چالش برگزاری نشست خبری در فصل جدید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۹۱۹
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
۵۲۸
نشست‌های خبری سرمربیان در فصل گذشته یکی از چالش‌برانگیزترین مسایل فصل بود و امیدواریم در فصل آینده شاهد برگزاری نشست‌های خبری مثبت و موثری باشیم.

فارس: برگزاری نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقه در فصل گذشته یکی از چالش‌های بزرگ سازمان لیگ فوتبال ایران بود. نشست‌های خبری که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شد و خبرنگاران هم سوالات خود را به صورت آنلاین و بدون حضور در سالن نشست خبری مطرح می‌کردند اما نکته عجیب غیبت سرمربیان در نشست‌های خبری قبل از مسابقه بود.

برخی سرمربیان انگار حضور در نشست‌های خبری قبل از مسابقه را دور از شان خود می‌دانستند! به همین دلیل هم دستیاران اول خود را به نشست می‌فرستادند اما برخی دیگر از مربیان نفرات سوم و چهارم کادرفنی و یا حتی برخی آنالیزور را به نشست‌های خبری اعزام می‌کردند. مساله‌ای که باعث طعنه یکی از مربیان هم شد و گفت: برخی سرمربیان تیم‌ها چمدان‌برهایشان را به نشست خبری می‌فرستند.

مجموع این اتفاقات و انتقادهای درست رسانه‌‌ها از نحوه برگزاری نشست‌های خبری باعث شد سازمان لیگ با کمک ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و تهدید به جریمه‌های سنگین مالی سرمربیان این نشست‌های خبری در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ بیستم سروشکل مناسبی بگیرد و در هفته‌های پایانی چشم خبرنگاران به جمال مربیان مشهور لیگ برتری در سالن‌های نشست خبری قبل و بعد از مسابقه روشن شود.

لیگ برتر بیست و یکم قرار است از 27 مهرماه آغاز شود و از هم اکنون مسئولان سازمان لیگ فوتبال باید ساز و کار مناسبی برای برگزاری نشست‌های خبری در نظر بگیرند تا این نشست‌های خبری ضمن اینکه از حواشی مخرب و صحبت‌های حاشیه‌ای بیمورد دور بماند ارزش فنی بالایی داشته باشد. اینکه محتوای صحبت‌های سرمربیان مثل نشست‌های خبری سرمربیان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا معطوف به برگزاری همان مسابقه باشد نه جایی برای عقده‌گشایی و بد و بیراه گفتن به مسئولانی که هیچ ربطی به آن مسابقه ندارند.

قطعا سوال‌های فنی و پرمحتوای خبرنگاران می‌تواند در برگزاری مثبت و موثر نشست‌های خبری مهم باشد متاسفانه در فصل گذشته و فصول قبل‌ترگاهی شاهد بودیم که طرح برخی سوالات حاشیه‌ای خط دهی شده به جهت به حاشیه بردن تیم یا سرمربی با اهداف غیر فوتبالی مطرح می‌شد. بنابراین نشست خبری به جز حضور الزام آور سرمربی نیازمند طرح سوالاتی است که به متن و اصل فوتبال بپردازد و فنی و دور از حواشی باشد. در این فصل امیدواریم که خبرنگاران مجوز حضور در نشست‌های خبری قبل از مسابقه را هم دریافت کنند.

از سویی دیگر سرمربیان تیم‌ها نه فقط به خاطر جرایم میلیونی بلکه به احترام اهالی رسانه و هواداران فوتبال در نشست‌های خبری حاضر شوند و از پاسخ به سوالات‌ فنی و دقیق طفره نروند. در هر حال نشست‌های خبری دو رکن مهم دارد سرمربی و اهالی رسانه که اگر هر دو فقط به متن و اصل فوتبال توجه کنند می‌توان از همان نشست‌های خبری 15 دقیقه قبل و بعد از مسابقه مطالب مفیدی استخراج کرد اما به شرط آنکه این همکاری همه جانبه صورت بگیرد.از سویی دیگر بهتر است که سازمان لیگ فوتبال ایران درهمین پیش فصل با تیم‌ها و سرمربیان اتمام حجت کند که در نشست‌های خبری حضور داشته باشند و شکل و شمایل نشست های خبری به جهت برگزاری نیز دچار تحولی اساسی شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر