چرا قرارداد ۳ساله استقلال و نادری به‌هم خورد؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۲۰۴
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
۹۶۵
مهدی عبدیان عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر، درخصوص قرارداد ۳ ساله با محمد نادری دست به افشاگری زد.

ورزش سه: مهدی عبدیان عضو سابق هیئت مدیره استقلال شب گذشته در برنامه فوتبال برتر درخصوص ادعای او مبنی بر 3 ساله بودن قرارداد محمد نادری با آبی پوشان شفاف سازی کرد. او گفت: قرارداد محمد نادری با باشگاه استقلال الان یک ساله است و مشکلی نیست. هیچ کس از من سوال نپرسید که داستان چیست. طبق مذاکراتی که با محمد نادری داشتم، با او برای قراردادی 3 ساله صحبت کردم. الان دوستان ما را به مدیربرنامه های او ارجاع می دهند در حالیکه هنگام مذاکرات محمد نادری با ما، او مدیربرنامه ای نداشت. بعد از اتفاقاتی که با باشگاه بلژیکی افتاد، مدیربرنامه ای وارد کار شد که خیلی هم زحمت کشید.

او ادامه داد: قراردادی که باشگاه استقلال بسته، یک ساله است اما من قرارداد سه ساله با او بسته بودم. تقصیری گردن محمد نادری نیست. ما با او برای قرارداد 3 ساله به توافق رسیدیم و هیئت مدیره از تمام مذاکرات ما خبر داشت. اما زمانیکه آقای مددی متوجه موضوع شد، گفت من اجازه نمی دهم این قرارداد امضا شود. چون هماهنگ نشده و وزارت ورزش مخالف است و رقم قرارداد بالا می رود.

عضو سابق هیئت مدیره استقلال گفت: ما هم گفتیم بستن قرارداد با بازیکنی که این شرایط و کیفیت را دارد و همان زمان ملی پوش بود، عرف است. ما بر سر قرارداد 3 ساله صحبت کردیم، رضایت نامه نیز رقمی داشت. همان زمان خبری در فضای مجازی منتشر شد که اختلافی میان هیئت مدیره، شخص من و احمد مددی به وجود آمده که هیئت مدیره وقت گفتند اصلا قرارداد را یکساله ببندید در حالیکه قرارداد 3 ساله اش امضا شده بود. بعد از اینکه این اتفاق افتاد قرارداد را یک ساله کردیم.

وی ادامه داد: من نامه ای به رئیس هیئت مدیره وقت نوشتم و گفتم با این شرایط که آقای مددی اجازه نمی دهند قرارداد بسته شود، من دیگر با نقل و انتقالات کار ندارم. این دوستان گفتند شما باید حتما بمانید و ما به تو اختیار تام دادیم و از تو حمایت می کنیم. من 3 مصوبه دارم که اولا قرارداد بازیکنان زیر نظر من باشد، دوما من برای مذاکره با بازیکنان صحبت کنم و مصوبه سوم نیز این بود که در مذاکرات با محمد نادری، اختیار آن با من است. بعد از اینکه قرارداد علنی شد، نادری با باشگاه بلژیکی صحبت کرده بود و روی رقم 100 هزار یورویی به توافق رسیده بود.

وی گفت: محمد نادری 2 سال دیگر با باشگاه بلژیکی قرارداد داشت. می گفتند باشگاه پرسپولیس 50 هزار یورو داده است و ما 100 هزار یورو، دلیل آن این است که پرسپولیس یک سال، یک سال با آنها قرارداد می بست. حتی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد اگر این تیم به فینال آسیا برود یا قهرمان آسیا شود، مبلغی هم به آن 50 هزار یورو اضافه می شود. این بدان معناست که قرارداد نادری به جز 50 هزار یورو، آپشن هم داشته است.

او ادامه داد: ما با نادری قرارداد بستیم و او با مدیران باشگاه بلژیکی به توافق رسیده بود ولی متأسفانه چون کتبی نبود، آنها زیر حرفشان زدند. عدد قرارداد برای دو سال 200 هزار یورو شد. محمد نادری این وسط مردانگی کرد و پای قراردادش ایستاد. من مدارک آن متمم قرارداد محمد نادری را هم برایتان فرستاده ام که در 3 فقره از قرارداد بازیکن کم می شود. دوستان هی می گویند 200 هزار یورو ضرر زده ای، خب این مبلغ از کجا پرداخت شده است؟ شما اسناد را بیاورید که از قرارداد محمد نادری چقدرش را پرداخت کرده اید؟ پولی که به نادری دادند بابت همان رضایت نامه اش به باشگاه بود.

عبدیان در پایان گفت: محمد نادری برای فصلی که در استقلال بود فکر کنم حدود 400 – 500 میلیون گرفت. او شانس آورد که قیمت یورو پایین آمد و اگر بالا می رفت باید رقم بیشتری پرداخت می کرد. حتی ارزش افزوده آن پول را خود نادری پرداخت کرد. محمد نادری پسر خوبی بود. او چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی فوق العاده بود و هواداران استقلال هم این را تأیید می کنند و ما بازیکن بزرگی را از دست دادیم. من نمی گویم قراردادی که در باشگاه است 3 ساله بوده، حرف من این است 3 ساله توافق کردیم و این قرارداد به رسم امانت نزد من است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر