عباسی: ظریف فکر می‌کند از دماغ فیل افتاده!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۷۶۰۳
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
۴۷۰۱
فریدون عباسی، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: ظریف جلسه‌ای که با حضور رئیس مجلس برای بررسی این قانون تشکیل شده بود، را ترک کرد و حرف‌های نادرستی زده بود. این افراد از دماغ فیل افتاده بودند و فکر می‌کردند چون می‌توانند زبان انگلیسی را با لهجه خیابان گردی آمریکایی حرف بزنند «علامه دهر» هستند

خبرگزاری مهر: فریدون عباسی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مکتب فکری دولت سیزدهم با مکتب فکری دولت یازدهم و دوازدهم متفاوت است. ترکیب فعلی شورای عالی امنیت ملی با ترکیب این شورا در دولتِ روحانی متفاوت است.

نگاه خسارت بار «برجام» تکرار نخواهد شد

وی با بیان اینکه رئیس جمهور و مقامات سیاسی کشور نیز تغییر کرده‌اند، افزود: عقلایی که در زمان ریاست جمهوری روحانی به مدت هشت سال کنار گذاشته شده بودند و کشور از وجود آنها بی بهره شده بود مجدداً مورد استقبال و رجوع مردم و مسئولان قرار گرفته اند.

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: با توجه به دیدگاه استکبارستیزی که در دولت سیزدهم وجود دارد، مطمئناً نگاه خسارت بار برجام که در واقع همه بندهای آن مجازات ایران بود، تکرار نخواهد شد.

برجام به دلیل لجاجت و پافشاری رئیس دولت تدبیر به کشور تحمیل شد

عباسی تصریح کرد: برجام به دلیل لجاجت و پافشاری رئیس دولت یازدهم و دوازدهم به کشور تحمیل شد، عقلای کشور برای اینکه به مردم ثابت شود که راه این گروه اشتباه بوده و در راستای استقلال و آزادی کشور نیست، در جهت استمرار آرامش در فضای سیاسی، به افراد لجباز اجازه دادند که برجام را اجرا کنند. برجام در کشور ما تصویب نشده است.

فریدون عباسی: ظریف فکر می‌کند از دماغ فیل افتاده

وی یادآور شد: دولت یازدهم و دوازدهم اقتصاد کشور را با لجبازی به برجام گره زده بود، از این رو به دولت اجازه داده شد با ۲۸ شرط، برجام را اجرایی کند. دولت تدبیر هیچ یک از شروط را اجرایی نکرد، تلاش داشت تا برجام را به الگویی برای اجرای سایر خواسته‌های استکبار جهانی تبدیل کند که در صورت اجرای نهایی آن، حضور ایران در منطقه پایان می‌یافت و ایران ناچار به کنار گذاشتن برنامه موشکی اش می‌شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکا و اروپا موفق به اجرای این پروژه نشدند، بنابراین تحریم‌ها را ادامه دادند و تعهدات خود را در قبال ایران اجرایی نکردند.

عباسی تصریح کرد: با توجه به انسجام مدیریتی که در سه قوه ایجاد شده است، انتظار داریم با حفظ منافع ملی و عقل جمعی، جمهوری اسلامی در ارتباطات خارجی و مناسبات بین المللی مشارکت داشته باشد و به عنوان یک قدرت نوظهور جهانی در معادلات بین المللی تأثیرگذار باشد.

دولت تدبیر «قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» را دور زد

وی در پاسخ به این سوال که آیا توافق آژانس و سازمان انرژی اتمی، مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را دور زده است یا خیر؟ گفت: دولت قبل برای دور زدن و عدم اجرای این قانون تلاش‌های زیادی کرد. این مصوبه مجلس را مزخرف می‌دانستند و حتی یکی از مقامات، دقیقاً همین عبارت «مزخرف» را در مورد قانون مجلس به کار برده بود.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظریف جلسه‌ای که با حضور رئیس مجلس برای بررسی این قانون تشکیل شده بود، را ترک کرد و حرف‌های نادرستی زده بود. این افراد از دماغ فیل افتاده بودند و فکر می‌کردند چون می‌توانند زبان انگلیسی را با لهجه خیابان گردی آمریکایی حرف بزنند «علامه دهر» هستند.

عباسی تصریح کرد: مردم این افراد را شناختند و آنها در تاریخ زیر خروارها بدنامی دفن خواهند شد و تاریخ هیچ گاه از آنها به خوبی یاد نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: دولت تدبیر آئین نامه اجرای این قانون را نمی‌نوشت و تلاش داشت قانون راهبردی لغو تحریم‌ها را اجرایی نکند، اما به دلیل اینکه مجازات برای عدم اجرای این قانون در نظر گرفته شده بود، دولت ناچار به اجرای بخشی از قانون شد. ۵۰، ۶۰ درصد این قانون اجرایی شد. کمیسیون اصل ۹۰ در حال بررسی میزان اجرای این قانون در دولت دوازدهم است که این گزارش رسماً قرائت خواهد شد.

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه با توافق جدید ایران و آژانس نسبت به گذشته هیچ اتفاق جدیدی نمی‌افتد، گفت: آژانس یک تشکیلات بوروکرات است که تحت سلطه استکبار است. رئیس سازمان با نظر آمریکا انتخاب می‌شود، حقوق اعضای آژانس را آمریکا و برخی کشورهای غربی می‌دهند، از این رو مناسبات جهانی بعد از جنگ جهانی دوم به گونه‌ای چیده شده که آمریکا و کشورهای غربی بر سازمان‌های بین المللی حاکم هستند.

عباسی گفت: به چین و روسیه نیز به دلیل اینکه دارای سلاح هسته‌ای هستند، حق وتو در شورای امنیت داده شده است. یک پنجم جمعیت کره زمین مسلمانان هستند، کشورهایی که دارای نفت و گاز هستند، باید از حق وتو برخوردار باشند.

«گروسی» مأموریت داشت که با یک سیلی صورت برجام را سرخ نگه دارد

وی تصریح کرد: در اولین ملاقات رئیس سازمان انرژی اتمی با «گروسی» توافق جدیدی صورت نگرفته است. گروسی مأموریت داشت که با یک سیلی صورت برجام را سرخ نگه دارد. در این سفر گروسی فقط با رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار داشت. خواسته‌هایی را مطرح کرد که ایران زیر بار آنها نرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما ناچار به حفظ این مناسبات هستیم. سنگی که در دولتِ روحانی به چاه افتاده است را باید عقلا از چاه دربیاورند. با جنجال و بحث‌های رسانه‌ای نمی‌توان این کار را انجام داد. باید فکر و چاره اندیشی کرد.

استمرار در مسیر راستی آزمایی آژانس به معنای ادامه مسیر برجام نیست / اصلاح طلبان ذوق زده نشوند

عباسی با اشاره به جزئیات توافق اخیر بین ایران و آژانس، توضیح داد: دوربین‌های آژانس مطابق سنوات گذشته تصاویر را ضبط می‌کنند و مطابق مصوبه مجلس، آژانس نباید به دوربین‌ها و اطلاعات آن دسترسی داشته باشند، اما باید حافظه پر شده با یک حافظه جدید تعویض می‌شد و طبق توافق ایران و آژانس حافظه پر شده در حالت پلمب مشترک بین ایران و آژانس در ایران باقی می‌ماند.

وی بیان کرد: اگر در آینده نظرات و خواست ایران تأمین شد، حافظه‌های پلمب شده در اختیار آژانس قرار می‌گیرد تا در مستمر بودن راستی آزمایی آژانس خللی وارد نشود، این موضوع تائیدی بر مسیری که دولتِ روحانی رفت و منجر به توافق خسارت بار برجام شد نیست؛ اصلاح طلبان ذوق زده نشوند.

سازمان انرژی اتمی مراقب فیلم‌های مراکز هسته‌ای باشد

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: فعالیت‌های هسته‌ای ایران زیر نظر آژانس خواهد بود، مطابق با NPT نه مطابق با پروتکل الحاقی. البته سازمان انرژی اتمی باید مراقبت کند که این فیلم‌ها به دست صهیونیست‌ها نیافتد. باید این فیلم‌ها در جای مطمئن نگهداری شود که عوامل صهیونیست‌ها و استکبار از طریق نفوذ به آنها دست نیابند.

عباسی در خصوص عضویت ایران در سازمان شانگهای نیز، گفت: حوزه تفکری جمهوری اسلامی در دستگاه‌های اجرایی با روی کار آمدن دولت سیزدهم تغییر کرد. اعتقاد به نظریه مقاومت در کشور وجود داشت اما دستگاه اجرایی به این اعتقاد، توجه نداشت و در موضوعات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی این راهبرد را مدنظر قرار نمی‌داد.

وی اظهار داشت: روی کار آمدن رئیسی و دولت مردمی به دنیای شرق و سازمان شانگهای نشان داد حامیان نظریه مقاومت در کشور ما به قدرت رسیده اند و طرفداران نظریه غربگرا توسط مردم کنار گذاشته شده اند.

دولت‌های شرقی به دولت غربگرای روحانی اعتماد نداشتند / شانگهای حساب ویژه‌ای روی دولت سیزدهم باز کرده است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، قوای مجریه، مقننه و قضائیه همسو شدند و تقابلی بین این سه قوه وجود ندارد به همین جهت، دنیای شرق حساب ویژه‌ای روی دولت جدید باز کرده است.

عباسی گفت: پیش از این سیاستمداران شرقی معتقد بودند ایران با یک چراغ سبز، غربی‌ها به سمت غرب غش می‌کنند، لذا برای ارتقا روابط با ایران احتیاط می‌کردند و تمایل چندانی نداشتند اما با روی کار آمدن دولت رئیسی این پیام به شرق ارسال شد که از این به بعد ارتباط با غرب و آمریکا بر اساس منافع ملی جمهوری اسلامی تنظیم خواهد شد، از این رو شرق روی ایران حساب باز کرد.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر همه چیز را گروگان گرفته بود تا مذاکرات را ادامه دهد، تصریح کرد: ایران ۳۹ بند از ۴۱ بند FATF را اجرایی کرده بود، فقط در تعریف تروریسم دچار اختلاف نظر بودیم. غرب و آمریکا تروریسم را به گونه‌ای تعریف می‌کند که جبهه مقاومت جزو گروه‌های تروریستی قرار می‌گیرد.

رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی گفت: FATF اعلام کرده بود، اگر هر کس در جهت اقتدار جمهوری اسلامی در هر رشته از جمله نفت، نظامی و غیرنظامی برای دور زدن تحریم‌ها قدم بردارد و از طرف FATF به عنوان مجرم معرفی شود باید از طرف دولت ایران تحت مراقبت و منع مسافرت قرار گیرد. مطمئناً ایران چنین چیزی را قبول نمی‌کند؛ تروریسم از نظر جمهوری اسلامی، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هستند.

عباسی تصریح کرد: شفافیت و مبارزه با تروریسم، مورد تاکید جمهوری اسلامی است اما دولت قبل صریحاً مواضع ایران را اعلام نمی‌کرد و درصدد قانع کردن مردم و مقامات برای هضم در جامعه بین الملل بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 147
در انتظار بررسی:94
Iran (Islamic Republic of)
18:21 - 1400/07/07
درست صحبت کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
عالی گفته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
وقتی جلسه مجلس را ترک کرده این طوری باید براش صحبت بسه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
خدا روحانی و وزیرانش را بیامورزد حداقل گرونی به این سرعت نبود چرا جلو گرونی نمی گیرید می خواهید با این لج بازی چی ثابت کنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
درود بر عباسی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
درست صحبت کرد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
از اینکه ایشون خود را بعنوان نماینده مردم فهیم کازرون معرفی میکند عذرخواهی میکنیم .
آخه دراین دوره انتخابات مجلس هرکسی اومد رفت مجلس .
ادبیاتش در حد نماینده مجلس نیست .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
بنده بخاطر این نمایندمون افتخار میکنم
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1400/07/07
بی ادب تو از دماغ فیل افتادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
ادب را بی ادبان اموخته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
در بی ادب بودنش شک نداریم
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1400/07/07
درسته سیاست خارجی متمرکز رو مداکره و تک بعدی شده بود ولی همین الانشم مردم آقای فهمیدن ظریف کی بود و چه کارهای مهمی انجام داده بودند..ای کاش ایشون کنار گذاشته نمیشند.. حداقل ایشون میرفت مذاکرات نه اینکه فقط شو آف باشه بت پاروی پا انداختن و جا عوض کردن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
هشت سال وزیر بوده بسه دیگه
Iran (Islamic Republic of)
18:29 - 1400/07/07
حرف اضافی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
حرف حق زده
Iran (Islamic Republic of)
18:29 - 1400/07/07
آقای عباسی عفت کلام یک امر پسندیده ای هست لطفاً با بزرگتر از خودت ادب را رعایت کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
شما چرا ناراحت میشج
Iran (Islamic Republic of)
18:32 - 1400/07/07
من که حوصلم نگرفت بخونم چی نوشته، لطفا نظر بدید بفهمم موضوع چی بوده
پاسخ ها
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
چرت و پرت های مجلسی های شرق زده ..
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بگیر بخواب لحاف یخ کرد:!!!
Iran (Islamic Republic of)
18:33 - 1400/07/07
عباسی شما که دیپلمات نیستی و در زمینه ای که تخصص نداری اظهار نظر موقوف
Iran (Islamic Republic of)
18:38 - 1400/07/07
شما مشکل مردم رو حل کنید خواهشا با دولت قبلی کاری نداشته باشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
باشه تو خوبی
Iran (Islamic Republic of)
18:45 - 1400/07/07
همتون به ملت ضربه زدید.
Iran (Islamic Republic of)
18:45 - 1400/07/07
درود بر دکتر ظریف قهرمان ملی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
قهرمان ملی خخخخخخخ
یکی از دستاورد این قهرمان بگو خخخ
Iran (Islamic Republic of)
18:47 - 1400/07/07
این شما هستید که ما قبولتون نداریم
ظریف بهترین بود شما نذاشتید
Iran (Islamic Republic of)
18:48 - 1400/07/07
به جای تعریف کردن تورم رو مهارکنید
Iran (Islamic Republic of)
18:48 - 1400/07/07
ازدماغ فیل که همه فکر می کنید افتادید
Iran (Islamic Republic of)
18:49 - 1400/07/07
یه تار موی ظریف از نظر کارشناسی و کاردانی و منطق و منافع ملی به امثال تو می ارزد
Iran (Islamic Republic of)
18:49 - 1400/07/07
دهها بار گفتند که مسائل هسته ای و برجام ، در بالاتری سطح ، تصمیم گیری میشوتد ، بعدا امثال شما ، خودتون رو به خواب زدید و دارید عقده گشایی می کنید !
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
وقتی خودش رو به نفهمی زده تلاش کردن بیفایده است.
معین
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
لایک
Iran (Islamic Republic of)
18:51 - 1400/07/07
این نمیدونم چه فازی داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بابا ول کن این خودشم نمیدونه چه‌ فازی داره
تاچه رسد بمن وتو مجلس‌ که نیست کودکستان عقده ایها
Iran (Islamic Republic of)
18:51 - 1400/07/07
لابدیکی ازاون عقلایی که کنارگذاشته شده بود،توبودی؟
Iran (Islamic Republic of)
18:54 - 1400/07/07
اولا که درود بر روحانی و ظریف
ثانیا کدام مردم به شما رجوع کردند؟!
منظورت آن ده درصده؟!
پاسخ ها
خوزستان
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
درود بر روحانی وظریف که با برجام دلارداز ۳هزارت به ۳۰ هزار تومان افزایش دادند،تا رانت خارانش به دفاع ازانها بپردازند. منفور ترین دولت ،دولت ۱۱دهم ود۱۲دهم بود.
Iran (Islamic Republic of)
18:54 - 1400/07/07
فعلا که دولت محبوب خودتون هم قانون مجلس رو دور زده و اجرا نکرده.از خدا بترس.
Iran (Islamic Republic of)
18:56 - 1400/07/07
درحدی نیستی در بار ه ظریف توهین کنید شما را هم می بینیم
Iran (Islamic Republic of)
18:56 - 1400/07/07
توانای و قابلیت دکتر ظریف که مشخص است .تورا ناراحتی و آتش گرفتی .صبر کن شاید یک پست خوب به تو دادند.
Iran (Islamic Republic of)
18:59 - 1400/07/07
خداازشمانگذردملت راگرفتارکردی الان ظریف رفت کارمفیدت انجام بده خداراشکردردولت هیچ کاره شدی
Iran (Islamic Republic of)
19:00 - 1400/07/07
معلومه ..چی فکر کردی ..درود بر ظریف
Iran (Islamic Republic of)
19:04 - 1400/07/07
تو که از اسمان هفتم افتادی.....یک سال دیگه می بینیمت
Iran (Islamic Republic of)
19:08 - 1400/07/07
دلواپسان دیروز ،امروز موزیانه بدنبال احیای برجامی هستند که چندین سال سنگ لای چرخش بودند ،امروز رنگ عوض کرده ونیرنگ دیگر ساز می کنند.
Iran (Islamic Republic of)
19:10 - 1400/07/07
چقدر ای آدم تنفر برانگیزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
آخه بیسواد! خودت و با ظریف مقایسه می کنی؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:12 - 1400/07/07
اگر. برجام. خسارت بار بوده. چرا. مثل آمریکا. پاره. نمیکنید. و خارج نمی‌شوید ما. اصلا به شما. امید نداریم. مشکلات رو حل کنید. در. حد و توان شما نیست.
Iran (Islamic Republic of)
19:13 - 1400/07/07
جناب اقای عباسی اقای ظریف وزیری بودتوانا وقادربه تجزیه وتحلیل لغات مورداستفاده دشمن که درموافقت نامه ها درج میشدچطور اقای گروسی بااولین توافق باایران میخواهداز کلمات چندپهلواستفاده کندوادعاهای بیهوده مطرح میکندپس قدراقای ظریف وعراقچی را بایدبدانیم خارج کردن ایران اززیربند7 شورای امنیت ولغو6 قطعنامه بوسیله قطعنامه خود شورای امنیت کارهرکس نبود.‰‰‰
Iran (Islamic Republic of)
19:13 - 1400/07/07
ظریف حداقل سواددرست حسابی داره وتوجهان میشناسنش شماچی نه سوادداریدنه وجهه ظریف رو
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
سوادش تو ۸ سال دیدیم خخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
19:14 - 1400/07/07
متن خبر رو نخوندم اما تیتر خبر حسادتیست که در بین علمای ما هست و دعواها و زیرکشیدنهای درونیمون باعث شده نتونیم هیچ وقت موفق بشیم در سطح بین المللی، زیر پای هم میزنن مبادا یکی برتر از من باشه
Iran (Islamic Republic of)
19:15 - 1400/07/07
همه شما همچین فکری را دارید
ظریف و لطیف ندارد .
چپ و راست یکی هستید
Iran (Islamic Republic of)
19:18 - 1400/07/07
فعلا كه دلار رو ظرف يك ماه ٥ هزار تومن گرونتر كرديد و باقي چيزارو هم چند برابر ! تازه اولشه
Iran (Islamic Republic of)
19:19 - 1400/07/07
انشااله که همینطور خواهد بود گذر زمان همه چیزو ثابت میکنه
Iran (Islamic Republic of)
19:20 - 1400/07/07
مصاحبه گروسی بابیبیسی گفته شما را تایید نمیکند ومیرساند شما همه چیز رااب دارید
Iran (Islamic Republic of)
19:20 - 1400/07/07
شماها با هم همتون انگشت کوچیکه ظریف نمیشین
Iran (Islamic Republic of)
19:22 - 1400/07/07
آقای عباسی مگه نیامدید مشکلات را حل کنید . پس معطل نکنید
Iran (Islamic Republic of)
19:23 - 1400/07/07
همین چین و روسیه ای که امثال شما تندروها دنبالشونین از همین الانشم به کشور خیانت کردن
Iran (Islamic Republic of)
19:24 - 1400/07/07
چقدر کینه اینها زیاده
Iran (Islamic Republic of)
19:24 - 1400/07/07
عقلایی که مردم به آنها مراجعه کرده اند.مردک کدام عقلا؟کدام مردم که به آنها رجوع کردند؟ تو عقلای مریخی و مردم عطارد رو میگویی؟بیسواد چند درصد مردم رای دادند؟
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/07/07
هر دولتی که به قدرت می رسد اعضايش در اين سألها در قدرت بوده اند و از فيلتر های سختگیرانه ای گذشته اند اما طوری از آنها سخن میگویند که گویی از بلاد کفر آمده اند این رفتار دولتهای مختلف باعث شرمساری است و نشان از قدرت طلبی و عدم دانش و توانایی این عزیزان دارد.
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/07/07
پس تو هم از دماغ شیر افتادی
این وصله ها به دکتر ظریف نمی چسبه
منظورت کدوم عقلا هستند که الان بعد از 8 سال وارد میدان شدن؟ همون هائی که قبلاً گند زدن مثل خود روحانی و بقیه؟
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/07/07
این کوته فکره،،،کجاش دانشمند هسته ایی است
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/07/07
چرا نظر منو چاپ نمی‌کنید؟
Iran (Islamic Republic of)
19:30 - 1400/07/07
نه شما از دماغه فیل افتادید
Iran (Islamic Republic of)
19:31 - 1400/07/07
ارزش جواب دادن نداریددکترعباسی
Iran (Islamic Republic of)
19:32 - 1400/07/07
چقدرحرف زدی لازم ندیدم
بخونم ولی اونی که ازدماغ
فیل افتاده و پیش مردم
اعتبارنداره شماهستید
Iran (Islamic Republic of)
19:35 - 1400/07/07
درحدی نیستی که در مورد ظریف صحبت کنی . تنها دیپلمات باتجربه وبا سواد و بی بدیل کشورظریف است
United States of America
19:41 - 1400/07/07
حالا که امیر عبدالهیان رو میبینم ظریف حق داشته فکر کنه از دماع فیل افتاده.چون تفاوت از زمین تا آسمانه.
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1400/07/07
برای تو بیسواد باید خودشو بگیره
Iran (Islamic Republic of)
19:48 - 1400/07/07
درود بر دکتر عباسی عشقی
Iran (Islamic Republic of)
19:50 - 1400/07/07
دولت شماهاراهم می بینیم همتون دستون تویکه کاسه است
Iran (Islamic Republic of)
19:55 - 1400/07/07
آقای عباسی دوانی تو هم مثل ظریف هستی
Iran (Islamic Republic of)
20:06 - 1400/07/07
بیبنم شما چکار میکنید
Iran (Islamic Republic of)
20:07 - 1400/07/07
ای خدا چه کسی در مورد ظر یف اظهار نظر میکنه شما در برآبر ظریف عددی نیستی
Iran (Islamic Republic of)
20:08 - 1400/07/07
یک موی ظریف دانا می ارزد به صد تای امثال تو کینه جو
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
تمام مشکلات ما به خاطر همین. اختلافات داخلی هست. چقدر به دولت روحانی. ناسزا. گفتید هنوز هم ول نمیکنید. آقا. اون هرچی بود. رفت. شما. چکار ه هستید تا به حال چقدر از مشکلات رو حل کردید. ما که به غیر از افزایش قیمت چیزی ندیدیم این حرفهایی که میزنید. نشانه ی. بی ادبی و بی سوادی هست. فکر نکن تو دل مردم جا باز میکنی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
عباس تو سالی یک مرتب حرف بزن أونم بگو عیدتون مبارک
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
تاسف که همچنین آدمی بی ادبی تحلیل میکند وای برما
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1400/07/07
چرا همه کارهای خودتان را به ملت نسبت مبدهید ملت نقشی درکارهای شما ندارد
Iran (Islamic Republic of)
20:15 - 1400/07/07
تو از دماغ چی افتاده ای ادب داشته باش ودرست حرف بزن
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1400/07/07
میشه اسامی عقلایی که به کار گرفته شدند را نام ببرید ؟
زاکانی؟
رضایی؟
سعید محمد؟
قاضی زاده هاشمی؟
وحیدی؟
رستمی؟
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1400/07/07
آقای عباسی
کینه وبغض از قیافت میباره.
Iran (Islamic Republic of)
20:18 - 1400/07/07
توقع بیشتر از این نباید از شما داشت که عفت کلام رو رعایت نمی کنید ..آیندگان هم در مورد تو و امثال تو چنین حرفی می زنند که زیر خروارها زباله تاریخی دفن می شوید متاسفم برای شیوه نادرست بیان سیاستمدارانی که جز منفعت خویش به چیزی نمی اندیشند بازم متاسفم متاسف
Iran (Islamic Republic of)
20:22 - 1400/07/07
متاسفم که نماینده شهرم هستی ....
Iran (Islamic Republic of)
20:25 - 1400/07/07
تو هم دو جمله انگلیسی یاد بگیر از دماغ زرافه بیفت
Iran (Islamic Republic of)
20:28 - 1400/07/07
ظریف بالاترازآن است که تو امثال تو بتوانی ایشان رابشناسی.. ظریف مساوی است باامیرکبیر
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1400/07/07
توکه مایه نفرت انسان ها دردنیا هستی بخاطر تفرقه انگیزهستی کفش کهنه دکترظریف از شما
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1400/07/07
آقای عباسی متاسفانه خیلی ادعا داری به پست سر خودت در شهرستان نگاه کن ببین چند درصد بهت رای دادن اونهم زمانی که رقیب قدری نداشتی
مردم هم آقای ظریف را می شناسند هم شما را
و خداوند بهترین داور است اگه اعتقاد قلبی به قیامت داری، منتظر باش در اون دنیا پاسخ بدی
Iran (Islamic Republic of)
20:33 - 1400/07/07
درود بر دکتر ظریف وننگ به فریدون عباسی
Iran (Islamic Republic of)
20:34 - 1400/07/07
آقای عباسی مهم نظر اکثریت مردم است نه شما و امثال شما، ظریف از نظر مردم امیرکبیر زمان است.
Sweden
20:40 - 1400/07/07
از تک تک کلماتش حسادت و البته حماقت میباره
Romania
20:42 - 1400/07/07
اقا تو یک حرف‌مفت میزنی‌باعث درد سر یک ملت بیچاره می شوید لطفا یک فکر برای ارزانی بکن زیر گرانی جان میدیم
Iran (Islamic Republic of)
20:59 - 1400/07/07
هنوز کینه دولت قبل رو داره چون زمان احمدی نژاد دم درآورده بود اومدن انداختن بیرون از اون به بعد کینه گرفته از ظریف.یک استاد معمولی اومده بود شده بود رئیس انرژی اتمی. معلومه ظرفیت نداره
Iran (Islamic Republic of)
21:00 - 1400/07/07
جناب آقای عباسی دوران شماهم می بینیم دیگه همه قوا یکدست هستید أین گوی این میدان ثابت کنید که اجاز ازپوتین نمی گیرید آب بخورید یا در مذاکره چی بگید
Iran (Islamic Republic of)
21:02 - 1400/07/07
اقای عباسی ..شما وفکر امثال شما مردم را بدبخت تر میکنه ...برای شما ریاکاران وبچه هایتان و...که بد نمیگدرد ...یه دونه از بچه های امثال سما ریاکاران وتملقگویان بی‌ کارند یا حقوق اونچنانی..خجالت هم خوب جیزیه ..
Iran (Islamic Republic of)
21:04 - 1400/07/07
از الان تا ۴ سال فرصت دارید ببینیم چه می کنید اون موقع نظرمون رو در مورد اینکه کدوم بهتر عمل کردن می دیم. فعلا جز حرف چیزی ندیدیم پس نظری ندارم.
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1400/07/07
مکتب دو نفرتون فاتحه مملکت رو خوانده از بس راست و چپ میگین که ملت بدبخت زیر تورم له شدن
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1400/07/07
این هاباغیبت وتهمت وافتر توهین به جایی نمی رسند؟!
از افتخارات خودبگویید؟!
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/07/07
تو که از دماغ فیل نیفتادی بفرما به همراه عقلایی که تازه اومدن برای مردم کار کنید شعار و بلوف و حرف مفت شکم مرد را پر نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/07/07
اقلام روحانی نماینده ۶۰/ بود تو که نماینده ده درصدی هم نیستی
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/07/07
قدیمیها میگفتند حرف حق تلخ است
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/07/07
وقتی ادب تقسیم میکردن کجا بودی ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1400/07/07
اراجیفتان را سالهاست میشنویم و هیچ کاری نکردید ، حیف نیست تو از ظریف اسم ببری
Iran (Islamic Republic of)
21:15 - 1400/07/07
دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست ...
India
21:19 - 1400/07/07
هم اصلاح طلبان و هم اصول گرایان فکر میکنند از دماغ فیل افتاده اند غیر از دروغ و ریاکاری چیزی از آنها ندیدیم خدا شر هر دو فرقه را از سرمان کم کناد
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/07/07
شما که کاری نمی کنید وفقط حرف میزنید چی؟
Iran (Islamic Republic of)
21:35 - 1400/07/07
حالا که حرف از عزت و اقتدار زد میشود بعضی ها تمجید از مردکه خنده زشت ظریف میکنند انشااله روز خیانت های دولت بی تدبیر کلید هم میرسد
Iran (Islamic Republic of)
21:39 - 1400/07/07
حالاچرا دلار وکالاها روزبه روز بالاتر میره تفکر پوسیده شما ۱۰ درصدیها میباشه مملکت به این روز افتاده
Iran (Islamic Republic of)
21:39 - 1400/07/07
اقای عباس گفتمان در زمانی که طرف قدرت ندارد هنر نیست برای اثبات سخن اگه مردی یه نطر سنجی۵ بین خودت و طرفی که براش توهین کردی۵ بگدار
Iran (Islamic Republic of)
21:39 - 1400/07/07
یکی گفته من نخواندم ایشان چی گفته به قول ارسطو چرت اند پرت
Iran (Islamic Republic of)
21:43 - 1400/07/07
حرفات درسته اگراعتقادداشته باشی امادرزمان نمایندگی مجلس شورای اسلامی دراستان فارس شهرستان.....چه آشوب وهلهله ای
Iran (Islamic Republic of)
21:44 - 1400/07/07
شماها لطفا به فکر معیشت مردم باشید.گیرم که همه دولتمردان قبلی مقصر بودند.شماها اصلا به فکرمعیشت مردم هستید؟ یافقط بلد هستید دیگرون رو مقصر جلوه بدید
Iran (Islamic Republic of)
21:47 - 1400/07/07
ظریف مرد شماره یک دیپلماسی خاورمیانه بود اینو همه فهمیدن
Iran (Islamic Republic of)
21:48 - 1400/07/07
می خواهی خودت را ثابت کنی به ظریف حمله کن
Iran (Islamic Republic of)
21:54 - 1400/07/07
ظریف خوب یا بد یکبار هم به بی ادبی صحبت نکرد و اینجور که شماها صحبت میکنید با این ادبیات که نشان دهنده شخصیت شماست کسی رو متهم نکرد و انگشت اشاره طرف کسی نگرفت، حالا هم شب دراز است و قلندر بیدار هر چند چپ و راست همه شماها یکی هستید و این دعوای زرگری است و مردم اگاهتر از هر روز جنس شماها رو شناختند
Iran (Islamic Republic of)
21:55 - 1400/07/07
حالا شماها با کل دنیا لجبازی کنید به برجام برنگردید که این دفعه کل دنیا تحریم کند مردم دیگر عادت کردند به این بازییهای سیاسی که شماها سر مردم در آوردید !؟
Iran (Islamic Republic of)
21:57 - 1400/07/07
تمام دولت سیزدهم به اندازه ظریف نمی فهمند چون دراین مدت دوماه هیچکاری برای مردم وکشور نکردند
Iran (Islamic Republic of)
22:02 - 1400/07/07
لطفا نظر منم تایید بدین بیاد بالا
Iran (Islamic Republic of)
22:08 - 1400/07/07
درودخدابردکترظریف باشرافت وباغریت
Iran (Islamic Republic of)
22:11 - 1400/07/07
شما در حد و اندازه ظریف نیستید ادب داشته باش
Iran (Islamic Republic of)
22:12 - 1400/07/07
در این یک ماه دیدیم چطور مملکت را دارید نابود میکنید خبر از بازار داری یا نداری
Iran (Islamic Republic of)
22:14 - 1400/07/07
شاید بقیه فکرمیکنن از دماغ زرافه افتادن
Germany
22:19 - 1400/07/07
باتوهین به دیگران نمیتوان برای خودشخصیت واعتبارخرید
Iran (Islamic Republic of)
22:20 - 1400/07/07
اگرشمادرست میگی اجازه بدین ظریف کاندیدریاست جمهوری بشه ببین چه کسی بین مردم مقبولیت داره،،،،
Iran (Islamic Republic of)
22:21 - 1400/07/07
خودش چیزی حالش نیست به عقل ظریف حسودیش میشه
Iran (Islamic Republic of)
22:24 - 1400/07/07
نه فقط ظریف بلکه همتون از دماغ فیل افتادین
Iran (Islamic Republic of)
22:25 - 1400/07/07
لای چرخ اهداف ظریف شما چوب گذاشتین وگرنه
Iran (Islamic Republic of)
22:32 - 1400/07/07
عباسی .شما در حدی نیستید که در مورد ظریف اظهار نظر کنید.
ادب و شخصیت و عملکرد ظریف در تاریخ جاودانه خواهد ماند.
Iran (Islamic Republic of)
22:37 - 1400/07/07
در حد ظریف نیستی که گنده تر از دهانت حرف می زنی مگر شما ها نبودید که می گفتید که مشکل بورس را سه روزه حل می کنیم چرا انجام نمی دهید
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
22:47 - 1400/07/07
آقای عباسی شما با این نوشتهٔ خودتان خوب نشان دادید هم دارای مغز کوچکی هستید و هم فردی با بخل و حسادت، شما هنوز خیلی مونده که به ارزش واقعی فردی مثل آقای ظریف پی ببرید.
Iran (Islamic Republic of)
22:48 - 1400/07/07
ظریف بده ولی وزیر خودتون امیر عبدالهیان با اون عربی حرف زدنش خوبه
Iran (Islamic Republic of)
22:50 - 1400/07/07
بله راست میگی توخوبی
ببینیم شما ودولت ومجلس انقلابی چه میکنید
میشه بگین الان شمامشغول به چه کاری هستین مردم بایدتاکی بدبختی بکشن تاکی بایدتاوان نادانی شمابه ظاهرداناهاروبدن
Iran (Islamic Republic of)
22:51 - 1400/07/07
نه اینطور نیست...شما ظاهرا از دماغ فیل افتادین! اگر خیلی هنر دارید امور را درست پیش ببرید بقیه امور پیشکش...این نیز بگذرد...
Iran (Islamic Republic of)
23:10 - 1400/07/07
یک تار موی ظریف می ارزه به صد تا امثال تو
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1400/07/07
دولت قبلی تمام شد و رفت دیگه دست بردارید اگر کار بلد هستید مشکلات را حل کنید چرا این حرفها را حالا میزنید مگر قبل از اینکه دولت پایان یابد این چیزها را نمیدانستید لطفا عمل کنید با خوش باش گفتن کار حل نمیشود بیشتر عمل کنید کمتر حرف بزنید
Iran (Islamic Republic of)
23:32 - 1400/07/07
دیگه هرکسی ازیه جایی میفته، ظریف ازدماغ فیل افتاده، جنابعالی هم از.... ون فیل!!!!
Iran (Islamic Republic of)
23:51 - 1400/07/07
ولا دربرابرشما از دماغ که نه فاصله زمین واسمان هست..کاش هیچی نمیگفتید بهتر بود.
Iran (Islamic Republic of)
10:29 - 1400/07/08
جه فشاری بهش اومده که این قدر عقده شده براش . حالا یکی با سواد تر از کل خاندان و طایفه تون پیدا شده بنده خدا رو بکوبید .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان