خودکفایی سایپا در تولید قطعات مورد نیاز خودرو
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۲۴۱
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
۹۷۷
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: گروه خودروسازي سايپا در شرايطي كه كشور در سخت ترين شرايط تحريمي و جنگ اقتصادي روبرو است، توانست در زمينه توليد قطعات مورد نياز صنعت خودرو به خودكفايي كامل دست پيدا كند.

سایپا نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: گروه خودروسازي سايپا در شرايطي كه كشور در سخت ترين شرايط تحريمي و جنگ اقتصادي روبرو است، توانست در زمينه توليد قطعات مورد نياز صنعت خودرو به خودكفايي كامل دست پيدا كند.

 سردار حسن زاده در حاشيه بازديد از نمايشگاه توانمندی های نخبگان بسیجی گروه سایپا كه به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده است، اظهارداشت: گروه خودروسازي سايپا با روحيه جهادي و ايثارگر خود توانست در زمينه توليد قطعات خاص و استراتژيك صنعت خودرو كه قبل از تحريم، وابستگي به واردات آن صددرصد بود، به خودكفايي كامل برسد.

خودکفایی سایپا در تولید قطعات مورد نیاز خودرو

وي ادامه داد: خودكفايي در توليد قطعاتي كه به جهت تحريم، تامين (امكان واردات وجود نداشت) نمي شد و اين امر به شدت توليد خودرو را كاهش داده بود، بسيار ارزشمند و باعث افتخار است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ تاكيد كرد: دشمنان تصور مي كردند كه جوانان اين مرز و بوم بعد از تجربه 8 سال جنگ تحميلي ديگر روحيه از خودگذشتگي و بسيجي را ندارند اما از اين امر غافل بودند كه جوانان كشور فرهنگ جهاد و مقاومت در برابر استكبار را ياد گرفته اند و با تمام قوا در مقابل زورگويي هاي دشمن ايستادگي مي كنند.

وي گفت: زماني كه خودروي پرايد از خط توليد اين گروه خودروسازي خارج شد، اين مجموعه خودرویي را به توليد انبوه رساند كه در آن مقطع تا 90 درصد داخلي سازي شده بود؛ اين امر براي كشور كه در تحريم است بسيار با ارزش است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با يادآوري اينكه در حال حاضر تمام قطعات خودرو توسط مهندسان داخلي توليد و تامين مي شود، اظهارداشت: نمايشگاه توانمندی های نخبگان بسیجی گروه سایپا، نشان داد كه اين مجموعه رشد و پيشرفت بسيار مناسبي در توليد قطعات داشته و توانسته تهديدهاي خارجي را به فرصت تبديل كند.

داوود حسين زاده، فرمانده بسيج گروه خودروسازي سايپا نيز در حاشيه بازديد از نمايشگاه توانمندی های نخبگان بسیجی گروه سایپا، گفت: در دوران تحريم و جنگ اقتصادي، سايپا موفق شد نسبت به داخلي سازي قطعات و مواد اوليه مورد نياز صنعت خودرو اقدام كند؛ تكنولوژي هايی كه در گذشته، كشور به آن وابسته بود و تنها از طريق واردات تامين مي شد اكنون با همت بسيج و مهندسان سايپا داخلي سازي شده است و ديگر نيازي به واردات نيست.

وي با بيان اينكه خودكفايي قطعات صنعت خودرو با همكاري نيروي هوايي ارتش، سازمان صنایع هوافضا و مجموعه هاي دانش بنيان محقق شد، تصريح كرد: هيچ قطعه اي در صنعت خودرو وجود ندارد كه امكان توليد آن در داخل نباشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر