فنونی‌زاده: استقلالی‌ها به نماینده کشورشان پشت کردند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۲۴۷۹
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
۱۵۷۰
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه الهلالی‌ها اینقدر خوشحال نیستند که استقلالی‌ها از باخت پرسپولیس خوشحال شده اند. من همیشه گفته‌ام که دشمن در خانه است.

خبرورزشی: مرتضی فنونی زاده ملی‌پوش اسبق پرسپولیس گفت: آنقدر که استقلالی‌ها از باخت پرسپولیس خوشحال هستند خود الهلالی‌ها خوشحال نیستند و نمی‌توانم باور کنم که هواداران استقلال به نماینده کشورشان پشت می‌کنند و انگار نه انگار که پرسپولیس نماینده این آب و خاک بوده است. نکات مهم گفت‌وگوی مرتضی فنونی زاده را در زیر بخوانید.

* من در ۲۰ سال گذشته چنین باختی از پرسپولیس ندیده بودم. باخت داشته ایم اما با جسارت و تهاجمی بازی کرده‌ایم اما در مقابل الهلال هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم و ۹۰ دقیقه بلاتکلیف بودیم. پرسپولیس در این بازی هیچ طرح و برنامه‌ای برای رسیدن به گل نداشت؛ شاید هم توان اجرای برنامه هایش را نداشت.

* این الهلالی که پرسپولیس را برد قوی‌تر از آن تیمی بود که مقابل استقلال بازی کرد. آنها بسیار آماده تر شده بودند و در خانه خود با حمایت هزاران هوادار توانستند شرایط سختی را برای پرسپولیس رقم بزنند. باخت پرسپولیس به الهلال اصلا شبیه باخت استقلال به الهلال نبود.

* صحنه درگیری و مشاجره لفظی دو بازیکن پرسپولیس واقعاً حالم را خراب کرد. چطور بازیکنان متوجه نیستند که بازی دارد از طریق رسانه ها پخش می شود. به کار بردن برخی الفاظ در چنین مسابقاتی نسبت به یکدیگر اصلاً کار درستی نیست خصوصاً اینکه از بین ۴۰ میلیون هواداری که بازی را می‌دیدند شاید چند میلیون کودک و نوجوان پای تلویزیون نشسته بودند. به اعتقاد من وقتی ما نام باشگاه را فرهنگی - ورزشی می‌گذاریم باید قاطعانه جلوی این مسائل بایستیم و اجازه ندهیم دوباره اتفاق بیفتد.

* از لحاظ فنی معتقدم ترکیب اصلی که وارد زمین شد اصلا خوب نبود. حتی تعویض ها نیز گره از کار پرسپولیس باز نکرد. معتقدم مهدی عبدی باید در ترکیب ثابت بازی می کرد چرا که او نشان داده بود در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی گل می‌زند. چه بسا اگر وحید امیری در نیمه دوم به بازی می آمد خیلی شرایط بهتر بود اما او را که خیلی هم خسته بود در ترکیب اصلی گذاشتیم و اواخر نیمه دوم دیگر نای راه رفتن نداشت و مجبور به تعویض شدیم.

* متاسفانه این روزها بخواهیم انتقاد کنیم مورد حمله خیلی‌ها در فضای مجازی قرار می‌گیریم اما پرسپولیس با وجود اینکه پنج قهرمانی پی در پی کسب کرده نیاز به انتقادات سازنده دارد تا بتواند در ادامه مسیر نیز موفق عمل کند. امیدوارم با پیشکسوتان اگر انتقادی می‌کنیم مورد حجمه و حملات ناجوانمردانه در فضای مجازی قرار نگیریم چرا که ما هم زندگی خود را برای این تیم گذاشته ایم و بیش از یک دهه خالصانه و جانانه برای پرسپولیس بازی کرده‌ایم و دلسوز تیم هستیم.

* بازیکنان جدید پرسپولیس نیاز به زمان زیادی دارند تا با تیم هماهنگ شوند. بدون انجام بازی تدارکاتی درست و حسابی به مصاف الهلال رفتیم و بازیکنان جدید هم حرفی برای گفتن نداشتند. بازیکنانی چون اسدی باید بیشتر برای موفقیت تیم تلاش کنند و سرشان را جلوی توپ بگذارند. متاسفانه برخی بازیکنان در داخل زمین به جای این که ۹۰ دقیقه بجنگند بیشتر به تیپ و قیافه خود فکر می‌کنند که مبادا به هم بخورد.

* متاسفانه الهلالی‌ها اینقدر خوشحال نیستند که استقلالی‌ها از باخت پرسپولیس خوشحال شده اند. من همیشه گفته‌ام که دشمن در خانه است. متاسفانه بسیاری از استقلالی‌ها انگار نه انگار که پرسپولیس متعلق به این آب و خاک است و در مسابقات بین المللی باید حمایت شود. آنها به نماینده کشورمان پشت می‌کنند و در فضای مجازی حتی بیشتر از خود عربستانی‌ها ابراز خوشحالی می‌کنند که واقعاً جای تاسف دارد.

* به خدا قسم وقتی استقلال به الهلال باخت خود من ناراحت شدم چرا که به هر حال استقلال نماینده پرچم کشورمان بود و باید حمایت می شد. بسیاری از پرسپولیسی‌ها نیز از شکست استقلال مقابل الهلال ناراحت شدند اما متاسفانه حالا که پرسپولیس با الهلال بازی داشته اکثر استقلالی‌ها به جشن و پایکوبی پرداختند به طوری که حتی الهلالی‌ها نیز اینقدر خوشحال نبودند.

* درباره مهدی برادرم چه بگویم او دوست دارد در فضای مجازی مرا نیز درگیر کارهایش کند (با خنده). نمی دانم معنی هشتگی که راه انداخته است چیست. اینکه «میگی نه از مرتضی بپرس!» معنی اش را نمی‌دانم. مهدی عاشق فضای مجازی است و حالا هم دارد اینطوری خودش را در فضای مجازی مطرح می کند اما باور کنید هیچ استقلالی اصیل حاضر به شکست نماینده کشورش نمی شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:128
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر