مشکلات پرسپولیس در صدر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۱۷۵
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
۸۸۱
در باشگاه پرسپولیس دو دستگی عجیبی وجود دارد. برخی از عوامل باشگاه و البته هواداران به دنبال بازگرداندن حمیدرضا گرشاسبی به پست مدیریتی باشگاه هستند. گرشاسبی در حال حاضر مدیرعامل فولاد است، اما چراغ سبز‌هایی برای بازگشت به سرخپوشان نشان داده است.

روزنامه فرهیختگان: ماجرای مدیرعامل جدید پرسپولیس این روزها به بحث اصلی این باشگاه تبدیل شده است. پس از ماجرای گاف باشگاه درباره سفر به عربستان، فشارها روی مجید صدری بیش از پیش شده و او تلاش می‌کند با تزریق منابع مالی به باشگاه، نظر هواداران را نسبت به خود بازگرداند. هوادارانی که نقدهای زیادی به صدری دارند و معتقدند او بیش از اندازه مصاحبه می‌کند.

اتفاقی که پیش تر مجید سمیعی مخالف آن بود و اجازه نمی‌داد جز سخنگوی باشگاه، کسی درباره اتفاقات پرسپولیس صحبت کند. صدری اما با جدایی سمیعی، چند مصاحبه اختصاصی با رسانه‌های مختلف انجام داد و حتی در آستانه بازی این تیم مقابل الهلال نیز در مقابل دوربین برنامه فوتبال برتر حاضر شد تا در کنار افشین پیروانی و یحیی گل محمدی پاسخگوی سوالات خبرنگار این برنامه باشد. صدری اما علاوه بر مخالفان بیرونی، مخالفانی هم در داخل باشگاه دارد. در واقع برخی از عوامل داخل باشگاه معتقدند صدری اجازه نمی‌دهد کسی در داخل باشگاه کار کند. یکی از این عوامل در این باره  می‌گوید: «صدری به هیچکس اجازه نمی‌دهد کار کند. می‌خواهد خودش همه کارها را انجام دهد و انگار ما هیچ نقشی در اداره باشگاه نداریم».

علاوه بر مخالفان البته، صدری موافقان بسیاری هم در باشگاه دارد. در این باره شنیده ایم روز سه شنبه هفته گذشته جلسه ای در وزارت ورزش و جوانان و با حضور حمید سجادی و یکی از عوامل مدیریتی تیم برگزار شده و آن فرد به وزیر ورزش گفته برای قرمزها بهتر است که وزارت مقدمات بقای صدری را در باشگاه فراهم کند. گزینه‌های جانشینی صدری اما یکی از نگرانی‌های اصلی هواداران است. در این باره چند گزینه مطرح شده اما دو گزینه اصلی به مدیریت باشگاه نزدیک تر است. دست کم هواداران بسیاری در باشگاه پرسپولیس دارند.

گرشاسبی یا کاشانی؟

در باشگاه پرسپولیس دو دستگی عجیبی وجود دارد. برخی از عوامل باشگاه و البته هواداران به دنبال بازگرداندن حمیدرضا گرشاسبی به پست مدیریتی باشگاه هستند. گرشاسبی در حال حاضر مدیرعامل فولاد است اما چراغ سبزهایی برای بازگشت به سرخپوشان نشان داده است. او که در دوره حضور در پرسپولیس عملکرد قابل دفاعی را از خود به جا گذاشته بود در حال حاضر یکی از گزینه‌های اصلی و مطرح برای بازگشت به پرسپولیس است اما بحث بازنشستگی اش مهمترین سدی است که در مقابل او قرار دارد. هرچند خودش در گفت و گوهایی عنوان کرده بازنشسته نیست. اطرافیان او می‌گویند مخالفان گرشاسبی شایعه بازنشستگی او را مطرح کرده اند تا مانع از حضورش در پرسپولیس شوند.

دسته دوم اما بوقچی هایی هستند که خاطرات خوبی از مدیرعامل اسبق پرسپولیس دارند. گرشاسبی خودش گفته رها کردن فولاد در این مقطع نامردی است ولی برخی می‌گویند اگر قضیه جدی شود بهانه ای هم برای جدایی پیدا خواهد شد! حبیب کاشانی که به عنوان یکی از اعضای شورای شهر منصوب شده در حال حاضر گزینه دیگری است که می‌تواند به مدیرعاملی پرسپولیس برسد. می‌گویند اگر تماشاگران به ورزشگاه‌ها بازگردند احتمالا نام کاشانی را بیش از پیش روی سکوها خواهیم شنید. در واقع بوقچی‌های سابق و برخی از بوقچی‌های فعلی باشگاه به دلیل آنکه در دوره حضور کاشانی، مزایایی همچون بیمه را از او دریافت کرده‌اند، علاقه بسیاری دارند تا او به باشگاه بازگردد.

فراموش نکنید که او در دوره پیشین حضورش موفق شد یک قهرمانی را به سرخپوشان هدیه کند و هوادارانی هم دارد. مخالفانش اما می‌گویند ذهن حبیب کاشانی درگیر شورای شهر است و فرصت چندانی برای رسیدن به امور پرسپولیس ندارد. ضمن آنکه او بیش از آنچه باید، به بوقچی‌ها اهمیت می‌دهد و مثال شان نیز اهدای سه باب دکه روزنامه فروشی (بخوانید سیگار فروشی) به یکی از بوقچی‌های باشگاه است. طرفداران علی دایی البته مخالف سرسخت بازگشت حبیب کاشانی به پرسپولیس هستند. طرفداران فوتبال هنوز ماجرای درگیری کاشانی و علی دایی را به خاطر دارند. اتفاقاتی که حتی به تلویزیون هم کشیده شد و علی دایی حتی حاضر نشد روبه روی کاشانی بنشیند و با او مناظره کند.

سه ضلعی پرسپولیس

روزهای عجیبی برای پرسپولیس فرارسیده است. از سویی باشگاه رقیب (استقلال) در آرامش و با مدیریت مصطفی آجورلو در آرامش به کار خود ادامه می‌دهد و بازیکنان خارجی با کیفیت را جایگزین خریدهای فرهاد مجیدی در فصل نقل و انتقالات می‌کند و از سوی دیگر بازیکنان این تیم در افت عجیبی به سر می‌برند و همانطور که هواداران دیدند، بسیاری از ستاره‌های این تیم از جمله ترابی و امیری، هرگز در بهترین فرم بدنی خود قرار نداشتند و از پس الهلالی‌ها برنمی آمدند. این در حالیست که در دوره سمیعی ماجرا برعکس بود و پرسپولیس در آرامش به سر می‌برد اما استقلال و مددی هر روز کانون حاشیه‌ها بودند. همه این اتفاقات سبب شده تا حمید سجادی به سرعت به فکر انتخاب مدیرعامل جدید و یا ابقای مجید صدری به عنوان مدیرعامل این تیم باشد و در این باره تصمیم گیری کند.

فراموش نکنید که صدری در حال حاضر با تزریق پول به باشگاه، بازیکنان و کادرفنی را از نظر مالی در شرایط خوبی قرار داده اما همه این پول‌ها قرضی است و کارگزار جدید باید مبالغ پرداخت شده توسط صدری را به بدهکاران باشگاه بازگرداند. اوضاع پرسپولیس فعلا پیچیده شده اما وضعیت قرمز نیست. هرچند ممکن است در روزهای آینده، اوضاع به قرمز بودن نزدیک شود. فعلا جنگ لیدرها و موافقان گرشاسبی در کنار طرفداران صدری یک سه ضلعی تشکیل داده و تلاش‌ها برای حضور مدیرعامل محبوب هر ضلع در پرسپولیس ادامه دارد.

وزارت ورزش همچنان در خواب

نکته جالب اما به بی‌تفاوتی مدیران وزارت ورزش مربوط است که همچنان برنامه‌ای برای مشخص کردن وضعیت مدیریتی پرسپولیس ندارند. قرار بود اعضای جدیدی برای هیات مدیره انتخاب شوند و مدیرعامل هم انتخاب شود اما هنوز خبری نشده و فقط چند مسئول دوره سمیعی که توسط صدری به بازی گرفته نشده‌اند استعفا کرده‌اند. باید دید انفعال مدیران وزارت ورزش که درخصوص مدیریت استقلال هم با تاخیر فراوان دست به تغییرات زدند تا کی ادامه دارد!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
عارفی_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
اورانوس_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر