ایران - نیجریه؛ ضعیف‌ترین بازی جام جهانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۶۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷
۵۳۶۵
رسانه‌های عرب:
رسانه‌های عربی در اظهارنظری مغرضانه تساوی ارزشمند ایران برابر نیجریه را ضعیف‌ترین بازی جام‌جهانی برزیل تا الان لقب دادند.
خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی خود در جام‌جهانی 2014 برزیل عملکرد خوبی داشت و موفق شد یک امتیاز ارزشمند برابر نیجریه به دست آورد. دیدار ایران برابر نیجریه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نخستین بازی در جام جهانی 2014 برزیل باشد که با بدون رد و بدل شدن گلی به پایان می‌رسد.

تساوی ایران برابر نیجریه بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت. ایران نخستین تیم آسیایی به شمار می‌آید که تا الان در جام جهانی برزیل امتیاز کسب کرده است اما رسانه‌های عربی دیدار ایران برابر نیجریه را بدترین بازی جام جهانی لقب دادند.

سایت الکاس قطر نوشت:‌ نخستین تساوی جام‌جهانی 2014 برزیل بین ایران و نیجریه بود. دو تیم در 90 دقیقه نتوانستند دروازه همدیگر را باز کنند. دیدار این دو تیم بدترین بازی جام جهانی برزیل تا الان بوده است. این تساوی به سود هیچ کدام از دو تیم نخواهد بود؛ چرا که در گروهی قرار گرفته‌اند که در آن دو تیم قدرتمند آرژانتین و بوسنی حضور دارند. مالکیت توپ ایران در این دیدار بیشتر از نیجریه بود اما در نهایت هیچ کدام از دو تیم شایسته پیروزی نبودند.

سایت جدید الیوم مصر هم نوشت: دیدار دو تیم ایران برابر نیجریه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نخستین تساوی جام‌جهانی 2014 برزیل رقم خورد. دو تیم نمایش ضعیفی داشتند و شایسته پیروزی نبودند. نیجریه در 15 دقیقه نخست بازی را هجومی آغاز کرد اما بعد از آن همه چیز آرام شد و دو تیم به تساوی رضایت دادند. دو تیم در حالی برابر هم به تساوی رضایت دادند که نتوانستند خطری را روی دروازه هم ایجاد کنند.

خبرگزاری کویت پس از تساوی ایران برابر نیجریه نوشت: دو تیم ایران و نیجریه در نخستین بازی خود در جام‌جهانی 2014 برزیل به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند تا امتیازهای دو تیم در این دیدار تقسیم شود. این دیدار در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که سطح کیفی دو تیم پایین بود و در حد جام‌جهانی نبود؛ چرا که دو تیم با احتیاط زیادی بازی می‌کردند و توپ بیشتر در میانه میدان به گردش درمی‌آمد. نیمه نخست تنها یک فرصت داشت و آن هم گل نیجریه بود که داور آن را مردود اعلام کرد. در نیمه دوم نیجریه برای پیروزی شدن حملاتی را روی دروازه حریف ترتیب داد اما تلاش آنها ثمری نداشت تا امتیازهای بازی تقسیم شود.

سایت الشباب مصر نوشت: دیدار دو تیم ایران با نیجریه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید. در این دیدار نیجریه بازی را هجومی آغاز کرد با این حال نتوانست دروازه حریف را باز کند. این بدون هیجان‌ترین و ضعیف‌ترین بازی جام‌جهانی 2014 برزیل بود. دو تیم بازی خسته‌ کننده‌ای را به نمایش گذاشتند تا نخستین تساوی این جام رقم خورد.

سایت الریاض عربستان هم درباره بازی نوشت: در ضعیف‌ترین بازی جام‌جهانی 2014 برزیل دو تیم ایران و نیجریه برابر هم به تساوی بدون گل دست یافتند؛ تساوی‌ای که بدون شک به نفع هیچکدام از دو تیم نخواهد بود؛ چرا که آنها در گروه سختی قرار گرفته‌اند و باید برابر نیجریه و آرژانتین به میدان روند.

سایت عربی البدیل هم نوشت: بازی ایران و نیجریه بدترین بازی جام جهانی از آغاز تا کنون به شمار می‌آید. بدون شک این دیدار که با تساوی بدون گل به پایان رسید ضعیف ترین بازی از آغاز جام جهانی 2014 برزیل تا الان به شمار می‌آید. در این دیدار تمام آمارهای بدی که دوستداران فوتبال آن را اصلا دوست ندارند به وجود آمد. در دوازده دیداری که انجام شده است توپ از خط دروازها عبور کرده است و هیچ تساوی در تا الان رقم نخورد اما دیدار ایران برابر نیجریه نه تنها پیروز نداشت که توپی هم از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا امتیازهای بازی تقسیم شود. حتی در این دیدار فرصت جدی هم روی دروازه‌ها خلق نشد. دیدار ایران برابر نیجریه نخستین دیداری بود که دو تیم در آن فوتبال بازی نکردند.

این سایت در ادامه نوشت: نمایش ضعیف دو تیم حتی صدای اعتراض حاضران در ورزشگاه را درآورد. آنها می‌خواستند با این کار خود بازیکنان را تشویق کنند اما تلاش آنها ثمره‌ای نداشت و بازی با تساوی به پایان رسید. تیم ایران به آنچه می‌خواست دست یافت. کارلوس کی‌روش، سرمربی ایران تیمش را دفاعی به میدان فرستاد و به دنبال تساوی بود که به این هدف خود دست یافت اما نقشه دیگر این مربی پرتغالی که ضدحملات بود جواب نداد و بازیکنان این تیم تنها کاری که کردند قطع کردن توپ و بازگرداندن آن به نیجریه‌ای‌ها بود. تیم ملی نیجریه در بیشتر زمان‌ها توپ را در اختیار داشت اما نمی‌دانست که باید با آن چه کار کند. با آن که چهره‌های سرشناسی در خط حمله نیجریه بود اما این تیم از فقر تاکتیکی رنج می‌برد و نتوانست فرصتی را روی دروازه ایران خلق کند. تنها دستاورد دو تیم رسیدن به یک امتیاز بود البته قرار گرفتن این دو تیم در رده دوم جدول به این معنا نیست که آنها این توانایی را دارند که برابر بوسنی قعرنشین به پیروزی برسند.

سایت عربی کوره هم در پایان بازی نوشت: سرانجام نخستین تساوی جام‌جهانی 2014 برزیل رقم خورد و دو تیم ایران و نیجریه به تساوی بدون گل دست یافتند. تیم ملی فوتبال ایران موفق شد تا حملات نیجریه را خنثی کند. تیم ملی فوتبال نیجریه نتوانست خط دفاعی ایران را دور بزند؛ هر چند که تیم سرتر میدان بود و بیشتر از حریف توپ را در اختیار داشت. ایران سیستم دفاعی را در دستور کار خود قرار داده بود و تنها با یک مهاجم بازی کرد. آنها چشم به ضدحملات دوخته بودند و به همین خاطر نقشه‌های هجومی نیجریه خنثی شد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:14 - 1393/03/27
حسودیشون شده بابا. این عربا کلا چشم ندارن ما ایرانیا پیشرفت کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:34 - 1393/03/27
من خوشحالم که تیم کشورم در بازی مقابل نیجریه نتیجه گرفت.اما بازی خیلی کیفیت پایینی داشت و ضعیف ترین بازی جام بود باید قبول کرد برای ما تساوی و بازی ساکن جذاب و راضی کننده بود اما برای تماشاچیان دیگر کشورها خیلی بازی کسل کننده ای بود آیا ما حاضر هستیم بازی دو تیم دیگر به جز کشور خودمان را با این سطح برای 5 دقیقه هم نگاه کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کالازم_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
کالازم_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان