درخواست ویژه علیرضا منصوریان از عزیزی‌خادم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۳۶۷
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
۱۰۱۷
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درخواست ویژه ای از رئیس فدراسیون مطرح کرد.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درخواست ویژه ای از رئیس فدراسیون مطرح کرد.

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که از برخی باشگاه های فوتبال کشورمان مثل تراکتور مطالباتی دارد، در آستانه آغاز رقابت های لیگ برتر با ارسال متنی برای شهاب عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال خواستار پیگیری دریافت مطالبات بازیکنان و مربیان فوتبال از باشگاه‌ها شد که متن این پیام به شرح زیر است:

"با سلام خدمت جناب آقای دکتر عزیزی خادم.

ضمن تبریک پیروزی‌های غرور آمیز تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و همچنین تداوم این روند رو به جلو ، تصمیم گرفته‌ام چند جمله‌ای را بعنوان حرف دل بازیکنان و مربیان فوتبال کشورمان به اطلاع حضرتعالی که جوانترین رئیس فدراسیون فوتبال هستید، برسانم .

نزدیک به بیست سال است که در لیگ برتر ایران ، مربیان و بازیکنان ما بعد از بستن قرارداد هیچگونه تضمینی برای دریافت مبلغ قرارداد تا پایان فصل ندارند و هر سال بعد از اتمام فصل بخش اعظمی از پول خود را دریافت نمی‌کنند و مجبور می‌شوند برای قرارداد سال جدید از حق خود بگذرند و سال به سال به مطالبات آن‌ها اضافه می‌شود.

باشگاه‌های فوتبال هیچ علاقه‌ای به تسویه ندارند؛ مگر چند باشگاه انگشت شمار . در این بین با انحلال چند باشگاه سرشناس طلب مربیان و بازیکنان به تاریخ پیوسته است. علت اصلی این موضوع برتری روابط به ضوابط و تلفن‌های غیر ضروری و ارتباطات پشت پرده است.

البته که هزاران بهانه مثل فوتبال را نمی‌توان تعطیل کرد یا احساسات هواداران را باید در نظر گرفت، همیشه بوده و هست. در این سال‌ها هرگز عزمی برای مبارزه با مسائل ذکر شده جزم نشده است. تا جایی که حتی قانون عجیب و توهین آمیز وارد فوتبال شده مبنی بر اینکه اگر باشگاهی قصد جذب بازیکن یا مربی خارجی داشته باشد، باید پول قرارداد او را گارانتی و در حساب مشخص قرار دهد تا در زمان اختلاف ، فدراسیون فوتبال به آن‌ها پرداخت نماید که مبادا مربی یا بازیکن خارجی بروند و به دادگاه بین المللی حکمیت ورزشی شکایت کنند و حکم تعلیق یا انضباطی بگیرند!

آیا این قانون توهین مستقیم به مربیان و بازیکنان وطنی نیست؟ آیا این قانون شبیه قانون معروف قبل از پیروزی انقلاب نیست؟ آیا این قانون به باشگاها اجازه نمی‌دهد تا حق مربیان و بازیکنان وطنی را پایمال کنند و شخصیتشان زیر سوال برود؟

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، ریاست محترم قوه قضاییه به عنوان یکی از سران نظام جمهوری اسلامی در مصاحبه دیروزشان دفاع از حق و حقوق ورزشکاران و قهرمانان را لازم دانستند و اعلام کردند احقاق حق آن‌ها به صورت اختصاصی پیگیری می‌شود. اما مسئولان قضایی  ما می‌دانند مربیان و بازیکنان فوتبال بابت طلبشان به دادگاه بین المللی ورزشی و کنفدراسیون فوتبال آسیا مراجعه می‌کنند؟

دلیلش هم این است هیچ عزم محکمی در جهت حمایت از کمیته های انضباطی، وضعیت و صدور مجوز حرفه‌ای از سوی مسئولان فدراسیون علی الخصوص شخص اول فدراسیون فوتبال در بیست ساله گذشته جزم نشده است.

هیچ وقت از یک مربی و بازیکن پرسیده‌اید به جز ورزش چه شغلی دارند؟ منبع درآمد آن‌ها جز قرارداد چیست ؟ آیا قهرمانان بیمه قابل اتکا حین انجام ورزش قهرمانی دارند ؟ در صورت عدم دریافت حق و حقوق خود چگونه امرار معاش می‌کنند ؟

شاید تنها ۱۰ درصد قهرمانان ما قادر به انجام کارهای اقتصادی باشند.این را بدانید که وقت آن رسیده مربیان و بازیکنان داخلی هم مثل خارجی‌ها تضمین برای دریافت قرارداد خود داشته باشند. حالا وقت آن است که ضوابط و قانون را به روابط ترجیح دهیم.

چند روز پیش خبردار شدم مسئولان کمیته وضعیت اعلام آمادگی کرده‌اند که به هیچ عنوان حاضر به صدور کارت بازی برای تیم‌های بدهکار نیستند. و در صورتی می‌توانند لیگ را شروع کنند که بدهکاران داخلی و خارجی خود راضی و طلبشان را پرداخت نمایند و مسیر روابط و لابی گری را بسته اند.احسنت، به این عزم که صد البته حمایت از سوی شخص اول فدراسیون فوتبال را می‌طلبد!

حال از شما مدیر جوان خواهش می‌کنم ضمن حمایت از ایده فوق و برای سلامتی ورزش و فوتبال دستور بفرمایید تا زمان پرداخت کل بدهی تیم های لیگ برتری به بدهکاران داخلی ( مربیان و بازیکنان ) اجازه صدور کارت و شروع مسابقات ندهند.

بهتر است یک یا دو هفته دیرتر لیگ را شروع کنیم اما یکبار برای همیشه داستان ارتباطات و لابی گری‌ها و فشارهای بیرون از فدراسیون را از بین ببرید و الگویی برای نسل جدید مدیریت باشید.

ایران را با ایرانی می‌توان ساخت

برادر شما: علیرضا منصوریان"

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
ادیب_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
کالازم_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر