روز‌های سیاه نفتی‌های مسجدسلیمان!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۲۹۶
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
۵۵۰
تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان درگیر حواشی زیادی شده از زمین شخم‌زده تا آوراگی در اهواز و استعفای مدیرعامل؛ البته این‌ها بخشی از مشکلات نفتی‌های لیگ بیست و یکم است.

خبرگزاری ایسنا: باشگاه نفت‌مسجدسلیمان که پس از پایان لیگ بیستم، قصد داشت با انتخاب زودهنگام سرمربی، کار خود را برای حضور در لیگ بیست و یکم حتی زودتر از تیم های مدعی آغاز کند و فصل متفاوتی داشته باشد، نه تنها سرمربی خود را انتخاب نکرد، بلکه تمرینات خود را ۲۰ روز مانده به شروع لیگ آغاز کرد. البته نفتی ها موفق شدند، متفاوت تر از فصل قبل باشند، آن هم در آمد و رفت مربیان پیش از آغاز لیگ!

به گزارش ایسنا، نفت پیش از شروع لیگ، در انتخاب سرمربی خود هتریک کرد؛ فکری آمد و رفت، پورموسوی قرارداد بست و نماند اما فراز کمالوند آمد بماند ولی مشکلات فراوان‌تر از قبل سد راه شدند تا جایی که او هم چند روزی قهر کرد و به تمرینات نرفت. هرچند نفتی‌ها با کمالوند ادامه دادند و وارد لیگ شدند.

حاصل تلاش نفتِ ناآماده در اولین بازی یک تساوی مقابل پیکان در تهران بود. نتیجه‌ای که کمی تیم نفت را به هفته‌های بعد امیدوار کرد ولی وقتی آن‌ها پس از دو ماه اردو در تهران، بالاخره راهی مسجدسلیمان شدند، با موش و عقرب پاگشا شدند!

وجود موش و عقرب در خوابگاه بازیکنان و از همه مهمتر شخم‌زدن ناگهانی زمین چمن ورزشگاه شهید بهنام محمدی در آستانه میزبانی از سپاهان، نفتی‌ها را نیامده، مجبور به ترک مسجدسلیمان کرد. نفت راهی اهواز شد اما این بار سرگردان در پی یافتن زمین برای میزبانی از حریف اصفهانی خود شد.

اگر چه در نهایت نفت زمین بازی پیدا کرد و بازی هم انجام شد اما حاصل این سرگردانی، شکست سنگین برای مسجدسلیمانی‌ها بود؛ شکستی که نشان از نا به سامانی و وجود سنگ‌های فراوان در مسیر باشگاه و تیم است.

نفت هنوز در شوک شکست مقابل سپاهان بود که فردای روز بعد از باخت نیز با استعفای مدیرعامل خود مواجه شد. استعفایی که اگرچه باشگاه اصرار داشت آن را به حساب مشکل جسمی مدیرعامل بگذارد اما گویا کار جایی دیگر می‌لنگید که نظری عطای مدیرعاملی را به لقایش بخشید و رفت.

نفتی که زمینی در مسجدسلیمان برای تمرین ندارد، همچنان در اهواز تمرین می‌کند، آن هم به امید این که مشکلات فراوانش از جمله نداشتن زمین، پزشک، فیزیوتراپ و ... حل شود اما مشکلات این روزهای نفت که رنگ وضعیت تیم را همچون نفت، سیاه کرده است، نوید روزهای خوب را نمی‌دهد و نگرانی هواداران این تیم را دوچندان کرده است.

اما سوال این جا است که هیات‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان چه کسانی هستند و اصلا نقش آن‌ها در این روزهای سخت پیش آمده برای نفت چیست؟ شاید بهتر است که برای یک بار هم که شده اعضای هیات‌مدیره نفت موضع خود را در قبال باشگاه و تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان مشخص کنند و حداقل تصمیم درستی برای این تیم بگیرند تا بیش از این با رخ دادن اتفاقات عجیب، شان یک باشگاه لیگ برتری زیر سوال نرود. اکنون حتی مردم دوست دارند بدانند چه کسی و با چه دلیلی دو روز مانده به بازی با سپاهان، زمین آماده را شخم زد تا تیمی که می‌توانست با آرامش نسبی با سپاهان دیدار کند، آن‌قدر آشفته باشد که در یک نیمه سه گل دریافت کند، موضوعی که فعلا باشگاه پاسخ روشنی در خصوص چرایی آن نداشته است.

در وضعیت پیش آمده برای نفت، فدراسیون نیز باید پاسخگو باشد که چرا وقتی تیمی در لیگی که اسم حرفه‌ای را با خود به یدک می‌کشد، باید دارای چنین وضعیتی باشد. از همه مهمتر باتوجه به این‌که نفت یک تیم پرطرفدار است، به نظر می‌آید مسئولان استانی و شهری هم باید برای حل این همه مشکل پا پیش بگذارند، البته قبل از این‌که نفتی‌ها در لیگ فانوس به دست شوند. زیرا اگر همین روند برای نفت تا هفته‌های دیگر تدوام داشته باشد، قطعا جبران امتیازات از دست رفته سخت‌تر خواهد شد.

سوال مهمتر نیز از وزارت نفت است؛ این وزارتخانه بالاخره چه زمانی می‌خواهد تیم‌های خود را به نوعی حمایت کند که هم مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مردم شهرهایی چون مسجدسلیمان و آبادان به نحو شایسته‌ای انجام داده باشد و هم این‌که برای یک بارهم که شده خودشان از یک تیم‌داری موفق لذت ببرند.

تیم نفت، تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان نیاز به حمایت دارد، البته تا دیر نشده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر