کنعانی: برای برد پرسپولیس مقابل الهلال نذر کردم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۱۶۰۴
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
۱۰۱۶
مدافع تیم ملی می‌گوید نتایج اسکوچیچ فوق العاده بوده و انتقاد‌ها از او بی مورد است.

خبرورزشی: فوتبالی ها می دانند که پارگی رباط صلیبی بدترین نوع آسیب برای یک فوتبالیست است. خیلی ها به خاطر این آسیب دیدگی وحشتناک مجبور شدند فوتبال را کنار بگذارند ولی همین حالا مدافعی در قلب دفاع تیم ملی به صورت فیکس بازی می کند که دو بار این مصدومیت سنگین را تجربه کرده است. صحبت از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع فصل قبل پرسپولیس است. محمد حسین طی چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و به یکی از مهره های ثابت تیم ملی تبدیل شده است. با کنعانی زادگان در خصوص شرایط تیم ملی بعد از تساوی مقابل کره جنوبی و سایر مسائل گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

از بازی با کره شروع کنیم. بالاخره نوار بردهای تیم ملی پاره شد.

اول باید بگویم خداراشکر با دعای خیر مردم قدم ۳ بازی اول را بردیم. هدفمان از اول گرفتن امتیازات کامل این بازی ها بود و خیلی خوشحالم به خواسته خودمان رسیدیم. در بازی با کره هم به نظرم تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم که اگر کمی شانس با ما یار بود می توانستیم به برتری برسیم. ضمن اینکه نباید فراموش کرد کره یکی از بهترین تیم های آسیا است و تیم ضعیفی نیست. خیلی از بازیکنان این تیم در تیم های مطرح اروپایی بازی می کنند؛ با این حال نمایش تیم ملی خوب بود. به مردم ایران این پیروزی ها و نتایج خوب را تبریک می‌گویم. حق این تیم بیشتر از اینهاست. اگر از تیم ملی بیشتر حمایت شود شک نکنید نتایج بهتری خواهیم گرفت و در این روزهای سخت دل مردم را بیشتر شاد می‌کنیم.

در این مدت و به خصوص بعد از بازی با کره، انتقادات زیادی از اسکوچیچ مطرح شد. تو به عنوان یک بازیکن تیم ملی در این خصوص چه صحبتی داری؟

من واقعا دلیل این انتقادات را درک نمی کنم. من می بینم اسکوچیچ با چه انگیزه و شوقی برای تیم ملی تلاش می کند. در اردوها هر وقت او را می بینیم در حال کار کردن است. از ۱۱ بازی ممکن توانسته ۱۰ بازی را ببرد. دیگر یک مربی باید چه کاری انجام دهد و چه نتایجی بگیرد تا از او انتقاد نشود. اسکوچیچ مربی بی حاشیه ای است و واقعا انتقادات از او منصفانه نیست. هرچند کلا پشت سر هر آدم موفقی حرف زیاد است و خیلی ها می خواهند او را خراب کنند. به نظرم دوستان باید از تیم ملی و سرمربی اش حمایت کنند تا بتوانیم بدون دغدغه راهی جام جهانی شویم. من به شخصه از کار کردن با اسکوچیچ لذت می برم و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا تیم ملی به هدفش که صعود به جام جهانی است برسد.

خط دفاع ما هم آمار خوبی دارد و در ۴ بازی تنها یک گل دریافت کردیم. نظرت در این خصوص چیست؟

خب همه بچه ها در کارهای دفاعی خوب کار می کنند. دفاع تیمی باعث گل نخوردن می شود و خدا را شکر تیم ما سازمان دهی خوبی در زمین دارد. من و شجاع هم بارها در کنار هم بازی کردیم و حرکات هم را به خوبی می شناسیم و کاملا هماهنگیم. همین موضوع قطعا به تیم ملی هم کمک خواهد کرد. البته در بعضی مواقع اشتباه هم پیش می آید و این موضوع اجتناب ناپذیر است. مثلا در دیدار با کره روی یک صحنه غافلگیر شدیم و گل خوردیم.

اگر بخواهی با مردم روراست باشی به طور کلی جو تیم ملی چطور است؟

بسیار جو خوبی در رختکن تیم ملی حاکم است و همه ما یک هدف مشترک را دنبال می کنیم. می خواهیم مردم ایران را خوشحال کنیم و این موضوع هدف همه ما است. باید با صعود به جام جهانی، محبت مردم ایران را جبران کنیم که همیشه حامی تیم ملی هستند. شک نکنید همه بچه ها با هم رفیق هستند و برای موفقیت ایران تلاش می کنند.

خب شایعاتی وجود دارد که در تیم ملی بین آن اتحادی که باید باشد نیست.

من نمی فهمم این شایعات از کجا می آید و من اصلا چنین چیزی را ندیدم. تیم ملی کاملا یکدل و متحد است و با قدرت برای رسیدن به جام جهانی می جنگیم. من چیزی جز اتحاد، رفاقت و همدلی در تیم ملی ندیدم.

به نظرت اصلی ترین رقیب ایران در این رقابت ها کدام تیم است؟

در این سطح از بازی ها تیم آسان و ضعیف وجود ندارد. همه تیم هایی که به این مرحله رسیده اند بهترین های قاره آسیا هستند و می خواهند به جام جهانی صعود کنند. البته ما هم ایران هستیم و ثابت کردیم بی دلیل به همراه ژاپن در سید یک مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قاره آسیا قرار نگرفتیم. ما بهترین هستیم و می خواهیم این بهترین بودن را ثابت کنیم. مطمئن باشید هر چه از بازی ها بگذرد تیم ایران بهتر و هماهنگ تر بازی خواهد کرد. قطعا ما یکی از شانس های اصلی صعود هستیم و امیدوارم هرچه زودتر صعودمان قطعی شود.

تو پیشرفت چشمگیری در این سال ها داشتی چقدر امیدواری بتوانی در جام جهانی هم بازی کنی؟

رویای هر فوتبالیستی حضور و بازی کردن در جام جهانی است. من هم آرزو دارم بازی در جام جهانی را با پیراهن مقدس ایران تجربه کنم که قطعا فوق العاده خواهد بود.

تو در حال حاضر یکی از لژیونرهای فوتبال ما محسوب می شوی. اوضاع در تیم جدیدت چطور است؟

خداراشکر شرایط خوبی در تیم جدیدم دارم و بازیکن فیکس الاهلی هستم. تیم ما تغییرات زیادی داشته و بسیار جوان شده است. درست است در جدول اوضاع خوبی نداریم ولی تازه ابتدای لیگ است. ضمن اینکه فاصله امتیازی با تیم های بالای جدول آنقدر کم است که با یک یا ۲ برد می شود به بالای جدول رسید. درست است تیم ما مثل الدحیل و السد ستاره ندارد ولی امیدوارم بتوانیم در پایان فصل رتبه خوبی کسب کنیم.

هنوز هم خیلی از هواداران پرسپولیس در مورد جدایی تو حرف می زنند.

هواداران پرسپولیس که خیلی با معرفت هستند. هرچه دارم از آن هاست و خیلی دوستشان دارم. شاید باورتان نشود ولی هنوز هم خیلی وقت ها به خاطرات خوشم با هواداران پرسپولیس فکر می کنم و دلتنگشان هستم.

کری خوانی‌ات در تیم جدید هم تمام نشد و شماره ۵ را با اشاره به ۵ قهرمانی پرسپولیس انتخاب کردی. در این مورد توضیح بده.

من حقیقتا یک مقدار آدم احساسی‌ هستم. واقعا دوری از تیمی که عاشقش هستم، سخت است. از همین حالا اما مثل یک هوادار ۶ آتشه پشت تیم هستم و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم. خودم را عضوی از خانواده پرسپولیس می‌دانم که در غم‌ها و شادی‌ها کنارشان هستم. می دانم که امسال دوباره قهرمان می‌شوند و امیدوارم امسال دیگر در آسیا هم قهرمان شوند. کسب ۵ قهرمانی در لیگ برتر آن هم به صورت متوالی اتفاقی است که تاکنون در لیگ برتر اتفاق نیفتاده است. این نکته خیلی مهمی برای من و هواداران پرسپولیس بود. خدا را شکر که توانستیم دلشان را شاد کنیم و من هم به خاطر همین موضوع و شادی هواداران شماره ۵ الاهلی را برداشتم.

با شجاع در قطر ارتباط داری؟

بله شجاع دوست و همبازی من در تیم ملی است. حتی خانه ای که در قطر من در آن زندگی می کنم نزدیک خانه شجاع است و خیلی وقت ها همدیگر را می بینیم. درست است که در یک تیم نیستیم ولی همسایه ایم و ارتباط بسیار خوبی هم با هم داریم.

چند روز قبل در یک مصاحبه تو و شجاع اعلام کردید چیزهای زیادی از سید جلال یاد گرفتید. کاپیتان پرسپولیس هم بعد از این صحبت ها اعلام کرد دلتنگ شما است. در این خصوص چه صحبتی داری؟

آقا سید بزرگ و عزیز من است. هرچه از او بگویم کم است. اتفاقا همان روز به صورت تصویری با او تماس گرفتم و کلی صحبت کردیم. به او گفتم من هم دلتنگ شما و بقیه بچه ها هستم و همچنین برایش در بازی با الهلال آرزوی موفقیت کردم.

گفتی الهلال. این بازی را چطور می بینی؟

خب الهلال تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد. ضمن اینکه میزبان هستند و شرایط حضور هوادارانشان را در ورزشگاه هم فراهم شده است. با این حال آنها از پرسپولیس به عنوان تیمی که در چند سال اخیر ۲ بار به فینال آسیا رسیده هراس دارند. با همه مشکلات و سختی ها شک ندارم بچه ها بهترین بازی را انجام خواهند داد و از ته دلم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم. ضمن اینکه خودم به شخصه برای برد پرسپولیس مقابل الهلال، نذر کردم و آرزو می کنم بچه ها با یک نتیجه خوب الهلال را در زمین خودش شکست دهند.

حتما در جریان مشکلات سفر به عربستان برای کاروان پرسپولیس قرار گرفتی. در این مورد چه نظری داری؟

واقعا بد است تیمی مثل پرسپولیس با این همه هوادار، دچار چنین مشکلاتی شود. نمی دانم مقصر این اتفاق چه کسی بود؛ ولی اصلا صورت خوشی نداشت. ضمن اینکه این موضوع برنامه های کادرفنی را کاملا به هم ریخت. خیلی ها فکر می کنند در پرسپولیس چه خبر است و این تیم چون هر سال قهرمان می شود یعنی همه چیز مرتب و به قول معروف گل و بلبل است. پرسپولیس جز خدا و هوادارانش، کسی را ندارد و پرسپولیس مظلوم ما فقط از دور قشنگ است؛ چون هیچکس از این تیم به عنوان تنها نماینده ایران حمایت نمی کند.

دوست نداشتی الان در ریاض و کنار تیم باشی؟

چرا واقعا دلم می خواست. درست است که الان جسمم در قطر است ولی تمام فکرم، قلبم و حسم در ریاض و پیش بچه هاست. پرسپولیس خانه من است و شک نکنید خیلی زود به این تیم برمی گردم. واقعا پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم و مطمئنم خیلی زود دوباره پیراهن این تیم را برتن خواهم کرد. من با همه بچه های تیم رفیقم و با آنها ارتباط دارم. کلی انرژی مثبت از راه دور برایشان فرستادم و امیدوارم پرسپولیس بتواند دوباره فینالیست آسیا شود.

چند وقت قبل از به صورت تعلیقی محروم و جریمه نقدی شدی. این ماجرا به کجا رسید؟

من اصلا نفهمیدم چرا محروم شدم و ماجرا چه بود. نکته جالب اینکه اصلا وکیل من هم درجریان نبود و به او اصلا اطلاع ندادند. بدون اینکه به ما بگویند من را محروم کردند ولی من هم از طریق وکیلم اعتراض کردم. ضمن اینکه در اردوی تیم ملی با رئیس فدراسیون فوتبال هم حرف زدم و خداراشکر مشکلی نیست و همه چیز حل شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:46
Iran (Islamic Republic of)
08:50 - 1400/07/24
امیدوارم امروزپرسپولیس ببازه تاجواب توهینی که کردی روبدیم
پاسخ ها
پرسپولیس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
عقده ای
موسوی( پرسپولیس کبیر را عشقه)
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
جواب توهینی که کرده را بدین !!!!!؟؟؟؟؟ اولا چه توهینی !!!؟؟؟؟ ثانیا شما میخواین جواب بدین ، خدای ناکرده با برد الهلال شما کیسه ها جواب میدین !!!؟؟؟
پسر سرخ ایران
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
ایشالا به کوری چشم دشمنان قسم خورده پرسپولیس میبریم اجنبی
Iran (Islamic Republic of)
09:10 - 1400/07/24
به کوری چشم کیسه میبریم
پاسخ ها
احسان استقلالی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
معلوم میشه
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/07/24
درود بر تو واقعا باید از تو یاد گرفت خیلی از بازیکنان میرن حتی پست های اینستاگرامی خود پاک میکنن
Iran (Islamic Republic of)
09:30 - 1400/07/24
امیدوارم لنگ بیستاره امشب
ببازه تاجواب بی ادب بودنتو
بگیری، حسرت دوستاره داشتن بی ادبت
کرده کنانی بی ادب
پاسخ ها
پرسپولیس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
آرزو بر جوانان عیب نیست
Iran (Islamic Republic of)
10:02 - 1400/07/24
من تیم باشگاهی رو نماینده ایران نمیدونم این حرفا کشکه دعای بد برای لنگ نمیکنم انشاالله بره هلال.
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1400/07/24
عینک آفتابی بدم خدمتتون آفتاب پرست؟
Iran (Islamic Republic of)
11:39 - 1400/07/24
دمت گرم پسر دوست داشتنی پرسپولیسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر