سانترال لب و هزینه آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۷۵۸۰
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
۶۹۰۱
محتوای حمایت‌شده
سانترال لب یکی از بهترین راه‌ها برای حجیم‌تر کردن لب‌ها به حساب می‌آید. این جراحی زیبایی می‌تواند کاربردهای مختلف دیگری نیز داشته باشد که به آن‌ها و همچنین هزینه سانترال لب اشاره خواهیم کرد.

برترین‌ها: سانترال لب و هزینه آن کاملا وابسته به میزان تخصص جراح و امکانات کلینیکی که جراحی در آن صورت می‌گیرد دارد. زیرا هر چقدر میزان تخصص جراح و امکانات کلنیک بیشتر باشد به طبع آن، کیفیت سانترال لب نیز بیشتر خواهد بود. از آنجایی که کیفیت بالا همیشه مستلزم صرف هزینه بیشتر است هزینه نهایی سانترال لب نیز افزایش می‌یابد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سانترال لب و هزینه‌های آن لطفا تا انتها ما را همراهی کنید.

سانترال لب و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه سانترال لب همین حالا با کلینیک النا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۸۰۰۹۸

۰۹۱۰۲۴۵۸۳۲۳

سانترال لب چیست؟

سانترال لب یک نوع عمل جراحی زیبایی می‌باشد که به منظور جوان سازی و رفع برخی عیوب، در قسمت لب بالایی انجام می‌شود. معمولاً یکی از تغییرات دیگری که با فرایند افزایش سن در صورت افراد ایجاد می‌شود این است که شکل مخاطی در لب کم می‌شود. همین عامل سبب می‌گردد که لب باریک شده و باریک شدن لب منجر به افزایش فاصله بینی با خط بالایی لب می‌گردد.

این عامل خود یکی از فاکتور‌های بسیار مهم جهت مسن نشان دادن چهره می‌باشد. از این رو متخصصان زیبایی اقدام به یک نوع جراحی به نام سانترال لب می‌کنند که محل برش و بخیه عمل سانترال معمولاً زیر بینی است که بخیه آن نیز به صورت شاخ گاوی صورت می‌گیرد.

سانترال لب برای چه مواردی مناسب می‌باشد؟

همانطور که گفتیم سانترال یک عمل زیبایی می‌باشد؛ بنابراین هر مشکلی که در صورت وجود داشته باشد و به واسطه سانترال لب قابل درمان باشد این عمل صورت می‌گیرد. به طور کلی مهمترین کاربرد‌ها و دلایل انجام سانترال لب به شرح زیر می‌باشد.

۱- جوان سازی

همانطور که گفتیم در فرآیند افزایش سن و به قول معروف پیری، لب‌ها نیز دچار تغییر و تحولاتی می‌شوند که تأثیر بسیار منفی بر شادابی و جوانی پوست می‌گذارد. به همین دلیل جراحان و متخصصان زیبایی با انجام عمل سانترال، جوانی و طراوت از دست رفته چهره را دوباره به آن بر می‌گردانند. وقتی که عمل زیبایی سانترال لب بر روی چهره انجام می‌گیرد فاصله بین بینی تا لب کم می‌شود و قسمت مرکزی لب نیز ضخیم‌تر شده که این عامل موجب می‌گردد زیبایی چهره و صورت بسیار بیشتر از قبل شده و در نتیجه چهره فرد جوان‌تر از سن و سال واقعی او نشان دهد. افرادی هم که دارای مشکلات فاصله بین لب و بینی هستند می‌توانند از این عمل زیبایی استفاده کنند.

سانترال لب و هزینه آن

سانترال لب و هزینه آن

نمونه‌های قبل و بعد را از اینجا ببینید.

elenaclinic@

سانترال لب و هزینه آن

سانترال لب و هزینه آن

۲- ضخیم سازی لب

در قدیم کسانی که داری لب‌های باریک تری بودند زیباتر تلقی می‌شدند، اما امروزه این مقوله کاملاً برعکس شده و داشتن لب‌های ضخیم چهره را جذابتر و زیباتر میکند؛ بنابراین کسانی که دارای لبه‌های باریکی هستند و از داشتن لب‌های باریک و حس خوبی ندارند می‌توانند با استفاده از سانترال لب اقدام به ضخیم سازی آن‌ها کنند. استفاده از لیفت سانترال لب برای برجسته سازی لب‌ها یکی از کاربرد‌های بسیار مفید و مهم لیفت سانترال است که این وضعیت فقط بر روی قسمت لبه بالایی صورت می‌گیرد. یکی از گزینه‌هایی که در بین افراد جوان جهت ضخیم سازی لب‌ها بسیار مورد توجه قرار دارد سانترال لب می‌باشد. زیرا در این عمل جراحی هیچگونه جای بخیه بر روی صورت باقی نمی‌ماند.

سانترال لب و هزینه آن

۳- نشان دادن دندان‌های پیشین

در حال حاضر هالیوودی کردن لبخند یا نشان دادن دندان‌های پیشین، مخصوصاً در بین هنرپیشه‌ها و بازیگران بسیار مورد توجه است. زیرا هالیوودی نشان دادن لبخند علاوه بر آن که منجر به افزایش زیبایی افراد می‌شود در شاد و خوش رو نشان دادن ظاهر نیز موثر است. در این فرآیند لب‌ها به گونه‌ای قرار می‌گیرند که مقداری از دندان‌های پیشین دیده شود.

به عبارت دیگر در سانترال لب تغییراتی که بر روی لب‌ها ایجاد می‌شود به شکلی است که با بالا کشیدن لب بالایی دندان‌ها بیشتر دیده می‌شود. معمولاً داوطلبان این نوع جراحی زیبایی اغلب هنرمندان و بازیگران و اساتید می‌باشند. در واقع نشان دادن دندان‌های پیشین در زیبایی و جذابیت خانم‌ها بسیار موثر هست.

۴- افزایش زاویه بین بینی و لب

بی شک همه ما می‌دانیم که آناتومی اطراف بینی و لب در زیبایی ما تاثیر به سزایی دارد. به همین دلیل اکثر کسانی که زاویه بینی و لب زیادی دارند در صدد درمان آن هستند. شایان ذکر است که بهترین راهکار این است که با استفاده از عمل لیفت سانترال لب این زاویه را برجسته کنید. در واقع عمل سانترال لب علاوه بر آن که منجر به برجسته سازی زاویه بین بینی و لب می‌گردد به برجسته سازی لب‌ها نیز کمک می‌کند. این جراحی سبب می‌شود که بینی بالاتر رفته و حالت خوش فرم تری نسبت به قبل بگیرد.

۵- رفع اسکار زیر بینی

یکی دیگر از مواردی که می‌توان به وسیله سانترال لب از شر آن خلاص شد، اسکار زیر بینی است. کسانی که در زیر بینی آن‌ها جای زخم و اسکار هست می‌توانند با استفاده از این روش زیبایی، اسکار موجود بر روی صورت خود را که منجر به اختلال زیبایی آن‌ها شده است برطرف کنند. ظاهر و چهره برخی از افراد به نحوی است که هنگام خندیدن یک سری چین‌های افقی بین لب و بینی آن‌ها نمایان می‌شود این قبیل افراد نیز برای رهایی از این مشکل می‌توانند به سانترال لب تکیه کنند.

۶- کم کردن فاصله بین لب و بینی

افراد زیادی هستند که فاصله بین لب و بینی آن‌ها زیاد بوده و حس چندان خوشایندی نیز نسبت به این موضوع ندارند. همین عامل سبب شده است که اعتماد به نفس پایینی داشته باشند. این قبیل افراد نیز جزو کاندیدا‌های عمل جراحی سانترال لب می‌باشند.

سانترال لب و هزینه آن

هزینه سانترال لب

سانترال لب نیز یک نوع عمل زیبایی می‌باشد که در کلینیک‌های معتبر و پیشرفته توسط متخصصین مجرب در کشور ما انجام می‌شود. هزینه این عمل جراحی بیش از هر چیزی وابسته به تخصص و امکانات کلینیکی است که شما در آن تحت درمان قرار می‌گیرید. باید توجه داشته باشید که جهت پرداخت هزینه‌های کمتر هرگز زیبایی چهره خود را به دست افراد ناشی و کلینیک‌هایی که دارای اعتبار لازم برای انجام عمل‌های جراحی زیبایی نیست نسپارید.

سانترال لب و هزینه آن

زیرا در این صورت نه تنها زیبایی مورد نظر برای شما حاصل نخواهد شد بلکه ممکن است شما مجبور به صرف هزینه‌های هنگفتی که از جانب جراح و کادر کم تجربه او بر زیبایی شما وارد شده است متحمل گردید.

کلینیک پوست و مو اِلِنا

بهره مندی ازیک تیم تخصصی و با اتکا به تجربه هزاران عمل موفق، همچنین به کار گیری مدرن‌ترین دستگاه‌های روز دنیا در زمینه ارائه کلیه خدمات جراحی زیبایی از قبیل کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق چربی، جوانسازی، عمل بینی و غیره فعالیت می‌کند. هدف کلینیک النا ارائه خدمات زیبایی و جلب رضایتمندی مراجعه کنندگان در محیطی صمیمی وبا رعایت کلیه اصول نوین پزشکی، سلامت و زیبایی است و امید دارد که بتواند جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند تا بتوانید خواسته‌ها و انتظارات خود را در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس برآورده سازید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها کلیک کنید.

سانترال لب و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۸۰۰۹۸

۰۹۱۰۲۴۵۸۳۲۳

سانترال لب و هزینه آن

نمونه‌های قبل و بعد را از اینجا ببینید.

elenaclinic@

سانترال لب و هزینه آن

elenaclinic.com

سانترال لب و هزینه آن

سعادت آباد، تقاطع سرو غربی و پاکنژاد، جنب بانک گردشگری، پلاک ۷۹، طبقه دوم

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر