لطیفی: مجیدی نتیجه نگیرد، شاید نکونام بیاید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۵۲۶
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
۱۲۰۸
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آجورلو در استقلال موفق باشد یا نباشد وی تاثیرگذار نیست چرا که ساختار مشکل دارد. موفقیت به پای اتفاقات هست، عدم موفقیت هم پای ساختار بیمار.

خبرگزاری میزان: علی لطیفی در خصوص انتخاب مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: با مصطفی آجورلو در تیم پاس کارکرده‌ام و از نزدیک به کار وی آشنا هستم. یکی از عوامل موفقیت تیم پاس حضور وی بود. اما نباید فراموش کنیم ساختار کلان و مدیران بالا دست خواهان موفقیت وی بودند. آن زمان بودجه کلانی در اختیار باشگاه پاس بود و آجورلو به کمک این موضوع حتی دنیزلی را به تهران آورد.

وی افزود: جو استقلال و پاس فرق دارد. استقلال تیم پرهواداری است؛ اما خیلی از موارد سرجای خودش نیست. اگر نگاهی به روزمه آجورلو داشته باشیم وضعیت تراکتور شبیه استقلال بود. او در تیم پرهوادار به چالش برخورد و نتوانست اوضاع را به خوبی پیش ببرد، با اینکه اوضاع مالی تراکتور هم بد نبود. در استیل‌آذین هم با اینکه تیم ثروتمندی بود با علی کریمی دچار اختلاف شد و اوضاع تیم بهم ریخت. بزرگترین اشتباه آجورلو در دوران مدیریت ورزشی‌اش همین اختلاف با علی کریمی بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در فوتبال ایران دلیل موفقیت یک تیم ابتدا کنترل حواشی توسط مدیر و سرمربی است. استقلال دو فصل پشت سر هم به فینال جام حذفی رسید؛ اما اختلاف سعادتمند و مجیدی و در برهه بعدی مددی و مجیدی اجازه قهرمانی استقلال را نداد. چرا استقلال در نیمه اول بازی جام حذفی مقابل تراکتور ۳ گل دریافت کرد؟ چون تیم تمرکز لازم را نداشت و مجیدی نتوانست اختلافش با سعادتمند را مدیریت کند. قبل بازی فولاد هم اختلاف مددی و مجیدی به اوج خودش رسید؛ بنابراین اگر آجورلو و مجیدی نتوانند کنترل و مدیریت حواشی مناسبی داشته باشند، دوباره استقلال به موفقیت نخواهد رسید. آجورلو در استقلال موفق باشد یا نباشد وی تاثیرگذار نیست چرا که ساختار مشکل دارد. موفقیت به پای اتفاقات هست، عدم موفقیت هم پای ساختار بیمار. هواداران فکر می‌کنند با رفتن یک مدیر همه مشکلات حل می‌شود، اینطور نیست؛ بلکه با تغییر ساختار باید به دنبال حل مشکلات باشیم.

لطیفی با اشاره به دلایل عدم موفقیت استقلال در فصل‌های گذشته تصریح کرد: در کنار عدم کنترل حواشی، یکسری از مدیران سابق وزارت ورزش با چینش و انتخاب مدیران نادرست مانع موفقیت استقلال شدند. با انتخاب مدیرعامل و هیئت مدیره غیرمتخصص در انتخاب مربی و بازیکن هم تاثیر منفی گذاشتند و تیم با مشکل مواجه شد.

وی در خصوص ادامه همکاری مهدی پاشازاده و استقلال عنوان کرد: پاشازاده در زمان نامناسبی به عنوان معاون ورزشی استقلال برگزیده شد. متاسفانه مددی کاری کرد که رسانه‌ها تیتر بزنند مددی یارکشی کرد. به نظرم فرهاد مجیدی و مهدی پاشازاده درگیر ذهنیت‌ها شدند و هیچکدام تقصیری ندارد. با توجه به شناختی که از اخلاق و ارتباطات فرهاد مجیدی دارم می‌دانم که وی به خاطر اینکه در انتخاب پاشازاده قبل بازی حساس الهلال هیچ مشاور‌ه‌ای با سرمربی تیم نشده، ناراحت است. مجیدی با پاسخ ندادن به پیام و نامه پاشازاده دلگیری خودش را نشان داد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: از آنجایی که تیم را فرهاد مجیدی بسته هر مدیری که بیاید با وی ادامه خواهد داد و مطمئن باشید جواد نکونام در این برهه به استقلال نخواهد آمد. به این خاطر که او قصد ندارد مانند علیرضا منصوریان و محمود فکری به گزینه سوخته تبدیل شود. ضمن اینکه مجیدی هواداران زیادی دارد، نکونام مقابل آنها قرار نمی‌گیرد. اینکه نکونام و آجورلو رابطه خوبی دارند تاثیری در انتخاب سرمربی تیم نخواهد داشت. فعلاً این تیم با مجیدی به کارش ادامه می‌دهد؛ اما اگر نتایج خوب پیش نرود و توقعات از تیم کم شود آنوقت شاید جواد نکونام به تیم نزدیک شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر