هشدار یاسر هاشمی به حذف‌کنندگان نام پدرش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
کتاب لند_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۳۴۰
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
۲۲۳۰
یاسر هاشمی در یادداشتی نوشت: ای کاش کسانی که مسئولیتی در سطوح مختلف دارند ، نگذارند عده‌ای انقلاب اسلامی را مخصوصاً در بعد ثبت اتفاقات تاریخی از چشم مردم بیندازند و به این سادگی تاریخ معاصر ایران را به سخره نگیرد. باور بفرمایید ضرری که انقلاب و نظام از این شیوه می نماید، بسیار بسیار فراتر از استفاده هایی است که این گروه فکر می‌کنند با حذف نام هاشمی رفسنجانی به دست می‌آورند.

جماران: یاسر هاشمی در یادداشتی نوشت: انقلاب اسلامی یک پدیده اجتماعی در قرن معاصر بود که اگرچه در جغرافیای ایران اتفاق افتاد؛ اما فرهنگ آن منطقه خاورمیانه را تحت تاثیر خویش قرار داد. تاثیر انقلاب اسلامی در منطقه خاورمیانه و به تبع آن در نظام بین الملل به گونه ای بود که شرق ، غرب و ارتجاع منطقه در همان سالهای اول با استفاده از حس زیاده طلبی حزب بعث، صدام حسین را تحریک و تجهیز کردند تا قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر را جلوی دوربین های خبرنگاران پاره و به قول معروف «کان لم یکن» و پس از آن به ایران لشکرکشی نماید.

به گواهی اسناد متقن تاریخ جنگ تحمیلی و به خصوص با استناد به رسمی ترین رسانه آن روزهای کشور؛ یعنی خبرگزاری پارس؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی از ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا تاریخ قطعی پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در سال ۱۳۶۷ در بطن حوادث دفاع مقدس، به عنوان یکی از ارکان تصمیم‌سازی ، تصمیم‌گیری و اجرای مصوبات عالی ترین شورای وقت کشور؛ یعنی شورای عالی دفاع بود.

هشدار یاسر هاشمی به حذف‌کنندگان نام پدرش

نگاهی از سر تأمل به تاریخ ۸ سال دفاع مقدس در روزنامه ها، هفته نامه ها، ماهنامه ها، فصلنامه ها و ویژه نامه هایی که معمولاً در روزهای سالگرد این اتفاق ملی در سراسر کشور منتشر می شد، سرشار از خاطرات رزمندگان و فرماندهان قوای سه گانه دریایی، هوایی و زمینی ارتش و سپاه و همچنین بسیج، است که هرکدام با ادبیاتی خاص و از نگاهی متفاوت به نقش هاشمی رفسنجانی در روزها ماه ها و سال های دفاع مقدس می پردازد

و این مهم در کنار احکام متعدد و صریح امام راحل، بخشی از تاریخ دفاع مقدس را تشکیل می دهند که هاشمی رفسنجانی را به عنوان نماینده امام در شورای عالی دفاع، سخنگوی این شورا ، فرمانده ادامه عملیات والفجر و نهایتاً جانشین فرماندهی کل قوا، معرفی می کنند که در صفحه صفحه کتاب قطور تاریخ نگاشته شده است البته آن ۸ سال افتخار آمیز بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

اینکه چرا و با چه هدفی؟ بماند؛ اما مردم و به خصوص پژوهشگران و کسانی که با اندک سواد سیاسی اتفاقات ایران اسلامی را دنبال می‌کنند، شاهد هستند که از بیش از یک دهه پیش و مشخصاً از سال ۱۳۸۴ گروهی که معلوم نیست آبشخور شان کجاست، اقدام به تخریب چهره هاشمی رفسنجانی کردند تا جایی که ابایی نداشتند شعارهای سخیف علیه ایشان را از رسانه ملی پخش کنند. تا اینجای برنامه آنان ، با این که با هیچ عقل سلیم انقلابی سازگار نیست، قابل تجزیه و تحلیل است که به هر دلیلی، عده‌ای بر آن شدند تا هاشمی رفسنجانی را از چشم مردم بیندازند،

اما در چند سال اخیر و به خصوص از دی ماه ۱۳۹۵ که ایشان به امام و شهدا پیوستند، گروهی پیدا شدند که نه تنها منکر نقش ایشان در فرماندهی دفاع مقدس می شوند، بلکه تلاش می نمایند تا این اسم را از تاریخ جنگ حذف کنند و نقطه غمناک ماجرا از اینجا شروع می شود که جوانان، به خصوص کسانی که آخرین سالهای دفاع مقدس را به یاد دارند، با خود کلنجار می روند که اگر به این سادگی می‌توان یک نقطه روشن از تاریخ انقلاب را حذف و سانسور کنند ،

چگونه می توان به کلیت تاریخ انقلاب اسلامی اعتماد کرد و از کجا معلوم وقتی خورشید را در روز روشن منکر می شوند، چگونه می توان به تابش ستاره‌هایی اعتماد کرد که در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط است ؟! گویا این عده به خاطر بغض و کینه ای که نسبت به هاشمی رفسنجانی دارند ، بر آن شده اند که انقلاب اسلامی و تاریخ آن را مغشوش جلوه دهند.

ای کاش کسانی که مسئولیتی در سطوح مختلف دارند ، نگذارند عده‌ای انقلاب اسلامی را مخصوصاً در بعد ثبت اتفاقات تاریخی از چشم مردم بیندازند و به این سادگی تاریخ معاصر ایران را به سخره نگیرد. باور بفرمایید ضرری که انقلاب و نظام از این شیوه می نماید، بسیار بسیار فراتر از استفاده هایی است که این گروه فکر می‌کنند با حذف نام هاشمی رفسنجانی به دست می‌آورند و گویا خود ایشان این روزها را می دید که در یکی از آخرین مصاحبه هایش در جواب خبرنگاری که پرسیده بود نظرتان درباره تخریب چهره شما چیست؟ گفته بود:

بشکست اگر دل من به فدای چشم مستت

سر خم می سلامت شکند اگر سبویی

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آف دکور _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر