۱۶۰ سال زندان برای قاتل سریالی زنان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۰۲۰۹
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۶
۲۵۶۳
مرد جوان که از طریق سایت‌های دوست‌یابی، زنان سیاهپوست را فریب می‌داد و پس از تجاوز، آنها را به طرز بی‌رحمانه‌ای به قتل می‌رساند از سوی دادگاه نیوجرسی آمریکا به تحمل ۱۶۰ سال زندان محکوم شد.

روزنامه همشهری: مرد جوان که از طریق سایت‌های دوست‌یابی، زنان سیاهپوست را فریب می‌داد و پس از تجاوز، آنها را به طرز بی‌رحمانه‌ای به قتل می‌رساند از سوی دادگاه نیوجرسی آمریکا به تحمل ۱۶۰ سال زندان محکوم شد.

واشنگتن پست نوشت، آخرین جلسه محاکمه خلیل ویور، مرد ۲۵ ساله‌ای که متهم است ۳ زن را در سال ۲۰۱۶ به طرز وحشیانه‌ای در نیوجرسی آمریکا به قتل رسانده، چهارشنبه گذشته در دادگاه جنایی این ایالت برگزار شد. دادستان‌ها در جریان محاکمه، خلیل ویور را متهم به قتل ۳ زن کردند و گفتند که همه قربانیان او زنان سیاه پوست آسیب پذیر بودند. آنها توضیح دادند: شواهد نشان می‌دهد که مرد جنایتکار از طریق برنامه‌های دوستیابی، با این افراد آشنا شده و آنها را به قربانگاه خود کشانده بود.

۱۶۰ سال زندان برای قاتل سریالی زنان

نخستین قربانی این مرد رابین وست، ۱۹ ساله از فیلادلفیا بود. جسد این دختر جوان در سپتامبر ۲۰۱۶ در خانه‌ای متروکه، درحالی‌که کاملا سوزانده شده بود، پیدا شد. بدن او آنقدر سوخته بود که دو هفته طول کشید تا متخصصان پزشک‌قانونی با استفاده از پرونده‌های دندانپزشکی، توانستند هویت او را شناسایی کنند. جوآن براون، ۳۳ ساله از نیوآرک، دیگر قربانی این قاتل بود.

مرد جنایتکار یک‌ماه پس از دوستی با این زن، او را در خانه‌ای متروکه در حاشیه شهر به قتل رساند اما جسد او ۶هفته پس از جنایت پیدا شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که عامل جنایت او را با استفاده از لباسش خفه و جسدش را همانجا رها کرده است. اما سومین قربانی قاتل سریالی دختری به نام باتلر بود. این دختر ۲۰ساله در روز شکرگزاری سال ۲۰۱۶ ناپدید شد و چند روز پس از ناپدید شدنش، بقایای جسدش در منطقه‌ای جنگلی کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که او نیز به وسیله‌ لباسش خفه شده است.

فرار معجزه‌آسا

هر چند پیدا شدن اجساد ۳ زن نشان می‌داد که پشت‌پرده این جنایات یک قاتل سریالی است، اما هیچ سرنخی از وی وجود نداشت تا این که زن جوانی به نام تیفانی نزد مأموران پلیس رفت و مدعی شد که مردی او را ربوده و قصد داشته وی را به قتل برساند.

تیفانی که چهارشنبه گذشته و در جریان جلسه محاکمه قاتل سریالی در دادگاه حضور داشت توضیح داد: وقتی توسط متهم ربوده شدم، چند ماهه باردار بودم. من مدتی قبل از ربوده شدن با خلیل از طریق سایت‌های دوستیابی آشنا شدم و سرانجام یک شب با وی ملاقات کردم و سوار ماشین او شدم.

آن شب با هم به خانه‌ای در حاشیه شهر رفتیم. وقتی وارد خانه شدیم به سمت دستشویی رفتم و این آخرین چیزی است که به‌خاطر دارم. وقتی چشمانم را باز کردم در صندلی عقب ماشین بودم. آنجا بود که فهمیدم هنگام رفتن به دستشویی، مرد جنایتکار از پشت‌سر به من حمله و مرا خفه کرده و سپس مورد تجاوز قرار داده است. پس از اینکه به هوش آمدم، دستانم با نوارچسب بسته شده بود. نوار چسبی هم به دور دهانم بود تا نتوانم سر و صدا کنم. مرد جنایتکار مرا به خانه‌ای متروکه برد و در آنجا چندین بار دیگر هم به من تجاوز کرد تا اینکه یک روز، زمانی که او در خانه نبود توانستم دستانم را باز و از آنجا فرار کنم.

حکم دادگاه

شواهد به دست آمده شکی باقی نمی‌گذاشت که عامل قتل ۳ زن سیاهپوست، خلیل ویور است، اما او پس از شنیدن این اظهارات، همه اتهامات را رد کرد و گفت: من با خانواده قربانیان اظهار همدردی می‌کنم، اما باور کنید قاتل نیستم و فرد دیگری مرتکب این جنایات شده است. به‌رغم ادعای بی‌گناهی از سوی این مرد، اما دادگاه پس از پایان محاکمه، او را مجرم شناخت و به تحمل ۱۶۰ سال حبس محکوم کرد. قاضی دادگاه توضیح داد: ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این مرد، هرگز به جامعه بازنخواهد گشت و به همین دلیل باید تا زمان مرگش در زندان بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
ادیب_1
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
کالازم_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان