهریور ماه سال جاری پیرو اعلام مرکز پیام پلیس آگاهی مبنی بر وقوع درگیری مسلحانه فی مابین ماموران گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض با سه نفر سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سفید رنگ در آدرس باغ فیض بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر می شوند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: در تحقیقات اولیه از مامور کلانتری ۱۴۰ مشخص می‌شود در حوالی ساعت ۲۱ با یکی از همکاران در حال گشت زنی در سطح حوزه بودند که عبور یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سفید رنگ دارای سه سرنشین با پوشش های خاص و دارای سابقه سرقت پلاک توجه شان را به خود جلب کرده لذا به منظور بررسی وضعیت به دنبال خودرو پژو پارس وارد کوچه بن بست گردیده و در انتهای کوچه در حالیکه سرنشینان خودرو متوجه بن بست بودن آن می گردند، قصد دور زدن و خروج از کوچه بن بست را داشته لیکن مأمورین به منظور ممانعت از فرار سرنشینان خودرو پژو از خودرو خود پیاده و به سمت خودروی مظنونین حرکت می‌کنند اما در همین حین به محض معرفی خود به سرنشینان خودرو پژو این افراد بی توجه به اخطار ماموران پلیس با شلیک های پی در پی با دو قبضه اسلحه کلاشینکف و کلت باعث مجروحیت یکی از ماموران از ناحیه دست و پا و همچنین مجروحیت یک نفر عابر پیاده خانم می شوند.

جزییات زد و خودرو پلیس با سارقان مسلح در تهران

وی افزود: وقتی متهمان در برابر مقاومت ماموران گشت پلیس قرار می گیرند با فرار به سمت فضای سبز منتهی به اتوبان همت وارد اتوبان شده و با شلیک چند تیر و همچنین تهدید رانندگان خودرو های عبوری نهایتا با سرقت یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ از محل متواری می شوند که در ادامه کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت مسلحانه به جهت کشف سرنخ و ردپایی از متهمان کار خود را شروع می کنند.

جزییات زد و خودرو پلیس با سارقان مسلح در تهران

سردار لطفی ادامه داد: در بازرسی از داخل خودرو نیز دو عدد ساک حاوی ۴ قبضه سلاح گرم شامل، یک قبضه سلاح وینچستر و ۳ قبضه انواع کلت کمری به همراه ۱۰ تیغه خشاب اسلحه کلاشینکف و ۳۲۱ تیر فشنگ جنگی مربوطه با ده ها تیر فشنگ انواع سلاح های کمری کشف و ضبط گردید.

جزییات زد و خودرو پلیس با سارقان مسلح در تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: بلافاصله در همان صحنه با تعیین تیمهای تحقیقاتی و تقسیم وظایف، دو اقدام اساسی اولیه شامل دستیابی به مشخصات دقیق مالک خودروی به جامانده و بررسی سلاحهای به جامانده در صحنه درگیری به عنوان اولین سرنخ های موجود پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

جزییات زد و خودرو پلیس با سارقان مسلح در تهران

سردار لطفی ادامه داد: اقدامات میدانی و پلیسی گسترده در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت در ادامه با شیوه های نوین و علمی کشف جرم گردد، مخفیگاه متهمان در شهرستان فردیس کشف می شود که با جمع بندی اطلاعات مکتسبه و شواهد و قرائن موجود و همچنین تحقیقات نامحسوس حضور متهم در آدرس شناسایی شده با احتمال بسیار بالا محرز و نهایتا با تعیین تیم های عملیاتی و محاصره کامل ساختمان طی یک طرح ریزی عملیاتی سنجیده و همه جانبه با همراهی اکیپ هایی از عوامل پلیس آگاهی غرب استان تهران در حوالی ساعت ۲۳ در جریان یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ، متهمان با ورود ضربتی شناسایی و دستگیر می گردند.

جزییات زد و خودرو پلیس با سارقان مسلح در تهران

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: طی بازرسی از مخفیگاه متهمان، علی رغم کشف اموال مسروقه همچون اسناد و مدارک غیر، زیور آلات و طلاجات و ساعت های مچی و دو قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه دو تیغه خشاب و تعداد ۵۹ تیر فشنگ جنگی همچنین خشاب کلت کمری به همراه ۱۰ تیر فشنگ مربوطه کشف و ضبط شد که با انتقال متهمان به پلیس آگاهی در جریان بازجویی ها تاکنون به مشارکت و همدستی در جریان سرقت های مسلحانه از طلافروشی های شهرستان ملارد و اسلامشهر در سال ۹۹ و دو فقره سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی همراه با تیراندازی در شهرستان های شهریار و اسلامشهر و همچنین درگیری مسلحانه با عوامل کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و سرقت خودروی پژو ۲۰۷ در سال جاری اعتراف کرده اند که پیگیری جهت کشف سایر جرائم این باند با جدیت ادامه دارد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:29
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/07/03
دست و پای سارق مسلح طبق قانون باید قطع بشه
Iran (Islamic Republic of)
16:57 - 1400/07/03
حالا بازم ازاد ميشن و ميان تو شهر البته اگر تا اين لحظه ازاد نشده باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر