لاوروف: جهان امروز به وحدت نیاز دارد تا شکاف
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۸۱۱
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
۸۱۳
سرگئی لاوروف در سخنان خود برای هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل گفت که همکاری گسترده در سازمان ملل به ویژه در حال حاضر، هنگامی که مشکلات در دستور کار بین‌المللی در حال افزایش است، بسیار مهم است.

ایسنا: سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه گفت: دامنه تهدید‌های فرامرزی در همه جا در حال گسترش است و "رویکرد قدرت" ممکن است به جای قوانین بین‌المللی با دفعات فزاینده‌ای اعمال شود. در مورد اصول نظم جهانی بین قدرت‌های پیشرو اجماع وجود ندارد.

وی گفت که برای روسیه بدیهی است که تنها می‌توان با تلاش‌های هماهنگ و با رعایت دقیق هنجار‌های بین المللی حقوق بین‌الملل به طور موثر با تهدید‌ها و چالش‌ها مقابله کرد؛ اول از همه، اهداف و اصول منشور سازمان ملل متحد. سازمان ملل متحد باید از "پتانسیل کامل" خود استفاده کند.

لاوروف تاکید کرد: سازمان ملل متحد باید نقش هماهنگ کننده مرکزی در سیاست جهان را بر عهده بگیرد و به طور کامل پتانسیل چندجانبه‌گرایی جهانی و مشروعیت خود را نشان دهد.

وزیر خارجه روسیه تاکید کرد: اخیراً چندین تلاش برای "کم کردن" نقش سازمان ملل متحد یا تبدیل آن به "ابزار قابل انعطاف" برای ارتقای منافع ملی خودخواهانه انجام شده است.

وی از مفهوم "نظم مبتنی بر قوانین" که غرب به طور مداوم در گفتگو‌های سیاسی از آن نام می‌برد و مغایر با قوانین بین‌المللی است، انتقاد کرد. لاوروف گفت پیشنهاد اخیر ایالات متحده برای "اجلاس دموکراسی" بیشتر "با روحیه جنگ سرد انجام می‌شود، زیرا این جنگ صلیبی ایدئولوژیک جدیدی را علیه همه مخالفان اعلام می‌کند.

او گفت که این با درخواست رئیس جمهور بایدن مبنی بر توقف تقسیم جهان به بلوک‌های مخالف مغایرت دارد.

وی از ایالات متحده و متحدان غربی برای عدم ایجاد اختلاف نظر در مورد اجماع دموکراتیک انتقاد کرد و از ایالات متحده خواست که "مدل توسعه" خود را به دیگران تحمیل نکند، و استدلال کرد که نظم مبتنی بر قوانین "بر اساس استاندارد‌های دوگانه" بنا شده است.

لاوروف گفت که استفاده از تحریم‌های یک جانبه و محدودیت علیه کشور‌ها، امتیازات شورای امنیت و معماری سازمان ملل متحد را که پس از جنگ جهانی دوم شکل گرفت، تضعیف کرد، آنچه که بار‌ها و بار‌ها قابل اعتماد بودنش در برابر سناریو‌های فاجعه بار و چالش‌های جهانی را ثابت کرد. جهان امروز به وحدت نیاز دارد تا شکاف جدید.

این دیپلمات کهنه کار روس افزود: روسیه به شدت از رد هر گونه رویارویی و اقدام کلیشه‌ای و تلاش مشترک برای انجام وظایف کلیدی توسعه حمایت می‌کند.

وی از شورای امنیت خواست تا با تطبیق با واقعیت نظم جهانی چندمرکزی و افزایش نمایندگی‌هایش در آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین و اقدامات جمعی واقعی، اصلاحات جدی انجام دهد.

لاوروف به پیشنهاد رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین برای تشکیل اجلاس پنج عضو دائمی شورا - چین، فرانسه، روسیه، ایالات متحده و انگلیس برای بحث صریح در مورد مسائل ثبات جهانی اشاره کرد و گفت: همه کشور‌ها با منافع مشترک در یک کشتی هستند و باید اطمینان حاصل کنند که قایق با خیال راحت در امواج سیاست‌های جهانی شناور می‌ماند. در کار مشترک علیرغم اختلافات، و برای مصلحت عمومی، باید بتوان ماموریت شریف سازمان ملل متحد را انجام داد، تا این نسل کنونی از بلای جنگ و نسل‌های بعدی نیز، از گرسنگی و بیماری نجات یابند و آینده‌ای مسالمت آمیز، باثبات و دموکراتیک برای همه ساخته شود. در پایان اجازه دهید هشتگی با عنوان #UNCharterIsOurRules را پیشنهاد کنم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر