رئیس دیوان عدالت اداری: در حال جهاد هستیم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۷۷۸
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
۱۱۹۸
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

ایسنا: رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

حجت‌الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری در نشست با اعضای بسیج دیوان عدالت اداری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و درود به ارواح عظیم الشان کربلا به خصوص امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) گفت: در روزی سخن از یاد و خاطرات این شهدای عظیم الشان داریم که امروز هم شاهد تکرار این صحنه‌ها هستیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه باب جهاد همیشه باز است و امروزه و در شرایط فعلی قالب آن تغییر کرده است، گفت: روزی، جهاد، گرفتن اسلحه جلوی دشمن بود که به سرزمین ما حمله نکند، اما در حال حاضر دشمن در یک قالب دیگر و در عرصه‌های مختلف در مقابل اسلام و آزادی خواهان قد علم کرده است و باید جهاد کرد.

مظفری با اشاره به رشادت شهید نوجوان علی لندی گفت: این نوع از جانفشانی در نوع خود بی نظیر است که یک نوجوان جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و این نمونه بارزی از یک جهاد است.

رئیس دیوان عدالت اداری دوام و تداوم مسیر جهاد و شهادت را تفکر بسیجی دانست و افزود: تفکر بسیجی یعنی اخلاص و ایمان به معنی حقیقی کلمه و هر کاری که انجام شود برای رضای خداوند متعال باشد.

وی افزود: حضرت امام (ره) تعلیم دهنده این تفکر الهی است که ما را با خط سرخ حسینی آشنا کرد که با گذشت بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی و سی سال از دفاع مقدس، کماکان جهاد باقیست و فقط سنگر‌ها عوض شده است.

مظفری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

رئیس دیوان عدالت اداری تفکر بسیجی را همان تفکر ناب محمدی دانست و با اشاره به اینکه غفلت، نداشتن بصیرت، دنیا پرستی و شهوت رانی، حب جاه و مقام، ریاست طلبی و فریب دشمن خوردن، از مواردی است که در تفکر بسیجی مورد مطالعه قرار گرفته است، گفت: خیلی از افرادی که در روز عاشورا مقابل امام حسین (ع) جنگیدند، پای صحبت‌های پیامبر گرامی اسلام بودند و از نگاه پیامبر به امام حسین (ع) آگاه بودند، اما بخاطر عدم بصیرت و آگاهی در روز عاشورا بر امام و اصحابش شمشیر کشیدند.

وی افزود: امام حسین (ع) و واقعه کربلا این تفکر ناب الهی که منطبق با فطرت پاک الهی است را در انسان زنده کرده است و امروزه این تفکر باید در جامعه جاری باشد چرا که دشمن همیشه در کمین است تا از غفلت‌های ما سوء استفاده کند.

مظفری با تاکید به اینکه این انقلاب با حضور و حمایت مردم پشت سر امامت و ولایت می‌تواند ماندگار باشد، خاطر نشان کرد: هر فردی در هر مسئولیتی که قرار دارد اگر خودش را به عنوان بسیجی معرفی می‌کند باید یاد امام حسین (ع) را زنده کند و این تفکر در جان او مشتعل شود چرا که هرگونه سستی در این مسیر هیچ بعید نیست که تاریخ عاشورا را دوباره تکرار کند.

رئیس دیوان عدالت اداری تفکر دینی و الهی را پشتوانه ماندگاری واقعه عاشورا دانست و افزود: فرهنگ عاشورایی یعنی بصیرت، دشمن شناسی، مسئولیت پذیری و پای مسئولیت ایستادن، امیدوارم در این سنگر که در حال جنگیدن هستیم بتوانیم با عهدی که با امام حسین (ع) و شهدا بستیم وفادار باشیم.

مظفری در پایان گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند که تفکر بسیجی را باید منتقل کرد و این وظیفه ماست که آگاهی سازی در این زمینه انجام شود چرا که آنچه در فاصله بیست سال اتفاق افتاد در فاصله بیش از هزار سال هم اتفاق می‌افتد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر