بیانیه باشگاه آلومینیوم درباره محرومیت ۲ بازیکن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۹۳۷
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸
۹۳۷
باشگاه آلومینیوم اراک بیانیه‌ای درخصوص محرومیت دو بازیکن تیم فوتبال این باشگاه صادر کرد.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه آلومینیوم اراک در واکنش به محرومیت سه جلسه‌ای امیرمحمد هوشمند و ساسان حسینی، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«در نخستین فهرست تیم ملی امید ایران، نام عرفان اسفندیاری (دروازه‌بان) و امیرمحمد هوشمند (مدافع) در بین دعوت‌شده‌ها حضور داشت که باشگاه آلومینیوم اراک با وجود شروع دیرهنگام تمرینات، کمبود بازیکن و حتی نداشتن دروازه‌بان و بنابر موافقت آقای رسول خطیبی، تصمیم گرفت این دو بازیکن را به اردوی تیم امید بفرستد.
پس از این اردو، باشگاه آلومینیوم با ساسان حسینی که او هم از ملی‌پوشان امید بود، قرارداد بست و این بازیکن در فاصله دو هفته تا شروع لیگ برتر، هیچ تمرینی در کنار دیگر بازیکنان انجام نداده بود و این وضعیت برای امیرمحمد هوشمند نیز به‌خاطر حضور در نخستین اردوی تیم امید ایران وجود داشت.

دومین اردوی تیم ملی امید ایران قرار بود از روز 15 مهر آغاز شود که از امیرمحمد هوشمند و ساسان حسینی برای حضور در جمع ملی‌پوشان امید دعوت شد، اما چهار روز قبل از اینکه این اردو آغاز شود (تاریخ 11 مهر)، باشگاه آلومینیوم طی نامه‌ای به شماره «5494 ب‌آ»، از فدراسیون فوتبال درخواست نمود به دلیل دیر اضافه شدن این دو ملی‌پوش امید به تمرینات و نداشتن آمادگی بدنی و هماهنگی بازیکنان تیم آلومینیوم، نمی‌توانیم در آن مقطع دو بازیکن مذکور را در اختیار تیم امید قرار بدهیم که متأسفانه هیچ جوابی از سوی سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال، به نامه و درخواست ما فرستاده نشد.

در روز شنبه 24 مهر، فدراسیون فوتبال از ما دفاعیات خواست که ما طی نامه‌ای جدید در تاریخ 26 مهرماه، مشکلات موجود و موارد فوق را مجدداً اعلام نمودیم و تأکید کردیم از این پس و با توجه به اینکه تمرینات آماده‌سازی تیم فوتبال آلومینیوم انجام شده، این باشگاه حتی در زمان مسابقات لیگ برتر آماده هرگونه همکاری با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای در اختیار گذاشتن بازیکنان خود در تیم‌های ملی بوده و آرزوی موفقیت و سربلندی پرچم ایران در میادین بین‌المللی را دارد.

با وجود اعلام آمادگی باشگاه آلومینیوم برای در اختیار گذاشتن دوباره بازیکنان خود به تیم ملی امید ایران، اما در لیست جدید نام هیچ‌یک از بازیکنان آلومینیوم حضور نداشت، ولی در کمال تعجب، ظهر امروز خبر محرومیت بی‌سابقه و عجیب سه جلسه‌ای و جریمه 20 میلیون تومانی دو بازیکن آینده‌دار فوتبال ایران و جریمه 100 میلیون تومانی باشگاه آلومینیوم در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد.

اینکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هیچ جوابی به دو نامه ما طی 15 روز اخیر نداشته‌اند، برای ما تعجب‌آور بوده و اتفاق عجیب‌تر اینکه به یکباره و به سرعت، جلسه کمیته انضباطی را تشکیل داده و رأی به محرومیت و جریمه بازیکنان و باشگاه ما گرفته‌اند.

اینکه فدراسیون فوتبال هیچ‌گونه جوابی به درخواست همکاری دو طرفه نداشته و باشگاه آلومینیوم را در آغاز دومین سال حضورش در لیگ برتر با چنین مشکلاتی مواجه می‌کند و از سوی دیگر، به دو بازیکن جوانی که مطمئناً می‌توانند در آینده‌ای نه چندان دور در تیم ملی بزرگسالان هم بازی کنند، ضربه روحی بزرگی وارد می‌سازد، جای تأسف دارد.

باشگاه آلومینیوم اراک ضمن اینکه مطمئناً نسبت به رأی صادره در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، طرح موضوع نموده و با قاطعیت از خود دفاع خواهد کرد، اعلام می‌کند باز هم در چنین شرایطی آماده همکاری با تیم ملی امید ایران برای در اختیار گذاشتن بازیکنان توانمند خود است.

همچنین آقای رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم نیز همواره به حمایت همه‌جانبه و تعامل با تیم‌های ملی تأکید داشته و اخیراً نیز برای اعلام پشتیبانی از آقای مهدوی‌کیا، در تمرین تیم امید ایران حضور یافت و غیبت دو بازیکن در دومین اردو را نیز به اطلاع ایشان رسانده بود.

در پایان لازم به ذکر است، جدا از آرزوی سربلندی و موفقیت برای تیم ملی امید در مسابقات پیش رو، باشگاه آلومینیوم برای آقای مهدی مهدوی‌کیا که از مفاخر ورزشی تاریخ استان مرکزی است، آرزوی موفقیت دارد و امیدوار است تیم ملی امید ایران با هدایت ایشان به المپیک صعود کند.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_2
عارفی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر