باشگاه پرسپولیس: منتظر خبر ویژه صدری باشید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۲۵۳
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
۹۵۶
باشگاه پرسپولیس هنوز برای فصل جدیدش اسپانسری ندارد و برای حل مشکلات مالی‌اش نیاز به توافق سریع با کارگزار جدید دارد.

فرهیختگان: پرسپولیس بعد از شکست مقابل الهلال عربستان و حذف از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا یک شروع خوب در لیگ برتر کشور داشت و توانست تیم فولاد خوزستان را در بازی اول لیگ با نتیجه 3 بر یک شکست دهد تا هواداران این باشگاه برای تصاحب ششمین جام پیاپی در لیگ برتر امیدوار باشند. حال این تیم خود را آماده می‌کند تا فردا مقابل نساجی قائمشهر به دنبال کسب دومین پیروزی باشد و به‌طورکلی از فضای لیگ قهرمانان دور شده و روی لیگ برتر متمرکز شود خصوصا آنکه رقبایش هم لیگ را با توپ پر شروع کرده‌اند. در این میان، برخی اخبار باشگاه شاید برای هواداران پرسپولیس جالب و موردتوجه باشد. اخباری که درباره اتفاقات و حواشی داخل زمین نیست و به مسائل مهم مالی مربوط است.  نگاهی انداخته ایم به این اخبار که در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

مزایده کارگزار شنبه استارت می‌خورد

باشگاه پرسپولیس هنوز برای فصل جدیدش اسپانسری ندارد و برای حل مشکلات مالی‌اش نیاز به توافق سریع با کارگزار جدید دارد. چندی قبل عنوان شد که این باشگاه قرار است اسپانسر جدیدش را از طریق مزایده انتخاب کرده و به خدمت بگیرد. درحالی‌که رسانه‌ها از توافق سریع باشگاه استقلال با اسپانسر جدیدش خبر می‌دهند باشگاه پرسپولیس رسما از روز شنبه آینده وارد فاز برگزاری مزایده خواهد شد. طبق اخبار رسیده از باشگاه روز شنبه 8 آبان پیشنهاد متقاضیان دریافت خواهد شد. قرار است روز 10 آبان یعنی دوشنبه هفته آینده پاکت‌های پیشنهادهای داده‌شده باز شود و رسما روز 11 آبان کارگزار جدید پرسپولیس به هواداران این باشگاه معرفی شود. هنوز مشخص نیست چه شرکت‌هایی خواهان همکاری با باشگاه پرسپولیس هستند.

اشتباهات قرارداد با کارگزار تکرار نمی‌شود؟

باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با کارگزار قبلی با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده بود و چون اجازه فسخ یکطرفه نداشت، مجبور شد مدت‌ها منتظر بماند تا کارگزار نسبت به اقاله قرارداد اقدام کرده و بعد از امضای قرارداد فسخ توسط کارگزار نسبت به انتخاب اسپانسر جدید اقدام کند. حال این نگرانی وجود دارد که آن اشتباهات در قرارداد جدید تکرار شود. البته باشگاه تاکید دارد کلیه اشتباهات فنی قرارداد قبلی مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده و دیگر این اشتباهات در قرارداد جدید تکرار نخواهد شد. باید منتظر باشیم و ببینیم شرایط قرارداد منعقدشده در اختیار هواداران این باشگاه قرار می‌گیرد یا نه.

مبلغ پایه قرارداد اسپانسر 2 برابر می‌شود

گفته می‌شود مبلغ پایه‌ای که برای مزایده انتخاب اسپانسر باشگاه پرسپولیس درنظر گرفته شده، دوبرابر مبلغی است که کارگزار قبلی متعهد به پرداخت آن به باشگاه سرخ پایتخت بوده است. آن‌طور که اعلام شده بود قرارداد پرسپولیس با کارگزار قبلی 110 میلیاردتومان برای هر فصل بوده و حالا قرار است این رقم به شکل پایه روی رقمی حدود 220 میلیاردتومان قرار بگیرد و باشگاه پرسپولیس به رقمی بالاتر از این مبلغ دست پیدا کند. باید دید بالاترین رقم ارائه‌شده به باشگاه پرسپولیس چقدر خواهد بود.

پرداخت به سرخ‌ها تا چند روز دیگر

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس به‌زودی به بازیکنان تیم مبلغی از قرارداد پرداخت خواهد شد. آن‌طور که مشخص است ظاهرا سرخ‌پوشان پایتخت از بابت فصل جدید هیچ رقمی را دریافت نکرده‌اند و بخشی از مبلغ فصل قبل خود را که به آفرهای قرارداد مربوط است نیز نگرفته‌اند. البته بازیکنان جدید این تیم مبلغی را دریافت کرده‌اند و این بازیکنان قدیمی تیم هستند که هنوز پولی به حساب آنها واریز نشده است. باشگاه پرسپولیس تاکید دارد ظرف چند روز آینده بخشی از رقم قرارداد سرخ‌پوشان به حساب آنها واریز خواهد شد.

پرسپولیسی‌ها با کالدرون تماس گرفتند

ظاهرا موضوع پرداخت طلب 580 هزار دلاری گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در فصل 98 جدی شده و باشگاه سرخ پایتخت موفق شده رقم موردنظر را تامین کند. دیروز از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که با کالدرون و وکیلش تماس گرفته شده و خواستار اعلام شماره حساب از سوی این مربی آرژانتینی شده‌اند. به محض دریافت شماره حساب، پول کالدرون واریز می‌شود تا پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه باز شده و یکی دیگر از پرونده‌های سخت باشگاه پرسپولیس برای همیشه بسته شود. باشگاه می‌گوید ظرف یکی دو روز آینده این اتفاق خواهد افتاد.

سورپرایز جدید صدری برای هواداران

باشگاه پرسپولیس می‌گوید به‌زودی یک سورپرایز جدید از سوی مجید صدری، سرپرست این باشگاه به هواداران تیم اعلام می‌شود. گفته می‌شود صدری درتلاش است تا بتواند پاداش آسیایی این باشگاه را که به‌خاطر تحریم‌ها توسط AFC بلوکه شده، آزاد کند و ظاهرا اقداماتی هم کرده که قرار است نتیجه‌اش به‌زودی مشخص شده و توسط باشگاه سرخ پایتخت اعلام و رسانه‌ای شود. تا اینجای کار باشگاه با مکاتبات متعدد خواستار آزادسازی این پاداش شد اما هیچ‌کدام از این مکاتبات و ایمیل‌ها منجر به رهایی این پاداش نشد. خیلی‌ها وعده آزاد کردن این پاداش را دادند اما درنهایت نتوانستند به وعده خود عمل کنند. باید منتظر باشیم و ببینیم صدری در این راه چقدر موفق عمل خواهد کرد.

قول صدری به اداره مالیات

مالیات 300 میلیاردی باشگاه پرسپولیس به اداره مالیات تازه‌ترین دردسری است که گریبان قهرمان 5 دوره گذشته لیگ برتر را گرفته است. گفته می‌شود این مالیات‌ها و جرایم آن مربوط به اسناد مالی باشگاه از سال 1380 تاکنون است! می‌گویند هر بار که حسابرسی در باشگاه صورت گرفته و رقم مالیات مشخص شده، مبالغ پرداخت نشده و روی هم انباشته شده تا رقم به 300 میلیاردتومان برسد. ظاهرا صدری با مسئولان اداره مالیات صحبت کرده و قرار شده این مبالغ پرداخت شود و البته قرار است درمورد نحوه پرداخت این مبالغ و بخشودگی احتمالی جرایم مذاکراتی صورت بگیرد. گفتنی است خبر تعلیق مالیات باشگاه پرسپولیس که چندی قبل منتشر شد با واکنش رسانه‌ها و کارشناسان اقتصادی روبه‌رو شده و نسبت به این اقدام اعتراضاتی صورت گرفته است.

قانون یا برای همه است یا برای هیچ‌کس

انتشار خبر توافق سازمان لیگ و باشگاه استقلال مبنی‌بر واگذاری درآمد ناشی از تبلیغات محیطی به باشگاه آبی‌پوش تهرانی توسط سازمان لیگ تکذیب شد؛ اما باشگاه پرسپولیس کماکان منتظر است تا مجمع فدراسیون فوتبال در این ارتباط تصمیم نهایی خود را بگیرد. پرسپولیسی‌ها می‌گویند از آنجا که در قانون به‌صراحت اعلام شده درآمد تبلیغات محیطی برای سازمان لیگ است و این قانون فقط توسط مجمع فدراسیون فوتبال قابل تغییر است، اگر این قانون تغییر کند اجرایش برای همه باشگاه‌ها باید لحاظ شود و این‌طوری نیست که فقط یک باشگاه از امتیاز آن به نفع خود بهره ببرد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
10:21 - 1400/08/04
کی گفتن فقط برا استقلال؟؟؟ هدف ما برای همه بود نه اینکه مثل همیشه یه تیم تک خوری کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان