عبدیان: پیشنهاد دادم مددی و سمیعی جابجا شوند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۲۳
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۵
۱۴۴۱
عضو سابق هیات مدیره استقلال گفت: معاون وزیر ورزش در جایی گفته بود که ما برای استقلال ۸۰ درصد وقت می‌گذاریم و من در جواب گفتم که جای مددی و جعفر سمیعی را عوض کنید و آن وقت ببینید چقدر وقت برای چه تیمی صرف می‌کنید.   

ایرنا: «مهدی عبدیان» عضو سابق هیات مدیره استقلال دوشنبه شب در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: هر موقع که خواستیم صحبت کنیم تیم شرایط خاصی داشت و دوستان ابهاماتی به هیات مدیره وارد کردند که باید جواب دهم. ما با کادرفنی مشکل نداشتیم و تا روز آخر نیز از آن‌ها حمایت کردیم.

عبدیان: پیشنهاد دادم مددی و سمیعی جابجا شوند

وی ادامه داد: دوستان مصاحبه های کذبی داشتند. برخی در مورد قرار دادهایی صحبت می کنند که در مورد آن اطلاعاتی نداشتند. خیلی راحت دروغ می گوییم و تهمت می زنیم. موضوع اول موضوع مالی است. اختلاف مبلغ بین اسپانسر و باشگاه بوده است. آنها می گویند یک مبلغی دادند اما باشگاه می گوید این رقم تفاوت دارد. چرا در مورد این پولها شفاف سازی نمی شود؟

عضو سابق هیات مدیره استقلال افزود: من تا روزی که بودم اسپانسر می گفت ۹۰ میلیارد تومان پرداختی دارد اما در هیات مدیره می گفتند کمتر از ۷۰ میلیارد داده شده است. بیایند بگویند این پول کجا هزینه شده است. بابت هر برد یک مبلغی پرداخت می شد و ما از مدیرعامل می پرسیدیم که از باشگاه پرداخت می شود که او گفت از سوی اسپانسر داده شده است. باید در این مورد شفاف سازی شود.

عبدیان تصریح کرد: ما برکنار نشدیم و استعفا دادیم. ما پنج گزینه به وزارت ورزش گفتیم که قبول نکردند. یکبار احمد مددی آمد گفت که می خواهم برای مدیریت آکادمی باشگاه یکی را انتخاب کنم اما از سوی دیگر وزارت ورزش هم با پیشکسوتان در این مورد جلسه گذاشته بود. ما با مددی مخالفتی نداشتیم اما می گفتیم سه روز زمان بده تا احترام پیشکسوتان حفظ شود اما او فردا صبح آن روز مدیر آکادمی را معرفی کرد. زمان سرپرستی مددی مصوبه داشتیم که نقل و انتقالات با من است اما او به این موضوع توجهی نکرد.

وی گفت: تمامی جلسات هیات مدیره در باشگاه برگزار نمی شد. وقتی هنوز اعضای هیات مدیره خبر از جلسات نداشتند، کانال های طرفداری استقلال از این جلسات خبر داشتند.  

عضو سابق هیات مدیره استقلال بیان کرد: ما با محمد نادری و مهدی مهدی پور با نظر سرمربی قرارداد بستیم. قرارداد نادری با استقلال یکساله بود. من با او سه ساله صحبت کردم و زمانی که با ما صحبت کرد، مدیربرنامه نداشت. تقصیر نداری نبود. هیات مدیره تمامی این موضع را خبر داشت. زمانی که مددی از این موضوع خبردار شد، گفت که این قرارداد نباید بسته شود. به همین دلیل این قرارداد یکساله شد. نادری با باشگاه بلژیکی خود صحبت کرده بود اما چون کتبی نبود، زیرش زده بودند. نادری مردانگی کرد و پای قراردادش ایستاد. پولی که به او دادند، پول رضایت نامه اش بود. او از استقلال چیزی حدود ۴۰۰ میلیون گرفت. او بازیکن با اخلاق و بزرگی بود که از دستش دادیم.

عبدیان تصریح کرد: میلیچ حدود ۴۵۰ هزار دلار می تواند از استقلال بگیرد. هر بازیکنی که علیه مددی مصاحبه کرد، آن ها دیگر او را نمی خواستند. وقتی این بازیکن قهر کرد و از آمادگی بیرون آمد، فرهاد مجیدی او را نخواست. در قرارداد قبلی میلیچ مالیات بر عهده باشگاه بود. عضو سابق هیات مدیره استقلال اظهار داشت: وقتی اختیار نداریم که مدیرعامل را انتخاب کنبم، چه کاری می توانستیم انجام دهیم. ما را جلوی هوادار قرار می دادند و نمی گذاشتند کاری کنیم. بابت آکادمی استقلال یک سری خانواده ها شکایت داشتند. برخی می گفتند این تیم نتایج خوبی گرفته اما مراغه چیان این تیم ها را چیده بود. بیایند بگویند که این اتفاق ها افتاده یا نه. معاون باشگاه در برنامه زنده می گویند مسعود ریگی ۲۰ میلیارد پول می خواهد و مدیر دو روز بعد آن را تکذیب می کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر