بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۴۴۱۲
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
۱۱۲۱
اگر با افتادگی پلک مواجه باشید، حتما برایتان سوال است که آیا بلفاروپلاستی بدون درد امکانپذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم بله، اما لازم است نکاتی را بدانید.

برترین‌ها: بلفاروپلاستی بدون درد یک روش درمان مناسب برای زیبایی پلک است. پلک‌ها قسمتی از صورت هستند که هم روی بینایی و هم زیبایی افراد تاثیر بسیار زیادی دارند. درواقع شایع‌ترین مشکل پلک‌ها نیز، افتادگی یا برآمدگی آن‌ها می‌باشد که در صورت بیشتر بودن حجم توده‌های چربی پلک ها، علاوه بر گرفتن زیبایی، جلوی دید را نیز می‌گیرند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که از این مسئله رنج می‌برید و به دنبال راهی برای بهبود وضعیت پلک هایتان هستید، بلفاروپلاستی بدون درد را امتحان کنید. اما بهتر است قبل از جراحی یا هر گونه اقدامی با یک پزشک متخصص مشورت داشته باشید. در ادامه توضیحات کامل تری را درباره جراحی پلک بالا و پایین ارائه خواهیم داد.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

بلفاروپلاستی بدون درد چیست؟

بلفاروپلاستی یک روش مناسب و بدون درد جهت از بین بردن چربی‌های اضافی پلک‌های چشم می‌باشد. شاید دو مشکل شایع پلک‌ها، افتادگی پلک بالا و برآمدگی پلک بالا بر اثر چربی زیاد باشد که قطعا زیبایی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. حتی این وضعیت حس ناخوشایندی را به افراد می‌دهد و روی اعتماد به نفس و انگیزه آن‌ها نیز تاثیرات منفی دارد. اما امروزه با استفاده از روش‌های مدرن و پیشرفته می‌توان این مشکلات را رفع نمود که این فرآیند در کلینیک‌ها و با بی حسی موضعی انجام می‌شود. شاید روش‌های درمانی بسیار زیادی وجود داشته باشد؛ اما بلفاروپلاستی یکی از بی نظیرترین روش‌هایی است که نتیجه بسیار مطلوبی هم خواهد داشت. چه بسا اینکه این روش حتی بدون درد و عوارض می‌باشد.

برای خارج کردن چربی و توده‌های چربی اضافی نیز، ابتدا یک برش ظریف در چین پلک بالا و داخل پلک پایین ایجاد می‌کنند که البته روش برش‌ها در دو پلک متفاوت خواهد بود. در نتیجه بافت چربی اضافی و پوست اضافی را بر می‌دارند. این عمل حدود ۱-۲ ساعت طول می‌کشد که نتیجه آن خلق زیبایی و حذف چربی اضافی و حالت پیری چهره شما می‌باشد.

بهترین روش بلفاروپلاستی بدون درد

بلفاروپلاستی بدون درد همان جراحی زیبایی پلک‌های بالا و پایین است. اما نکته مهم عدم احساس درد در حین جراحی می‌باشد. بسیاری از کاربران به دنبال جراحی هستند که حتی پس از عمل نیز درد کمی را با خود به همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که بلفاروپلاستی به دو روش جراحی با تجهیزات پزشکی با ایجاد برش و روش لیزر انجام می‌شود. شاید از نظر شما جراحی لیزر بهتر و کم درد‌تر باشد؛ اما اینگونه نیست. چرا که بلفاروپلاستی بدون درد به میزان مهارت پزشک و تبحر او در زمینه جراحی، ایجاد برش‌ها و حتی تجویز دارو‌های بعد از جراحی بستگی دارد.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

اگر شما روش جدید و پیشرفته‌ای که توسط لیزر انجام می‌شود و قطعا برش‌های کمتری نیز دارد را در یک کلینیک سطح پایین توسط یک شخص تازه وارد انجام دهید، قطعا درد بیشتری احساس خواهید کرد. حتی ممکن است عواقب بدی هم داشته باشد. پس اگر به دنبال بلفاروپلاستی بدون درد هستید، ابتدا یک کلینیک معتبر پیدا کنید که بهترین جراح پلک، عمل جراحی پلک‌ها را برای شما انجام دهد. البته یک کلینیک خوب باید خدمات بسیار مفید و استانداردی را نیز ارائه دهد که مشاوره قبل از جراحی قطعا یکی از خدمات مهم آن به شمار می‌رود.

انواع جراحی بلفاروپلاستی بدون درد

جراحی پلک، شامل دو نوع جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین می‌باشد. این جراحی‌ها اگرچه هر دو به روش بلفاروپلاستی انجام می‌شوند، اما تفاوت‌های بسیار ریزی بایکدیگر دارند و قطعا نوع برش‌ها و اندازه آن‌ها در جراحی نمونه‌ای از تفاوت‌ها است.

  • جراحی پلک بالا

در بسیاری مواقع بنابر دلایل مختلفی، پلک بالایی دچار افتادگی می‌شود. حال این افتادگی زیبایی چشمان شما و حتی صورتتان را بهم می‌ریزد. افرادی که دچار افتادگی پلک شده اند، قطعا صورت آن‌ها حالت بی روح و کم حوصلگی به خود می‌گیرد که این اصلا خوشایند نیست. علت این نوع مشکلات معمولا ناشی از پیری، جم شدن چربی و یا بروز سانحه‌ای و ... می‌باشد. مهمترین مزیت این روش این است که شما جلوی انسداد بینایی را می‌گیرید و زیبایی در اولویت دوم شما قرار می‌گیرد. پزشکان متخصص برای انجام بلفاروپلاستی بدون درد ابتدا از بی حسی موضعی استفاده می‌کنند تا شما به هنگام جراحی هیچگونه دردی را احساس نکنید. معمولا مدت زمان این جراحی نیز حدود یک ساعت است که قطعا نتایج آن دائمی خواهد بود.

  • جراحی پلک پایین

جراحی پلک پایین نیز همانند جراحی پلک فوقانی می‌باشد. اما همانگونه که اشاره شد این پلک نیز تحت تاثیر عواملی، چون جمع شدن چربی، پیری و کیسه های چربی به وجود می‌آید. بالا آمدگی پلک پایین نیز زیبایی را به شدت کاهش می‌دهد و حتی در صورت بزرگ شدن جلوی دید را می‌گیرد. اما بلفاروپلاستی بدون درد بهترین روش درمانی است که شما می‌توانید با کمک آن چنین مشکلاتی را رفع کنید. این بالا آمدگی شما را زشت‌تر و پیرتر نشان می‌دهد که قطعا این مسئله برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد. روش جراحی پلک پایین همانند پلک بالایی، به صورت سرپایی می‌باشد و نیازی به بستری شدن بیمار ندارد. قبل از انجام جراحی ابتدا پزشک با بی حسی موضعی پلک هایتان را بی حس می‌کند. گاهی به دلیل برش‌های زیاد در جراحی کبودی و تورم به وجود می‌آید که تا ۲ هفته ادامه خواهد یافت.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

نامزد‌های بلفاروپلاستی بدون درد

بلفاروپلاستی بدون درد یک روش جراحی برای حذف توده‌های چربی دو پلک می‌باشد. اما همه افراد می‌توانند از جراحی پلک استفاده کنند؟ خیر، چرا که این روش جراحی برای استخراج چربی‌های اضافی بالا یا پایین چشم‌ها است و تنها افرادی می‌توانند از آن استفاده کنند که مستعد جراحی باشند. تمامی افرادی که پلک بالای آن‌ها در اثر تجمع چربی دچار افتادگی شده و حتی کسانی که پلک پایین آن‌ها نیز بالا آمدگی دارد. اما برای جراحی چه شرایطی باید داشته باشید.

  • باید بالغ و حدود ۳۰ سال سن داشته باشید.
  • سیگار و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
  • وضعیت جسمانی ثابتی داشته باشید.
  • دچار افتادگی پلک بالا یا پایین یا هر دو شده باشید.
  • پلک‌ها یا چشم‌های شنا دارای عفونت فعال یا بیماری جدی چشم نباشد.

هزینه بلفاروپلاستی بدون درد

هزینه بلفاروپلاستی می‌تواند بسته به عوامل مختلفی از جمله روشی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، میزان تخصص جراح و کلینیکی که در آن درمان می‌شوید بستگی داشته باشد. برای تخمین دقیق‌تر هزینه بلفاروپلاستی، باید به متخصص جراحی پلک مراجعه کنید تا متخصص پس از معاینه چشم‌های شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد و هزینه را مشخص کند.

بلفاروپلاستی بدون درد؛ آیا ممکن است؟

نکته لازم به ذکر این است که اگر جراحی پلک به منظور درمان، برای کسانی که افتادگی پلک، بینایی آن‌ها را دچار اختلال کرده، باشد در اینصورت بیمه هزینه آن را خواهد پرداخت. اما اگر بلفاروپلاستی بدون درد به منظور زیبایی انجام شود، بیمه تعهدی در قبال هزینه‌های آن نخواهد داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر