استقلال، چشم انتظار هوادار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۲۷۱۷
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
۵۴۱
اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود.

ایران ورزشی: اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود. با این حال اما فوتبال قواعد نانوشته و موهومی دارد که ممکن است موجب خلق نتایجی شود که در مخیله هیچ‌کس نمی‌گنجد. بخصوص اینکه خود استقلال با تغییرات محسوسی گام به لیگ بیست و یکم می‌گذارد و احتمالاً برای ایجاد هماهنگی مطلوب باید هفته‌ها منتظر باشد.

استقلال در لیگ بیستم مهدی قایدی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی، محمد نادری و هرویه میلیچ را به عنوان عناصر تأثیرگذار در ترکیب خود می‌دید اما در فصل جدید چهره متفاوتی از آبی‌ها وارد لیگ خواهد شد و بخش اعظمی از بازیکنان اثرگذار فصل قبل دیگر در ترکیب این تیم دیده نمی‌شوند.

هماهنگی با ترکیب جدید بدون شک مستلزم وقت و زمان مناسب است و استقلال که در انجام بازی‌های تدارکاتی نیز در مضیقه بود و نتوانست بازی‌های آنچنانی را برگزار کند احتمالاً هفته‌های نخست را باید با نیت کسب هماهنگی گام به لیگ بگذارد و هیچ بعید نیست که آن فوتبال رو به جلویی که انتظار می‌رود را از استقلال نبینیم.

در این شرایط فرهاد مجیدی باید استراتژی کسب نتیجه را در اولویت قرار دهد و به جای ارائه فوتبالی به ظاهر زیبا بیشتر به دنبال کسب امتیاز باشد تا تیمش از لحاظ امتیازی نسبت به سایر مدعیان عقب نیفتد.

در فصول گذشته استقلال همواره چوب از دست دادن امتیاز در هفته‌های آغازین را خورد و نتوانست به خوبی اندوخته جمع کند. یکی از مهم‌ترین دلایل قهرمان نشدن استقلال در حقیقت آسان گرفتن هفته‌های نخست است و در کنار آن حفظ نکردن یک روند متعادل و با ثبات. بدون شک اگر مجیدی که از آجورلو به شدت راضی است و بارها در مصاحبه‌هایش این موضوع را اعلام کرده باید از همین هفته‌های نخست با هیبت یک تیم مدعی قهرمانی گام به لیگ برتر بگذارد تا استقلال به مانند سال‌های قبل حسرت قهرمان نشدن را نخورد.

استقلال عصر امروز به احتمال بسیار زیاد از سید‌حسین حسینی در قفس توری بهره خواهد گرفت. با توجه به اتفاقاتی که در ماجرای مظاهری رخ داد و مهم‌تر دیر اضافه شدن او به تمرینات بعید است سرمربی استقلال از مظاهری بهره بگیرد. در خط دفاع نیز بازی با آرایش 3 دفاع قطعی به نظر می‌رسد. مرادمند، یزدانی و یکی از میان آغاسی یا دانشگر در خط دفاع می‌ایستند.

در خط میانی هم باید احتمال حضور نیک‌نفس، رضاوند، غفوری، حسین‌خانی و سلمانی را بیش از دیگران دانست. بابک مرادی نیز یکی از گزینه‌ها است. یامگا نیز ممکن است دقایقی به بازی گرفته شود.

در خط آتش هم زوج مطهری و قاسمی‌نژاد شانس بالایی برای حضور در ترکیب استقلال دارند. البته در روزهای اخیر بحث محرومیت امین قاسمی‌نژاد نیز در رسانه‌ها مطرح شد اما به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال بتواند در این برهه موافقت باشگاه مشهدی را برای استفاده از این مهاجم بگیرد.

چنانچه هر اتفاق دیگری رخ دهد مجیدی از سبحان خاقانی یا آرمان رمضانی بهره خواهد گرفت و استقلال با آرایش 3-4-3 در میدان نخست لیگ برتر دیده خواهد شد.

لحظه‌شماری برای بازگشت تماشاگران

نام حریف امروز استقلال اما ناخودآگاه هر شنونده را متوجه هواداران استقلال می‌کند. آنها که زمان قابل توجهی است به دلیل شیوع ویروس کرونا مجوز حضور در ورزشگاه‌ها را نیافته‌اند. خبر رسیده که سازمان لیگ با حضور تماشاگران موافق است اما اینکه امروز تماشاگران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند روشن نیست. بدون شک اگر استقلالی‌ها به ورزشگاه بروند حال و هوای تازه‌ای به این بازی تزریق خواهد شد و استقلال جان تازه‌ای خواهد گرفت اما چنانچه در هفته‌های آتی نیز هواداران جواز حضور در ورزشگاه را پیدا کنند، به هر حال خبر خوشایندی برای استقلال خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر