رئیس دیوان عدالت اداری: در حال جهاد هستیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۶۷۷۸
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
۱۲۱۸
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

ایسنا: رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

حجت‌الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری در نشست با اعضای بسیج دیوان عدالت اداری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و درود به ارواح عظیم الشان کربلا به خصوص امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) گفت: در روزی سخن از یاد و خاطرات این شهدای عظیم الشان داریم که امروز هم شاهد تکرار این صحنه‌ها هستیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه باب جهاد همیشه باز است و امروزه و در شرایط فعلی قالب آن تغییر کرده است، گفت: روزی، جهاد، گرفتن اسلحه جلوی دشمن بود که به سرزمین ما حمله نکند، اما در حال حاضر دشمن در یک قالب دیگر و در عرصه‌های مختلف در مقابل اسلام و آزادی خواهان قد علم کرده است و باید جهاد کرد.

مظفری با اشاره به رشادت شهید نوجوان علی لندی گفت: این نوع از جانفشانی در نوع خود بی نظیر است که یک نوجوان جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و این نمونه بارزی از یک جهاد است.

رئیس دیوان عدالت اداری دوام و تداوم مسیر جهاد و شهادت را تفکر بسیجی دانست و افزود: تفکر بسیجی یعنی اخلاص و ایمان به معنی حقیقی کلمه و هر کاری که انجام شود برای رضای خداوند متعال باشد.

وی افزود: حضرت امام (ره) تعلیم دهنده این تفکر الهی است که ما را با خط سرخ حسینی آشنا کرد که با گذشت بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی و سی سال از دفاع مقدس، کماکان جهاد باقیست و فقط سنگر‌ها عوض شده است.

مظفری گفت: امروز در سنگر قضا و عدالت جویی در حال جهاد هستیم و باید تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و باید توجه داشته باشیم که گذر زمان ما را دچار غفلت و فراموشی نکند.

رئیس دیوان عدالت اداری تفکر بسیجی را همان تفکر ناب محمدی دانست و با اشاره به اینکه غفلت، نداشتن بصیرت، دنیا پرستی و شهوت رانی، حب جاه و مقام، ریاست طلبی و فریب دشمن خوردن، از مواردی است که در تفکر بسیجی مورد مطالعه قرار گرفته است، گفت: خیلی از افرادی که در روز عاشورا مقابل امام حسین (ع) جنگیدند، پای صحبت‌های پیامبر گرامی اسلام بودند و از نگاه پیامبر به امام حسین (ع) آگاه بودند، اما بخاطر عدم بصیرت و آگاهی در روز عاشورا بر امام و اصحابش شمشیر کشیدند.

وی افزود: امام حسین (ع) و واقعه کربلا این تفکر ناب الهی که منطبق با فطرت پاک الهی است را در انسان زنده کرده است و امروزه این تفکر باید در جامعه جاری باشد چرا که دشمن همیشه در کمین است تا از غفلت‌های ما سوء استفاده کند.

مظفری با تاکید به اینکه این انقلاب با حضور و حمایت مردم پشت سر امامت و ولایت می‌تواند ماندگار باشد، خاطر نشان کرد: هر فردی در هر مسئولیتی که قرار دارد اگر خودش را به عنوان بسیجی معرفی می‌کند باید یاد امام حسین (ع) را زنده کند و این تفکر در جان او مشتعل شود چرا که هرگونه سستی در این مسیر هیچ بعید نیست که تاریخ عاشورا را دوباره تکرار کند.

رئیس دیوان عدالت اداری تفکر دینی و الهی را پشتوانه ماندگاری واقعه عاشورا دانست و افزود: فرهنگ عاشورایی یعنی بصیرت، دشمن شناسی، مسئولیت پذیری و پای مسئولیت ایستادن، امیدوارم در این سنگر که در حال جنگیدن هستیم بتوانیم با عهدی که با امام حسین (ع) و شهدا بستیم وفادار باشیم.

مظفری در پایان گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند که تفکر بسیجی را باید منتقل کرد و این وظیفه ماست که آگاهی سازی در این زمینه انجام شود چرا که آنچه در فاصله بیست سال اتفاق افتاد در فاصله بیش از هزار سال هم اتفاق می‌افتد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر