واکنش نصیرزاده به اظهارات مالک ماشین‌سازی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۱۳۹۷
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
۸۶۵
مدیرعامل اسبق ماشین سازی نسبت به ادعای مالک فعلی این باشگاه واکنش نشان داد.

فارس: پس از ادعای روز گذشته مالک باشگاه ماشین سازی هوشنگ نصیرزاده به این اظهارات واکنش نشان داد.

واکنش نصیرزاده به اظهارات مالک ماشین‌سازی

مدیرعامل اسبق باشگاه ماشین سازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با تاکید بر این که هیچ یک از ادعاهای مالک فعلی باشگاه ماشین سازی در خصوص ارتباط موضوع بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه با تعهدات محمدرضا زنوزی مطلق صحت ندارد اظهار داشت:برابر صلح نامه تحویل باشگاه ماشین سازی که به امضا مالک فعلی و مدیر کل ورزش و جوانان استان و رییس هیات فوتبال استان و آقای زنوزی رسیده است، مقرر بود کلیه بدهی های قبلی ماشین سازی اعم از بدهی به هتل ها، رستوران ها، شرکت های هواپیمایی، لباس و برخی بازیکنان، جمعا به مبلغ 300 میلیارد ریال توسط زنوزی پرداخت شود که این مبالغ در حال تسویه است و در قبال آن نیز، مالک جدید، آقای قربانی، بدون پرداخت مبلغی از بابت خرید امتیاز ماشین سازی و تنها با شرط تقبل پرداخت بدهی بازیکن اسکاتلندی، مالک امتیاز باشگاه شود.

وی افزود: طبق همین صلح نامه قرار بر این شد که مالکیت و مسوولیت اداره و مدیریت امورات باشگاه ماشین سازی با این شرایط به ایشان واگذار شود ما نیز مطالبات بازیکنان قبلی را دادیم و ۱۵ نفر از ۲۳ نفر را تسویه کردیم اما متاسفانه ایشان بدلیل عدم اشراف به مقررات بین المللی این تلقی را دارد که با پرداخت بازیکنان خارجی و بدون پرداخت بدهی بازیکن خارجی می تواند از فیفا فرصت سه ماهه بگیرد، این در حالی است که طی جلسه مشترکی که چندی پیش میان بنده، قربانی و نورشرق برگزار گردید، به ایشان یادآوری شد که پرداخت بدهی بازیکن خارجی در قرارداد به عهده شما است و خانم اسدی از روابط بین الملل فدراسیون فوتبال هم بهوی گفت به هیچ عنوان مساله فرصت خواستن از فیفا موضوعیت و امکان ندارد و این باشگاه باید برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود، مبادرت به پرداخت این بدهی نماید.

مدیرعامل اسبق ماشین سازی در خصوص موضوع چک های ادعایی مالک فعلی باشگاه ماشین سازی نیز افزود: الباقی چک های ۶ نفر دیگر بازیکن ایرانی در اختیار ما است و منتظر پرداخت بدهی بازیکن خارجی توسط ایشان هستیم.

نصیرزاده تصریح کرد: قربانی بهتر است به جای فرافکنی و بیانیه دادن و نوشتن مطالبی غلط و در مورد مهلت سه ماهه که اصلا صحت ندارد، یک بار دیگر مفاد و تعهدات مندرج در صورتجلسه تحویل باشگاه ماشین سازی را مرور کرده و به جای انحراف افکار عمومی و هواداران نجیب این باشگاه، و دادن آدرس غلط در پرونده مذکور، هرچه سریع تر نسبت به عملیاتی شدن تنها بند تعهدات خود که همانا پرداخت بدهی بازیکن اسکاتلندی است اقدام کند تا ضمن باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیمش، زمینه برای ثبت قرارداد تمامی بازیکنان ماشین سازی نیز فراهم شود.

وی تاکید کرد: فیفا پنجره را از سوئیس بسته و از طریق هیچ مقامی در ایران بدون مجوز فیفا قابل باز شدن نیست و گفتن این که فرصت گرفته اند مطلقا صحت ندارد و اگر چنین مطلبی صحت دارد نام فردی که به شما مهلت داده را بیان کنید و مجوز وی را نشان بدهید. ایشان تمام تمرکز خودشان را روی بدهی بازیکنان داخلی گذاشته که در تعهدات زنوزی بود در حالی که این مسائل ظرف نیم ساعت قابل حل است و توجه ندارند که تا شما بدهی بازیکن خارجی را ندهید و اگر بدهی تمام بازیکنان ایرانی را بدهید باز هم امکان باز شدن پنجره نقل و انتقال وجود ندارد. مشکل ما اساسا بازیکنان ایرانی نیست مشکل تعهدی است که شما برای پرداخت بدهی بازیکن خارجی دادید ولی انجام نشده است.

مدیرعامل اسبق ماشین سازی ادامه داد: فوتبال در اتاق شیشه ای است و همه مردم می دانند داخل آن چه خبر است. شما فرصت را از دست دادید و وارد امری شدید که نیازمند تخصص بود و الان نیز دقیقه نود است و نتوانستید تنها تعهد خود در صلح نامه را انجام بدهید. لطفا منبعد بیانیه را توام با راستگویی بنویسید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر