سفر بی‌بازگشت شاخِ اینستاگرام
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۱۱۱۳
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
۳۲۹۸
گابی پتیتو، دختر 22ساله آمریکایی که تصاویر سفرهای او در شبکه‌های اجتماعی باعث شده بود میلیون‌ها نفر او را دنبال کنند به قتل رسیده است و اف‌بی‌آی در تعقیب همسفر اوست که مدت‌هاست ناپدید شده و کسی از وی خبر ندارد.

همشهری: گابی پتیتو، دختر 22ساله آمریکایی که تصاویر سفرهای او در شبکه‌های اجتماعی باعث شده بود میلیون‌ها نفر او را دنبال کنند به قتل رسیده است و اف‌بی‌آی در تعقیب همسفر اوست که مدت‌هاست ناپدید شده و کسی از وی خبر ندارد.

به نقل از گاردین، آخرین‌باری که خانواده گابی پتیتو او را دیدند، زمستان سال گذشته و زمانی بود که او خود را آماده می‌کرد تا همراه نامزدش به نام لاندری از شهرشان در حوالی نیویورک راهی یک سفر جاده‌ای شوند. گابی علاقه زیادی به سفرهای جاده‌ای داشت و انتشار تصاویر سفرهایش در شبکه‌های اجتماعی او را به چنان شهرتی رساند که باعث شده بود میلیون‌ها نفر او را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

سفر بی‌بازگشت شاخِ اینستاگرام

سفر گابی و لاندری با یک خودروی ون سفید که همه لوازم مورد نیازشان در آن بود آغاز شد و این آخرین‌باری بود که پدر و مادر دختر جوان، او را زنده می‌دیدند. گابی مثل همیشه از مکان‌های دیدنی تصاویر مختلفی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد تا اینکه در اوایل‌ماه سپتامبر، همسفر او به نام لاندری به‌تنهایی و سوار بر همان ون سفیدی که راهی سفر شده بودند به خانه‌اش برگشت و وقتی خانواده‌اش درباره نامزدش پرسیدند، سکوت کرد و چیزی نگفت.

او چند روز بعد از این ماجرا، زمانی که برای پیاده‌روی از خانه خارج شده بود ناپدید شد و خانواده‌اش دیگر او را ندیدند. چند روز بعد از این ماجرا و در اواسط سپتامبر بود که خانواده گابی وقتی دیدند دخترشان به تماس‌هایشان جواب نمی‌دهد و در شبکه‌های اجتماعی نیز فعال نیست، نگران وی شده و راهی اداره پلیس شدند.

آنها خبر از ناپدید شدن مرموز دخترشان دادند و وقتی مأموران به تحقیق درباره گابی پرداختند و فهمیدند که همسفرش چند روز قبل به‌تنهایی به خانه برگشته و بعد به طرز مرموزی ناپدید شده، حدس زدند که اتفاق شومی برای دختر جوان رخ داده است.

از همان زمان جست‌وجو برای یافتن گابی و همسفرش آغاز شد تا اینکه 20سپتامبر جسد گابی در نزدیکی اردوگاهی در ایالت وایومینگ پیدا شد. پیدا شدن جسد دختر جوان، جنجال بزرگی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی آمریکا به‌وجود آورد. خیلی‌ها پیگیر ماجرا بودند و می‌خواستند از آنچه بر سر این دختر آمده بود مطلع شوند.

با این حال جسد گابی در حالی پیدا شده بود که بیشتر از 3هفته از مرگش می‌گذشت و معلوم نبود که چه اتفاقی برای او رخ داده است. در این شرایط، همسفر او به نام لاندری که وی نیز ناپدید شده بود تحت تعقیب قرار گرفت اما هیچ ردی از وی وجود نداشت. در ادامه جسد گابی به پزشکی قانونی انتقال یافت تا دلیل مرگ وی مشخص شود و در نهایت سه‌شنبه گذشته بود که متخصصان اعلام کردند که این دختر بر اثر خفگی به قتل رسیده و احتمالا این خفگی ناشی از فشار دست روی دهان و گلوی او بوده است.

با مشخص شدن علت مرگ شاخ اینستاگرامی آمریکا، تحقیقات اف‌بی‌آی برای دستگیری همسفر او ادامه دارد تا مشخص شود که در زمان مرگ گابی، چه اتفاقی رقم خورده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:8
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی