دو آزمون بزرگ رئیسی بعد از کرونا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۲۱۴
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
۱۲۳۶
یک چهره اصولگرا عنوان کرد: امروز نشانه‌هایی از حیات امید و تحقق امید دیده می‌شود و نتیجه آن رفته رفته بیشتر مشخص می‌شود، اقای رئیسی بعد از کرونا آزمون بزرگی در پیش دارند. بحث تورم و مهار و مدیریت فضای اقتصادی بی حساب کتاب کشور و تامین کالاهای مورد نیاز مردم از جمله اقدامات مهم دولت است.

خبرآنلاین: یک چهره اصولگرا عنوان کرد: امروز نشانه‌هایی از حیات امید و تحقق امید دیده می‌شود و نتیجه آن رفته رفته بیشتر مشخص می‌شود، اقای رئیسی بعد از کرونا آزمون بزرگی در پیش دارند. بحث تورم و مهار و مدیریت فضای اقتصادی بی حساب کتاب کشور و تامین کالاهای مورد نیاز مردم از جمله اقدامات مهم دولت است.

«مرتضی طلایی»، چهره سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگویی،در مورد عملکرد آیت‌الله رئیسی و دولت او درایجاد امید درجامعه گفت: با توجه به سوابق رئیسی در قوه قضائیه و همچنین مواضعی که در دوره انتخابات ریاست جمهوری داشت، همه در کنار هم موجب ایجاد نقطه امیدی در بدنه جامعه شد. البته نسبت برداشت‌ها برای امیدواری، متفاوت است و همه به یک اندازه امیدوار نشده‌اند از کسانی که صددرصد امیدوار شدند، تا کسانی که امید در آنها زنده شد.

او افزود: بعد از قرار گرفتن ایشان در راس قوه مجریه اقدامات عملی ایشان در مورد واکسن و پاسخ به این نیاز مردم و جامعه اقدامی خوب و پاسخی به این امید بود. در ادامه سفرهای بدون تشریفات و بدون سر و صدای ایشان و حضور در جامعه و به ویژه استان‌ها، موثر بود و این اقدام ایشان می‌تواند این پیام را داشته باشد که هم از پائین به بالا و هم از بالا به پائین مسیر اصلاح امور و رسیدگی به مشکلات مردم ، را دنبال می‌کنند. در کنار آنها مواضع کلامی ایشان در بحث مذاکرات و برجام و مباحث گوناگون داخلی و خارجی تماما واکنشی مثبت به انتظارات اقشار مختلف و دیدگاه های گوناگون مردم است.

برخی در قیمت‌گذاری خودسرانه عمل می‌کنند/ موضع رئیسی در سیاست خارجی موضع نظام است/ مجریان در مقاطع مختلف از مسیر نظام در حوزه سیاست خارجی خارج شدند

این چهره اصولگرا همچنین تاکید کرد: اگر این موارد را در کنار هم قرار بدهیم می توان گفت اگر با به قدرت رسیدن ایشان حس امیدی بوجود آمد امروز نشانه‌هایی از حیات امید و تحقق امید نیز دیده می‌شود و نتیجه آن رفته رفته بیشتر مشخص می‌شود ایشان بعد از کرونا آزمون بزرگی در پیش دارند. بحث تورم و مهار و مدیریت فضای اقتصادی بی حساب کتاب کشور و تامین کالاهای مورد نیاز مردم از جمله اقدامات مهم دولت است.

طلایی ادامه داد: امروز به روشنی مشخص است هر کسی چه در دستگاههای دولتی و چه در بخش خصوصی هر مدلی که دوست دارد، برای کالاهایش نرخ می‌گذارد. به‌طور مثال ببینید ایران خودرو چه می‌کند؟ یا حوزه ساخت و ساز و یا صنعت فولاد یا سایر بخش‌ها که در قیمت گذاری خودسرانه و صعودی عمل می‌کنند. اگر ایشان با برنامه‌ای مشخص بتوانند قدرت مدیریت خود را در مهار تورم نشان بدهند و ترکیبی از اجرای سیاست‌های درست و تصمیمات درست را نشان بدهند و اقداماتی درست نیز صورت بگیرد می‌توان به شکلی جهشی، شاهد مراحل بعدی امیدواری در سطح جامعه بود.

او افزود: در سیاست خارجی موضع ایشان موضع جمهوری اسلامی است. ایشان در پیاده‌سازی منویات نظام جمهوری اسلامی موضع‌گیری می‌کنند و حرف می‌زنند و عمل می‌کنند. متاسفانه مجریان ما در مقاطع مختلف به هر دلیلی از این مسیر خارج شدند و هزینه‌هایی سرسام‌آور و نابخشودنی را به کشور، نظام و ملت تحمیل کردند.

طلایی در پایان گفت: اگر این ثبات و پایداری در مواضع ما دیده شود و جامعه بین المللی ببیند که ما ضمن آمادگی برای مذاکره می‌خواهیم مذاکره‌ای ثمربخش با نتیجه برد- برد داشته باشیم از این رو پنج بعلاوه یک و اروپا و آمریکا، نمی‌تواند مثل گذشته گمان ببرد که می‌توان از ایران امتیازی گرفت.غرب اگر به دنبال حل مسئله است و خواهان حل مسائل و مشکلاتش با ایران است باید پشت میز مذاکره‌ای بنشیند که نتایج آن عادلانه و ثمربخش باشد. مواضع رئیس جمهور به این که غرب تکلیفش را با ما روشن کند کمک خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر