ساکشن غبغب و هزینه آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۷۲۷۷
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
۴۹۴۵
محتوای حمایت‌شده
ساکشن غبغب یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن غبغب و بازگرداندن زیبایی و لاغری به صورت و گردن شماست. این روش مزایای بسیاری دارد، اما پیش از اقدام برای انجام آن بهتر است نکات مهمی را بدانید.

برترین‌ها: چاق شدن شما می‌تواند سبب انباشته شدن چربی در نقاط مختلف بدن شما شود. انباشته شدن چربی در غبغب سبب می‌گردد که صورت شما چاق‌تر از حالت عادی دیده شود. البته امروز روش‌های مختلفی به وجود آمده اند که با کمک آن‌ها می‌توانید غبغب خود را کوچک‌تر کنید و زیبایی ظاهرتان را افزایش دهید.

ساکشن غبغب یکی از فرآیند های زیبایی می باشد که به منظور جوان سازی صورت انجام می شود. در طی فرآیند ساکشن غبغب چربی ‌های انباشته شده در زیر چانه تخلیه می گردد و بدین شکل افراد چهره و صورتی جوان تر از سن و سال واقعی خود خواهند داشت. لطفاً با ما همراه شوید تا در رابطه با ساکشن غبغب صورت بیشتر صحبت کنیم.

ساکشن غبغب و هزینه آن

جهت مشاوره با دکتر وهاب آسترکی - فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک همین حالا تماس بگیرید.

 

ساکشن غبغب چیست؟

همانطور که مستحضر هستید با روند افزایش سن و وزن، چربی انباشته شده در زیر چانه نیز افزایش پیدا می‌کند و به این ترتیب فرد دچار غبغب زیر چانه می گردد. همچنین در برخی افراد نیز به صورت مادرزادی در سنین کم دچار غبغب بوده و به این ترتیب سن شان بیشتر از حد واقعی نشان می‌دهد.

روش های متعددی برای زیبا سازی و جوان کردن چهره و پوست موجود می باشد که ساکشن غبغب نیز یکی از این موارد است. در ساکشن غبغب طی فرآیندی کاملاً پزشکی و تخصصی به واسطه یکسری دستگاه های خاص، چربی اضافه زیر چانه تخلیه می‌شود و به این ترتیب ظاهر گردن، چانه و خط فک به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابد. در فرایند ساکشن غبغب معمولا جراح و متخصص زیبایی یک برش بسیار ظریف و کوچک در زید چانه ایجاد می کند به نحوی که اسکار این برش کاملاً پنهان شده است و بعد از جراحی نیز اثری از آن به جای نخواهد ماند.

جهت رفع غبغب از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

داشتن غبغب در زیر چانه می‌تواند زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا معمولاً چهره افراد را علاوه بر اینکه مسن تر نشان می دهد حالت آن را نیز گرفته تر و اخمو می کند. بنابراین متخصصان به فکر رفع این مشکل نیز افتاده و روش های بسیار متعددی برای از بین بردن و رفع این مشکل از چهره ارائه می دهند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از لیفت صورت، لیفت گردن و ساکشن غبغب. در رابطه با ساکشن غبغب پیشتر نیز صحبت کردیم و کم و بیش با مراحل درمان آن آشنا شدیم. در ادامه مطالب لیفت صورت و گردن را نیز تعریف خواهیم کرد.

ساکشن غبغب و هزینه آن

ساکشن غبغب و هزینه آن
 
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر در اینستاگرام کلیک کنید.
 

۱- لیفت صورت

معمولاً در لیفت صورت جراحان می‌توانند پوست شل و چربی های اضافی اطراف چانه و گردن را طی فرآیند هایی بردارند و به این ترتیب غبغب و چربی های زیر چانه نیز از بین می رود. جراحی لیفت صورت معمولاً تحت عمل بیهوشی انجام می شود البته در برخی موارد برخی متخصصان زبده و با تجربه با استفاده از بی‌حسی موضعی نیز این عمل را انجام می‌دهند.

ساکشن غبغب و هزینه آن

۲- لیفت گردن

لیفت گردن با هدف حذف پوست اضافی گردن انجام می‌ گیرد و به این ترتیب موجب سفت شدن عضلات گردن می شود. به هر حال سفت شدن و رفع پوست های اضافی گردن علاوه بر آنکه خطوط گردن را رفع کرده و در پی آن گردن حالت جوان تر و متعادل تری پیدا می‌کند. غبغب زیر چانه را نیز به صورت خودکار از بین می برد. معمولا ۱۴ روز زمان نیاز است تا کبودی های ناشی از لیفت صورت و گردن از بین برود.

 
ساکشن غبغب و هزینه آن
 
 

فواید استفاده از ساکشن غبغب

یکی از موثرترین و بهترین راه های رفع غبغب زیر چانه این است که منجر می شود علاوه بر رفع چربی های اضافی زیر چانه ظاهر گردن و خط فک نیز بهتر می‌شود. همچنین وزن و ضخامت ناحیه زیاد گردن را بهبود می بخشد. ساکشن غبغب موجب بازیابی جوانی افراد می‌ شود و همچنین افتادگی و شل شدن پوست را درمان کرده و سفت شدن پوست گردن را نیز به همراه دارد.

آیا رفع غبغب با استفاده از ساکشن دائمی می باشد؟

ساکشن غبغب به موجب بهبود صورت و حالت چانه انجام می ‌شود به نحوی سلول ‌های چربی از زیر آن استخراج می گردد. از آنجایی که سلول ‌های چربی به صورت دائمی از بین می روند تا زمانی که افراد دچار اضافه وزن نشوند و وزن آنها در همان حالت نرمال باقی بماند امکان برگشت دوباره ساکشن غبغب نیز منتفی می‌شود. لازم به یادآوری است که ساکشن غبغب یک فرآیند زیبایی کاملاً بی خطر بوده و مانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است یکسری عوارض جزئی نظیر خونریزی، عفونت، کبودی، شلی پوست، بی حسی، سرما، جای زخم های کوچک و تورم در آن وجود داشته باشد که البته با توجه به پیشرفت هایی که امروزه در علم پزشکی و همچنین در دنیای زیبایی صورت گرفته است این احتمالات نیز تا حد زیادی قابل پیشگیری می‌باشند.

مراقبت‌های قبل و بعد از ساکشن غبغب

به‌طور کلی ساکشن غبغب دارای نتایج بسیار خوبی بوده و با جوانی صورت به همراه است. اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از انجام ساکشن غبغب لازم است که افراد جهت انجام ساکشن غبغب یکسری اعمالی را انجام دهند که مهمترین آنها شامل ترک سیگار و قطع داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و داروهای خاص می باشد. مراقبت های بعد از جراحی ساکشن غبغب نیز چندان پیچیده نبوده و فرآیند بهبود این جراحی بسیار سریع اتفاق می افتد. همچنین این عمل یک عمل کاملاً بی خطر و سرپایی است که معمولاً افراد چند روز بعد از انجام آن قادر هستند فعالیت ‌های عادی خود را از سر بگیرند.

پس از انجام عمل نیاز به ۲۴ ساعت استراحت بوده و ممکن است کبودی و تورم نیز چند هفته پس از انجام ساکشن از بین برود. پزشک نیز جهت رفع سریع تر کبودی و برخی تورم های ناشی از عمل ساکشن غبغب یک پماد مخصوص برای افراد تجویز می نماید که با کمک آن می ‌توان سرعت بهبود را افزایش داد. همچنین استفاده از لباس فشرده گردن جهت کاهش تورم ناشی از ساکشن غبغب برای چند روز نیز یکی از گزینه ‌های پیشنهادی پزشکان می باشد.

استفاده از کمپرس آب سرد جهت کاهش تورم و تسکین درد نیز مفید بوده است. لازم است که افراد پس از انجام ساکشن غبغب هنگام خواب سر خود را بالا نگه دارند و همچنین انجام پیاده روی در عرض چند روز پس از انجام ساکشن موجب پیشگیری از لخته خون می شود. لازم هست که حدود دو هفته از انجام تمرینات سنگین ورزشی باید خودداری شود.

هزینه ساکشن غبغب

بدیهی است که هزینه ساکشن غبغب می‌تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. اینکه چه مقدار چربی در غبغب شما انباشته شده و اینکه متخصص شما چقدر مهارت و تخصص دارد می‌توانند سبب تغییر قیمت و هزینه ساکشن غبغب شوند. از آن جایی که این عمل جراحی یک جراحی زیبایی به حساب می‌آید، بیمه هزینه‌های ناشی از آن را پوشش نمی‌دهد. هزینه این جراحی حدودا بین 5 تا 15 میلیون متغیر است و بسته به عوامل مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

ساکشن غبغب و هزینه آن

دکتر وهاب آسترکی - فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

  • انجام کلیه خدمات پیکرتراشی، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، جراحی‌های سینه، پروتز سینه، لیفت سینه، ماموپلاستی
  • جراحی‌های زیبایی صورت همچون لیفت صورت، جراحی بینی، جراحی پلک، پروتز چانه و...

ساکشن غبغب و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

 
 
 
ساکشن غبغب و هزینه آن
 
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر در اینستاگرام کلیک کنید.
 
 
ساکشن غبغب و هزینه آن
 
 
ساکشن غبغب و هزینه آن
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر وهاب آسترکی کلیک کنید.
 
 
ساکشن غبغب و هزینه آن
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر