رحمتی: از زمان آمدن پاشازاده به استقلال تعجب کردم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۸۰۵
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۸
۱۳۲۲
کیانوش رحمتی معتقد است استقلال باید هر چه سریع‌تر یک مهاجم شش دانگ به خدمت بگیرد.

ورزش سه: کیانوش رحمتی، هافبک سابق استقلال در ابتدای صحبت‌هایش در مورد مدیرعاملی مصطفی آجرلو گفت: باشگاه استقلال مدیری می‌خواهد که یک تجربه خوب در مدیریت عاملی داشته باشد و من فکر می‌کنم سردار آجرلو با شناختی که از ایشان دارم مدیریت خوبی دارند و جاهایی که بودند تلاش می‌کردند تیم‌شان موفق و بالای جدول باشد و یا حتی نگاه‌شان به قهرمانی بود و در کل این جا به جایی کاملا مثبت خواهد بود.

او در خصوص حضور کوتاه پاشازاده در این باشگاه گفت: من فکر می‌کنم آقای پاشازاده هم از سرمایه‌های باشگاه استقلال هستند ولی ایشان زمانی به تیم اضافه شدند که کار آقای مددی در باشگاه تمام شده بود و من از آمدنشان تعجب کردم . فکر می‌کنم اگر آقای پاشازاده می‌خواستند بیایند یا باید با حکم وزیر می‌آمدند و یا صبر می‌کردند این تغییر و تحولات تمام می‌شد. حضور پاشازاده به عنوان معاون ورزشی کفه ورزشی مدیریت ما را بالا می‌برد. اصطلاحا ایشان زمان‌بندی حضورش خوب نبود ولی من فکر می‌کنم این جور پیشکسوتان با تجربه که تجربیات بالایی دارند، شخصیت استقلال را حفظ می‌کنند و به قول معروف کمک می‌کنند وجهه استقلال برگردد.

او در خصوص شرایط بد زمین و محل تمرین استقلال گفت: به طور کلی خنده دار است این موضوعات؛ در لیگ ما یک سری تیم‌های میانه جدولی هستند مثل پیکان که زمین تمرین اختصاصی و سالن وزنه و استخر دارند و همه آنها کنار زمین است. استقلال از این چیزها محروم است و فکر می‌کنم ما که ورزش‌مان به صورت دولتی اداره می‌شود، اگر در بخش خصوصی بودیم بحث دیگری بود ولی وقتی کاملا دولتی اداره می‌شود، از این طرف باید حمایت هم از آنها در خور شان تیم باشد و آنها بتوانند با تمرکز فقط فکرشان فوتبال، پیشرفت و موفقیت باشد. نه اینکه بازیکن می‌رود مجموعه انقلاب و او را راه نمی‌دهند و این‌ها هم برای باشگاه بزرگ استقلال خوب نیست و هم اینکه بازیکنان سرخورده می‌شوند و نبود این امکانات علاوه بر بحث فنی در بحث ذهنی و روانی هم تاثیر می‌گذارد.

او در خصوص خرید مهاجم برای این فصل گفت: من گفته بودم که اگر استقلال بتواند شیمبا با اینکه ۳۷سال سن دارد را جذب کند، بهترین خرید استقلال است و هنوز هم سر حرفم هستم ولی او را نتوانستند جذب کنند و الان هم خرید مهاجم تمام کننده سرعتی حتی اگر خارجی‌ باشد، خیال تیم را بابت نوک حمله راحت می‌کند و به نظرم سریع باید اقدام شود.

رحمتی در پایان در خصوص تمدید قرارداد با مجیدی گفت: در ورزش و فوتبال ما هیچ قراردادی به قوت خودش باقی نمی‌ماند و همیشه عملکر فرد باعث می‌شود او در آن جایگاه حفظ شود یا به جای بهتری برسد ولی هیچ‌وقت این قراردادها ضمانتی ندارد برای اینکه بمانی. آرزوی قلبی من این است استقلال با هر کادری نتیجه بگیرد ولی در فوتبال ایران تجربه نشان داده قراردادهای زمانی برای کادرفنی هیچ ضمانت اجرایی ندارد و فقط بستگی به عملکرد آن شخص دارد و در لیگ ما این مسئله طبیعی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر