استاد فیزیک چگونه فریب مدل اغواگر را خورد؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۶۲۴
۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶
۹۵۳۰
در مطلب زیر رشته توئیتی از یک اکانت به نام «Farid» را آورده‌ایم که زندگی یک استاد فیزیک را روایت می‌کند.

برترین‌ها: در مطلب زیر رشته توئیتی از یک اکانت به نام «Farid» را آورده‌ایم که زندگی یک استاد فیزیک را روایت می‌کند.

سال ۲۰۱۱ یک استاد دانشگاه خوشنام و باسواد، متخصص در فیزیک نظری و کیهان شناسی برای ۳۰ سال در دانشگاه کارولینای شمالی، شبی پس از کار و مشغله زیاد، لپ تاپش رو باز کرد و به یکی از این سایت‌های دوست یابی مراجعه کرد. یه سه سالی بود از زنش جدا شده بود.

استاد فیزیک چگونه فریب مدل اغواگر را خورد؟

پاول فرامپتون Paul Frampton که ۶۸ سال داشت، در یکی از سایت‌ها با یک مدل اهل چکسلواکی آشنا شد. یک خانم بسیار زیبا با مو و چشمان سیاه. تو بعضی عکساش چهره‌ای سرد و بی‌روح داشت و در بعضی دیگه لبخند زیبایی روی صورتش نقش بسته بود.

پس از گذشت یک مدت، پروفسور فرامپتون و این خانوم شروع میکن به چت کردن و کار به اینجا میرسه که هر روز پیگیر بودن. پرفسور از دانشگاه که میومد خونه می‌دید روی پنجره یاهو مسنجرش یه پیغام از طرف خانوم اومده که میپرسید: «عزیزم اونجایی؟ چیکار میکنی؟».

پرفسور پس از جدایی از زنش، دو سه سالی بود که تنها بود، ولی کم کم دید که اون روزای تنهایی داره به سر میاد. خانومه مابین حرفاش می‌گفت که از زندگی این مدلی خسته شده. دیگه نمیخواد مدل باشه. میخواد ازدواج کنه، بچه دار بشه. دوست نداره دیگه دوربین‌ها روش باشن و مردا ازش سو استفاده کنن.

از پروفسور میپرسید که به نظرت آیا روزی پیش میاد که به یکی مثل من افتخار کنی؟ - پروفسور هم بهش اطمینان میداد که آره آره، چرا که نه. من مشکلی ندارم. بالاخره اینم یه جور کار و شغله.

پروفسور بهش میگفت بیا تلفنی حرف بزنیم. خانومه هی دست دست میکرد تا اینکه یه جا موافقت کرد که حضوری همدیگه رو ببینن. گفت من بولیوی هستم و قرار عکاسی دارم برای یک مجله. پاشو بیا اونجا. اینم که قند تو دلش آب شده بود گفت باشه میام.

تو ذهنش مرور میکرد که بالاخره از تنهایی در میام، و اونم چه زنی گیرم اومده! یک سوپر مدل و تو ذهنش هی به این فکر میکرد که زنش رو به دوستا و اطرافیانش معرفی کنه. پروفسور میدونست خانومه دوستش داره و تو آسمونا سیر میکرد. خودش چند بار تو چت بهش گفته بود دوست دارم پروفسور.

استاد فیزیک چگونه فریب مدل اغواگر را خورد؟

فرامپتون که قصد یک سفر طولانی رو نداشت، ماشینش رو فرودگاه پارک کرد. از طریق فرودگاه تورنتو، قصد داشت مستقیم به سانتیاگو، شیلی بره و سپس بولیوی. در خیالش این بود که این خانوم زیبا رو بالاخره با خودش میاره خونه. خانومه براش یک بلیت اینترنتی خریده بود.

ماشین رو فرودگاه پارک کرد، رفت داخل سالن و دم باجه و شماره بلیت رو نشون داد. دید که بلیت اشتباهه. همین باعث شد یک روز کامل فرودگاه علاف بشه. عاقبت پس از سه روز، تونست سوار هواپیما بشه و برسه پیش معشوقه‌ش در بولیوی. شبی که رسید امید داشت که صبحش ایشون رو ببینه.

زنه بهش گفت که، چون این تاخیر پیش اومد یه فوتو شوت (برنامه عکاسی) دیگه پیش اومده و حقیقتش من اومدم بروکسل! گفت برات بلیت میفرستم که بیای پیشم. پروفسور هم وقتش رو در هتل با کار کردن روی فرمول‌های فیزیک سپری میکرد. یک بلیت برای بوینس آیرس آرژانتین براش فرستاد و گفت برو اونجا.

تو فرودگاه بوینس آیرس پیاده نشده من بلیت بروکسل رو هم برات میفرستم. تو این مدت هم مدام با هم چت میکردن و دل پروفسور هم به دیدار نزدیکش هی گرم‌تر میشد. خانومه گفت فقط یه لطفی برام بکن، یه کیف هست فلان جا (تو بولیوی) اون رو با خودت برام بیار.

پروفسور هم حتما تو دلش گفته شما جون بخواه؛ و قبول کرد. وقتی که بولیوی بود با یه دوستش در دانشگاه تماس گرفت و این جریان رو گفت. دوستش که یک وکیل زبردست بود گفت مراقب باش تو دام نیافتی. اون کیف شاید حاوی کوکائین باشه و اینطوری میخوان از طریق تو جابجاش کنن.

استاد فیزیک چگونه فریب مدل اغواگر را خورد؟

پروفسور که ظاهرا خیلی مشتاق دیدن اون خانوم بود زیاد به این حرفا توجه نکرد. عاقبت دوستش پرسید خب اگه بلایی سرت اومد من با کی تماس بگیرم؟ فرامپتون گفت با زن سابقم و برادرم. نگران نباش چیزی پیش نمیاد. ۹ روز پس از اینکه وارد بولیوی شده در یک خیابان تاریک یک کیف رو از یکی تحویل گرفت.

اول تصور داشت که کیف زنونه باشه؛ لویی ویتون یا هرمس یا از این تیپا. ولی یه ساک چرخدار کوچیک بود. تحویل گرفت و برگشت تو اتاقش. برای اطمینان از اینکه چیزی توش نباشه، ساک رو باز کرد و خالی بود. لباسای کهنه خودش رو انداخت توش و منتظر سفر فردا شد.

فرامپتون از سوار پروازش شد. از بولیوی به بوینس آیرس. وارد فرودگاه شد. خودش میگه حدود ۴۰ ساعت اونجا موندگار بودم به امید دریافت بلیت به بروکسل. تو این حین مشغول مقاله‌هاش روی کیهان شناسی بود و می‌نوشت. پس از اینکه بلیت رو دریافت کرد، شنید که از بلندگو‌های سالن اسمش رو صدا میزنن.

پیش خودش فکر کرد حتما بلیت VIP هست و باید به گیت مخصوصی بره. رفت سمت گیت و دید چند تا پلیس جلوش رو گرفتن. درباره کیف‌هاش ازش پرسیدن و گفت اینا مال منه و اینم برای دوستمه. محتویاتش رو گشتن. یه مدت بعد بازداشتش کردن

فرامپتون بازداشت و به زندانی در آرژانتین منتقل شد برای محاکمه. جرم؟ حمل دو کیلو کوکایین. کجا بود؟ توی کیف مابین لایه‌هاش جاساز شده بود. پس از هشت ماه نویسنده این مقاله میره پیشش و بهش تیکه میندازه که: هی پروفسور، برنده نوبل نشدی هنوز؟

توی بوینس آیرس در یک سلول تنها نگهداری میشه؛ و در بقیه بخش‌ها پر از آدماییه که جرم‌های سنگین حمل مواد دارن. پلیس اونجا حرفاش رو باور نکرده بود و تو زندان هم یک سلبریتی شده بود. بقیه دزدا و قاچاقچیا پروفسور صداش میکردن و اینم پس از یک سال ناراحت بود که چرا سلولش تلویزیون نداره.

استاد فیزیک چگونه فریب مدل اغواگر را خورد؟

فرامپتون به نویسنده میگه: من سه مقاله برنده نوبل رو با افراد دیگه نوشتم. چیزی که در دنیا تنها ۱۱ نفر انجامش دادن. شش نفرشون برنده نوبل شدن. با توجه به این فرمول، ۵۵ درصد احتمال داره منم برنده نوبل بشم.

دوستاش میگن کل زندگیش رو وقف علم کرده؛ و بسیار خام هست برای دنیای واقعی. همیشه انگار وقتی پاش رو از دانشگاه بیرون میذاشت، یه کاری دست خودش میداد. برای اولین بار تو ۵۰ سالگی ازدواج کرد که زنش میگفت همیشه با ریاضیات حرف میزد و نشد زیاد با هم زندگی کنیم.

زنش از شنیدن حکمش، که ۵ سال زندان بهش دادن، گفت مبهوت شدم از این حکم، ولی سورپرایز نه. فرامپتون یک آدم علمی بسیار متبحره با ذهن یک پسر ۴-۵ ساله. ظاهرا پس از متارکه‌ش با زن سابقش، دنبال یک زن جوان می‌گشته که ازش بچه دار بشه. حتی یک سفر به چین هم میره برای دیدن یکی که به نتیجه نمیرسه

دادگاه‌های آرژانتین هم که ما از این فیلما زیاد دیدیم، قبول نکردن که برای این پروفسور برجسته فیزیک دنیا پاپوش دوختن. گفتن حکم همینه که هست. باید تحمل کنه. میخواست خام نشه. در نهایت بخاطر نامه نگاری‌ها از دانشگاه‌های متعدد و افراد برنده نوبل بود که یه تخفیفی بهش دادن.

پس از بازداشتش، دانشگاه‌ها حقوقش رو قطع میکنن که با اعتراض خیلی از افراد برجسته‌ی آکادمیک مواجه میشه. بالاخره پس از دو سال آزاد میشه و الان پروفسور فرامپون ۷۳ ساله در انگلیس زندگی و در آکسفورد تدریس میکنه، ولی این حواشی هنوز روی زندگیش تاثیر گذاشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
07:06 - 1400/08/02
ازقدیم گفتن عشق پیری گر بجنبد، سراز بولیوی وشیلی و بروکسل وووووو رسوایی ابایی ندارد دم همه پیرمردان عشقی گرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
امان از شهوت که‌.....
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
سر به رسوایی زند...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
سر به بولیوی زند را خوب اومدی
ای ول
Iran (Islamic Republic of)
07:58 - 1400/08/02
به این آدمها درعلم حقوق میگن سفیه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
چرت نگو عمو برنده نوبل سفیهه؟؟ ایشون تجربه روابط اجتماعی نداشته همین
Iran (Islamic Republic of)
08:04 - 1400/08/02
از هول حلیم با سر افتاده تو دیگ حلیم
-
08:44 - 1400/08/02
همه مردها بدون استثناء گول زن‌ها را می‌خورند، از اولیش که آدم بود تا آخریش که ادم نیست
پاسخ ها
نر یعنی این
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
تقصیر زنها نیست
Iran (Islamic Republic of)
11:09 - 1400/08/02
این اقا خودشو وقف علم کرده و تک بعدی بار اومده. واسه همین تو روابطش به مشکل خورده. ضمن اینکه بهرحال هنه مردا در مقابل زنا ضعف دارن
Iran (Islamic Republic of)
14:19 - 1400/08/02
تنهایی حتی یه پروفسور رو خنگ میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
بد دردیه لامصب
دنیا
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
بد آقا بد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
مزخرف نگو دیگه. روابط اجتماعی ضعیف داشته همین
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/08/02
وقتی تنها هستی بچه هم میتونه دستت بندازه
Iran (Islamic Republic of)
22:16 - 1400/08/02
حیف اینطور مردان و زنان صادق وساده لوح
امان اززنان ومردان کثیف و فاسدونابکار
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
ایندمرد ساده نبود فقطرمیخواست با زنی جوان زندگی کند که معمولا زنی با سن پایین یا بخاطر پول یا بخاطر موقعیت طرف باهاش هستند
Iran (Islamic Republic of)
23:33 - 1400/08/02
من که نصف این اقا کمتر سن دارم وسط داستان فهمیدم جریان چیه چطور اون متوجه نشد!!!
انقدر با ادمای کلاهبردار سر وکار داشتم که روز به روز تعدادشون داره تو ایران زیاد میشه و اخبار این مدلی رو دنبال میکنم دیگه خبره شدم تو این کارا اگه ایران زندگی کرده بود الان این وضعش نبود
پاسخ ها
هر کس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۴
گول یک رنگدو رنگ ندارد بابا توی خانه مردم خواستهگار راه می دهد بعداز عروسی می بنی قوم عروس مستاجر که چه عرضکنم توی زیر زمین می نشنند حواستان جمع کنید گول ظاهر مردم نخورید
Iran (Islamic Republic of)
14:20 - 1400/08/03
از بس شب تا صبح نشستن درس خوندن و اجتماعی بار نیومدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو