بدهی ۳۰۰میلیاردی، مانع انتخاب مدیر جدید پرسپولیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۵۵
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷
۱۰۳۸
پس از چند ماه اعتراض و انتقاد تند هواداران و پیشکسوتان به مدیریت باشگاه استقلال سرانجام احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استعفا داد و وزیر جدید ورزش و معاونش هم با طمانینه عجیبی استعفای او را پذیرفتند و سردار مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال انتخاب و معرفی شد.

خراسان ورزشی: پس از چند ماه اعتراض و انتقاد تند هواداران و پیشکسوتان به مدیریت باشگاه استقلال سرانجام احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استعفا داد و وزیر جدید ورزش و معاونش هم با طمانینه عجیبی استعفای او را پذیرفتند و سردار مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال انتخاب و معرفی شد. با وجود انتخاب اعضای جدید هیئت‌مدیره و مدیرعامل، هواداران استقلال همچنان نقدهایی به وزارت ورزش و وزیر جدید دارند و حتی دوباره داستان تعلق رنگی وزیر و اطرافیان هم شنیده می‌شود!

استقلالی‌ها اگرچه حالا دیگر احمد مددی را بالای سر تیم‌شان نمی‌بینند و از این لحاظ بیش از گذشته به آینده تیم‌شان امیدوارند اما به زعم آن‌ها تاخیر زیاد در تغییر مدیریت باشگاه استقلال با وجود اعتراضات و تجمع چندباره هواداران استقلال و پذیرش دیرهنگام استعفای مددی و مقایسه آن با سرعت قبول استعفای جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و انتخاب سریع سرپرست موقت برای این باشگاه و سپردن امور به صدری جای سوال و تامل دارد. در چند روز اخیر هم که نام حبیب کاشانی و محمد دادکان برای مدیریت باشگاه پرسپولیس مطرح شده باز بهانه‌ای دست هواداران استقلال داده که به انتقاد از رویه وزارت ورزش بپردازند. در بحث انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس هواداران استقلال معتقدند وزیر جدید و دوستانش وسواس بیشتری به خرج داده‌اند و مطرح شدن نام حبیب کاشانی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس و عضو جدید شورای شهر تهران و محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال کاملا با برنامه و هدفمند و با در نظر گرفتن همه جوانب بوده است.

رفت و آمدهای اخیر برخی چهره‌های پرسپولیسی از جمله سیدجلال حسینی به دفتر حبیب کاشانی و عدم تایید یا تکذیب شایعات مربوط به بازگشت او به مدیریت پرسپولیس از سوی خودش یا اطرافیانش از یک سو و تاکید بر انتخاب یک مدیر کارکشته و امتحان پس‌داده که سابقه مدیریت در باشگاه را هم دارد از سوی دیگر نشان‌دهنده آن است که کاشانی شانس بالایی برای تصدی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس دارد.

با توجه به ارتباطات خوب کاشانی با چهره‌های سیاسی و با نفوذ و افراد متمول، به زعم استقلالی‌ها انتخاب همین یک نفر بدون در نظر گرفتن سایر اعضای هیئت‌مدیره برای حل مشکلات مالی سرخ‌ها کافی است حال آنکه در هیئت‌مدیره باشگاه استقلال حتی یک چهره اقتصادی هم دیده نمی‌شود! گویا دادکان آب پاکی را روی دست وزارت ریخته و اعلام کرده تمایلی به بازگشت ندارد و با توجه به مشغله کاشانی در شورای شهر تهران و تردید او، وزارت ورزش در حال بررسی گزینه‌های دیگری هم برای مدیریت باشگاه پرسپولیس است تا هرچه زودتر تکلیف هیئت‌مدیره و مدیرعامل این باشگاه هم مشخص شود تا از این پس از سوی هواداران پرسپولیس و پیشکسوتانش مورد هجمه قرار نگیرد.

البته باید این را هم در نظر داشت که با اعلام بدهی 300میلیاردی باشگاه پرسپولیس انتخاب مدیر جدید برای این باشگاه به مراتب سخت‌تر از انتخاب باشگاه استقلال خواهد بود چراکه حداقل در بحث بدهی‌ها وضعیت آبی‌ها بهتر از رقیب سنتی است. پرسپولیس با وجود 2 بار حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و 5 قهرمانی متوالی در لیگ برتر یکی از بدهکارترین باشگاه‌های ایران و آسیاست و بلوکه شدن درآمد چند میلیون دلاری‌اش در حساب کنفدراسیون فوتبال آسیا به بهانه تحریم هم مزید بر علت شده تا اوضاع مالی‌اش بحرانی شود.

هر مدیر جدیدی که برای پرسپولیس انتخاب شود باید بدون در نظر گرفتن این درآمد قابل توجه به فکر تامین منابع مالی جدید برای پرداخت بدهی‌ها از جمله بدهی گابریل کالدورن و اوساگونا، سرمربی و بازیکن سابق سرخ‌ها و پرداخت مطالبات تلمبارشده بازیکنان و کادر فنی فعلی باشد و در این شرایط مالی کمتر کسی جرات چنین ریسکی را دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آف دکور _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی