نفتکش‌های ایران با اسکورت ارتش به لبنان رسیدند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۰۳۸۴
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
۱۳۹۸
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز اسکورت شناورها باهمت ناو گروه‌های نیروی دریای ارتش با اقتدار انجام می‌شود و نفتکش‌های جمهوری اسلامی به سمت لبنان با اسکورت نیروی دریایی در دل دریاها انجام شد.

فارس: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز اسکورت شناورها باهمت ناو گروه‌های نیروی دریای ارتش با اقتدار انجام می‌شود و نفتکش‌های جمهوری اسلامی به سمت لبنان با اسکورت نیروی دریایی در دل دریاها انجام شد.

امیر دریادار شهرام ایرانی صبح امروز در نشست با نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد تجارت ایران از طریق دریا انجام می‌شود و نیروی دریایی تنها نیرویی است که فراتر از مرزهای کشور فعالیت دارد و توانسته در دیپلماسی دریایی نظام مقدس جمهوری اسلامی اثرگذار باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مأموریت مهم تأمین امنیت شاهراه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقطه دریاها از زمان دفاع مقدس تا امروز بر عهده نیروی دریایی بوده و در آینده هم ادامه خواهد داشت و هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم بازنداشته و نه‌تنها عقب نرفتیم بلکه جلوتر نیز رفته‌ایم.

ایرانی تاکید کرد: امروز نیز اگر در صحنه‌های بین‌المللی اتفاقاتی افتاده، حضور ناو گروه‌های نیروی دریایی باعث کمک به عزیزانمان در سیاست خارجی کشور شده است.

تاکید کرد: اما آنچه محور اصلی است این است که خودمان را به طور حتم به‌روز نگه داریم و یکی از هدف‌گذاری‌ها این است که از ظرفیت استان همیشه قهرمان بوشهر که استانی دریایی و استعمارستیز است، استفاده کنیم.

وی درباره ارتقای توان دریانوردی نیروی دریایی ارتش اضافه کرد: در این راستا در هر نقطه آبی دنیا که فرمان صادر شود بااقتدار حاضر می‌شویم و به لطف خدا ظرفیت آن نیز وجود دارد و قطع به‌یقین به دنبال تقویت و گسترش پایگاه‌های خود در سطح اقیانوس‌ها هستیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز نیروی دریایی با بهره‌گیری از توان دانش داخلی توانسته تجهیزات خود را تأمین کند و در عمق دریا مأموریتی که در طول هشت سال دفاع مقدس انجام داد را همچنان ادامه دهد.

ایرانی اضافه کرد: امروز اسکورت شناورها باهمت ناو گروه‌های نیروی دریای ارتش بااقتدار انجام می‌شود و نفتکش‌های جمهوری اسلامی به سمت لبنان با اسکورت نیروی دریایی در دل دریاها انجام شد.

وی ادامه داد: در زمان حاضر نیز ناوگروه هفتاد و هشتم نیروی دریایی ارتش در قالب دو فروند ناوشکن در محدوده خلیج عدن و دریای سرخ مستقر است و مشغول اسکورت شناورهای نفتکش به سمت کانال سوئز هستند.

فرمانده نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی گفت: در زمان حاضر اسکورت ناو گروه‌های نیروی دریایی تا دهانه کانال سوئز انجام می‌شود.

وی یادآور شد: هرچند آنها برای اینکه ما را بترسانند در محدوده خلیج عدن رزمایش انجام دادند اما به لطف خدا هر روز ناوشکن نیروی دریایی ارتش در خلیج عدن حضور می‌یابد و پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز درمی‌آورد و بااقتدار دور می‌زند و وقتی نفتکش عبور کرد بازمی‌گردد و نفتکش دیگری را اسکورت می‌کنند.

ایرانی گفت: امروز فعالیت نیروی دریایی به سمت دریای عمان گسیل پیدا کرده است و بخش عمده‌ای از همکاران ما که در بوشهر مستقر بودند از نظر عملیاتی امروز در سواحل مکران مستقر هستند، هرچند حوزه مأموریتی آنها بسیار سخت است و این منطقه به آن صورت مطلوب در مسیر پیشرفت قرار نگرفته است.

وی یادآور شد: آنچه تاکنون در منطقه مکران انجام شده از نعمت حمایت رهبر معظم انقلاب برخوردار است که چراغ راه ما بوده و سعی کرده‌ایم فرامین ایشان را به‌درستی عملیاتی و به نتیجه برسانیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش عنوان کرد: هدف این است که دل رهبر معظم انقلاب را شاد کنیم و آرامش خاطری در حوزه دریا داشته باشند و بدانند فرزندانشان با سخت‌کوشی و ولایت‌مداری با بهره‌گیری از تخصص لازم در دریا حضوری مقتدرانه دارند و همان‌طور که تاکنون توانستیم دشمن را از محدوده خلیج‌فارس و دریای عمان بیرون کنیم از محدوده اقیانوس هند نیز خارج کنیم.

وی ادامه داد: استان بوشهر برای نیروی دریای افتخارات زیادی داشته است و این پایگاه در جنگ با انجام عملیات‌های مختلفی از جمله عملیات مروارید و درهم شکستن نیروی دریایی دشمن در روزهای نخست آغاز جنگ سرنوشت‌ساز عملکرد و خاطرات و تأثیرگذاری این پایگاه همواره در تاریخ این کشور به یادگار می‌ماند.

ایرانی اضافه کرد: استان بوشهر همه سرنوشت‌ساز بوده و در مقابل استعمار و استکبار مردانه ایستادگی کردند و امروز نیز ما وامدار همان مردانگی‌ها و شجاعت‌ها هستیم و با شعار راه ما راه حسین (ع) ادامه‌دهنده راه شهدای این سرزمین هستیم.

وی گفت: به‌زودی در استان توانمند بوشهر خبرها و اتفاق‌های خوبی در حوزه دریا به‌نظام تقدیم خواهیم کرد و تلاش می‌شود از این توانمندی بهره لازم بگیریم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:62
Iran (Islamic Republic of)
13:09 - 1400/07/19
بخشش نفت و بنزین و گاز از کیسه ملت
Iran (Islamic Republic of)
13:12 - 1400/07/19
مال بیت المال رو مجانی بدین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر