استقلال، چشم انتظار هوادار
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۲۷۱۷
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
۵۶۵
اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود.

ایران ورزشی: اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود. با این حال اما فوتبال قواعد نانوشته و موهومی دارد که ممکن است موجب خلق نتایجی شود که در مخیله هیچ‌کس نمی‌گنجد. بخصوص اینکه خود استقلال با تغییرات محسوسی گام به لیگ بیست و یکم می‌گذارد و احتمالاً برای ایجاد هماهنگی مطلوب باید هفته‌ها منتظر باشد.

استقلال در لیگ بیستم مهدی قایدی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی، محمد نادری و هرویه میلیچ را به عنوان عناصر تأثیرگذار در ترکیب خود می‌دید اما در فصل جدید چهره متفاوتی از آبی‌ها وارد لیگ خواهد شد و بخش اعظمی از بازیکنان اثرگذار فصل قبل دیگر در ترکیب این تیم دیده نمی‌شوند.

هماهنگی با ترکیب جدید بدون شک مستلزم وقت و زمان مناسب است و استقلال که در انجام بازی‌های تدارکاتی نیز در مضیقه بود و نتوانست بازی‌های آنچنانی را برگزار کند احتمالاً هفته‌های نخست را باید با نیت کسب هماهنگی گام به لیگ بگذارد و هیچ بعید نیست که آن فوتبال رو به جلویی که انتظار می‌رود را از استقلال نبینیم.

در این شرایط فرهاد مجیدی باید استراتژی کسب نتیجه را در اولویت قرار دهد و به جای ارائه فوتبالی به ظاهر زیبا بیشتر به دنبال کسب امتیاز باشد تا تیمش از لحاظ امتیازی نسبت به سایر مدعیان عقب نیفتد.

در فصول گذشته استقلال همواره چوب از دست دادن امتیاز در هفته‌های آغازین را خورد و نتوانست به خوبی اندوخته جمع کند. یکی از مهم‌ترین دلایل قهرمان نشدن استقلال در حقیقت آسان گرفتن هفته‌های نخست است و در کنار آن حفظ نکردن یک روند متعادل و با ثبات. بدون شک اگر مجیدی که از آجورلو به شدت راضی است و بارها در مصاحبه‌هایش این موضوع را اعلام کرده باید از همین هفته‌های نخست با هیبت یک تیم مدعی قهرمانی گام به لیگ برتر بگذارد تا استقلال به مانند سال‌های قبل حسرت قهرمان نشدن را نخورد.

استقلال عصر امروز به احتمال بسیار زیاد از سید‌حسین حسینی در قفس توری بهره خواهد گرفت. با توجه به اتفاقاتی که در ماجرای مظاهری رخ داد و مهم‌تر دیر اضافه شدن او به تمرینات بعید است سرمربی استقلال از مظاهری بهره بگیرد. در خط دفاع نیز بازی با آرایش 3 دفاع قطعی به نظر می‌رسد. مرادمند، یزدانی و یکی از میان آغاسی یا دانشگر در خط دفاع می‌ایستند.

در خط میانی هم باید احتمال حضور نیک‌نفس، رضاوند، غفوری، حسین‌خانی و سلمانی را بیش از دیگران دانست. بابک مرادی نیز یکی از گزینه‌ها است. یامگا نیز ممکن است دقایقی به بازی گرفته شود.

در خط آتش هم زوج مطهری و قاسمی‌نژاد شانس بالایی برای حضور در ترکیب استقلال دارند. البته در روزهای اخیر بحث محرومیت امین قاسمی‌نژاد نیز در رسانه‌ها مطرح شد اما به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال بتواند در این برهه موافقت باشگاه مشهدی را برای استفاده از این مهاجم بگیرد.

چنانچه هر اتفاق دیگری رخ دهد مجیدی از سبحان خاقانی یا آرمان رمضانی بهره خواهد گرفت و استقلال با آرایش 3-4-3 در میدان نخست لیگ برتر دیده خواهد شد.

لحظه‌شماری برای بازگشت تماشاگران

نام حریف امروز استقلال اما ناخودآگاه هر شنونده را متوجه هواداران استقلال می‌کند. آنها که زمان قابل توجهی است به دلیل شیوع ویروس کرونا مجوز حضور در ورزشگاه‌ها را نیافته‌اند. خبر رسیده که سازمان لیگ با حضور تماشاگران موافق است اما اینکه امروز تماشاگران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند روشن نیست. بدون شک اگر استقلالی‌ها به ورزشگاه بروند حال و هوای تازه‌ای به این بازی تزریق خواهد شد و استقلال جان تازه‌ای خواهد گرفت اما چنانچه در هفته‌های آتی نیز هواداران جواز حضور در ورزشگاه را پیدا کنند، به هر حال خبر خوشایندی برای استقلال خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_تزریق چربی