امیر تاجیک: موسیقی کاور بازار گرمی دارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۷۴
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
۶۰۲
خواننده نسل اول موسیقی پاپ بعد از انقلاب می‌گوید: هویت موسیقی پاپ در کشور ما اصلا معلوم نیست و بیشتر کاور کردن است. به نظر من این مسئله خیانت است و متاسفانه حمایت هم می‌شوند.

ایران آرت: خواننده نسل اول موسیقی پاپ بعد از انقلاب می‌گوید: هویت موسیقی پاپ در کشور ما اصلا معلوم نیست و بیشتر کاور کردن است. به نظر من این مسئله خیانت است و متاسفانه حمایت هم می‌شوند.

امیر تاجیک: موسیقی کاور بازار گرمی دارد

امیر تاجیک، خواننده موسیقی پاپ که از آثار مطرح او می‌توان به "زیر آسمان شهر"، "یه مسجد"، "آسمونه" و "تتاحیهٔ جام جهانی کشتی" و… اشاره کرد، راه‌های ورود نسل جوان به عرصه خوانندگی را مورد بررسی قرار داد و ندر این باره که علاقه‌مندان باید چه مسیری را برای رسیدن به آرزوی خود که همان خوانندگی است طی کنند؟ اظهار کرد: چنین موضوعی را باید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کند تا شرکت‌های نوظهور که چنین بلایی را سر موسیقی درآورده‌اند را از بین ببرد.

او در گفتگو با برنا افزود: عملا شرکت‌هایی صرفا برای پول سازی روی کار آمدند و افرادی که علاقه‌مند بودند را به بازی خود دعوت کرده و فقط آن‌ها را پرورش دادند و در آخر نیز با کسب درآمد، بسیار بی‌رحمانه هنرجویان را فید و مجدد نفرات بعدی را به جمع خود وارد کردند.

تاجیک در این باره که آیا می‌توان نام خواننده روی افرادی که این روزها نوظهور هستند و به عرصه موسیقی وارد شدند، گذاشت؟ گفت: اول از همه باید به هدف‌های آنان نگاه کرد چراکه ممکن است برخی از آن‌ها فقط خواستار این باشند که مطرح شوند و به دیده شدن برسند یا اینکه ممکن است فقط قصد و هدف برخی‌شان خواننده شدن و یادگیری هنر آواز باشد. اهداف خوانندگی حرفه‌ای اصلا این موارد نام برده شده نیست و به نوعی اهداف باید حمایت از موسیقی پاپ باشد و نیاز است افرادی را به این کار وارد کنیم که دلسوز موسیقی باشند نه فقط خوانندگان تازه واردی که فقط صدای خوبی دارند و از این امر کنسرت برگزار می‌کنند چراکه صدا فقط مهم نیست و هیچ دستاوردی برای فرهنگ غنی پارسی ندارد.

این خواننده پاپ ادامه داد: گله‌مندی من از مسئولین است که جلوی موسیقی حرفه‌ای را بسته‌اند و موسیقی غیر حرفه‌ای درحال رشد و گستردگی است و هرکس برای دل خود می‌خواند و بعد نام چنین کاری را موسیقی می‌گذارند در صورتی که تمام کشورها موسیقی مشخصی دارند و در این راه حرفه‌ای فعالیت می‌کنند و دولتمردان هم از آنان حمایت لازم را می‌کنند.

او افزود: موسیقی همیشه در روح و روان آدم تاثیر به‌سزایی دارد ولی متاسفانه در کنار همین موسیقی ممیزی‌هایی نیز به بیرون فرستاده می‌شود که بدترین نوع است. متاسفانه این امر به بدنه موسیقی ضربه زده است. یک مسئله مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که هویت موسیقی پاپ در کشور ما اصلا معلوم نیست! و بیشتر کاور کردن است. به نظر من این مسئله خیانت است و متاسفانه حمایت هم می‌شوند. در واقع قسمت موسیقی دروغین بازار گرمی دارد اما موسیقی حرفه‌ای بازار خاموشی دارد.

امیر تاجیک در پایان و در این خصوص که چه کار جدیدی در دست دارد و برنامه‌اش برای آینده چیست؟ بیان کرد: من تولید دو آهنگ داشته‌ام که هارمونی است و با موضوع محوریت جامعه شکل گرفته که درحال آماده‌سازی آن هستم تا به بازار بیاید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر