داورزنی، مدیرعاملی پرسپولیس را رد کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۴۶۰۵
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
۹۰۹
این روز‌ها در راهرو‌های وزارت ورزش و جوانان نام افراد متعددی برای مدیرعاملی پرسپولیس مطرح می‌شود؛ نام‌هایی که برخی از آن‌ها برای هواداران آشنا و برخی ناآشنا هستند. «فرهیختگان»، اما به اطلاعاتی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد یک گزینه سرشناس مورد تایید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفته و مذاکراتی نیز با او انجام شده است؛ گزینه‌ای که احتمالا برای بسیاری از هواداران پرسپولیس آشناست و دست‌کم از رزومه او اطلاعات کافی وجود دارد.

فرهیختگان: تکلیف مدیرعامل پرسپولیس هنوز روشن نیست و هواداران سرخپوشان منتظرند تا وزیر ورزش و جوانان تکلیف این تیم را روشن کند. این درحالی‌ است که استقلال مدت‌هاست مدیرعامل خود را شناخته و کارگزار خود را هم معرفی کرده است. هرچند کارگزار باشگاه استقلال حاشیه‌هایی دارد، اما به هرحال دست‌کم تکلیف این تیم روشن‌تر از پرسپولیس است و همین موضوع هواداران پرسپولیس را عاصی کرده است.

آنها با تشکیل کمپین‌هایی در فضای مجازی خواستار تعیین‌تکلیف تیم‌شان هستند، اما حمید سجادی هنوز واکنشی به این موضوع نداشته است و وزارت کماکان در سکوت به‌سر می‌برد. در روزهای گذشته شایعات بسیاری درباره احتمال حضور افراد مختلف در پست مدیرعاملی این باشگاه منتشر شد؛ شایعاتی که درنهایت به دو گزینه اصلی رسید؛ حمیدرضا گرشاسبی و حبیب کاشانی. برخی حتی معتقد بودند طولانی شدن روند انتخاب مدیرعامل سرخپوشان به‌دلیل تلاش‌ها برای حل مشکلات گرشاسبی و صدور مجوز برای او در باشگاه پرسپولیس بود. هرچند نزدیکان گرشاسبی  این مذاکرات را تایید کرده‌اند، اما به‌نظر می‌رسد تلاش‌ها برای یافتن گزینه‌ای دیگر ادامه دارد.

یک گزینه آشنا

این روزها در راهروهای وزارت ورزش و جوانان نام افراد متعددی برای مدیرعاملی پرسپولیس مطرح می‌شود؛ نام‌هایی که برخی از آنها برای هواداران آشنا و برخی ناآشنا هستند. اما به اطلاعاتی دست پیدا کرده ایم که نشان می‌دهد یک گزینه سرشناس مورد تایید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفته و مذاکراتی نیز با او انجام شده است؛ گزینه‌ای که احتمالا برای بسیاری از هواداران پرسپولیس آشناست و دست‌کم از رزومه او اطلاعات کافی وجود دارد. بر این اساس شنیده‌ایم مذاکراتی با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس انجام شده، اما او این پیشنهاد را رد کرده است.

اینکه داورزنی که درحال حاضر در لوزان سوئیس حضور دارد، به چه دلیل این پیشنهاد را رد کرده مشخص نیست، اما شنیده‌ایم فرد مذاکره‌کننده با او اصرار بسیاری برای حضورش در پرسپولیس داشته و حتی معتقد بود با حضور این فرد، اسپانسر نیز آماده کمک خواهد بود؛ اسپانسری نام‌آشنا که البته حاشیه‌هایی نیز در سال‌های گذشته با خود به‌همراه داشته است. به هرترتیب با رد پیشنهاد مدیرعاملی پرسپولیس توسط داورزنی، به‌نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان دوباره به‌دنبال گزینه‌های پیشین خود خواهد رفت؛ گزینه‌هایی که البته هرکدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند و جز محمد دادکان، کسی مقبول قشر عام هواداران نیست.

مدیرعامل پرسپولیس شاید یک غریبه

عدم تعیین مدیرعامل برای پرسپولیس روز گذشته ازسوی یحیی گل‌محمدی نیز مورد اعتراض قرار گرفت. او معتقد بود این اتفاق به پرسپولیس آسیب خواهد رساند و با این روند و بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی، نمی‌تواند بازیکنان مدنظر خود را برای پرسپولیس به خدمت بگیرد. بازیکن‌هایی که گفته می‌شود در پست مهاجم هستند و یحیی نیم‌نگاهی نیز به دفاع راست خود دارد تا رقیبی برای شیری و نعمتی بتراشد. هرچه باشد، تعیین‌تکلیف پرسپولیس بی‌شک می‌تواند این تیم را از بلاتکلیفی فعلی نجات دهد، به‌ویژه آنکه فرصت چندانی تا پایان فصل نقل‌وانتقالات نمانده و هواداران به‌سادگی از کنار اتفاق مهم پیش‌رو نخواهند گذشت. پیش‌تر البته خبرهایی مبنی‌بر مذاکره یکی از اعضای تیم با حمید سجادی برای ابقای صدری هم مطرح شده بود و به‌نظر می‌رسد سرپرست مدیرعاملی سرخپوشان به‌دنبال تلاش‌هایی برای بقا در پست فعلی خود است.

هرچه باشد، اعتراض هواداران پرسپولیس به وضعیت تیم‌شان در فضای مجازی به گوش حمید سجادی و تیم مشاوران او رسیده و به‌نظر می‌رسد در روزهای آینده روند مذاکره با گزینه‌هایی که صلاحیت حضور در پست مدیرعاملی پرسپولیس را دارند، ادامه‌دار خواهد بود. از گوشه‌وکنار شنیده می‌شود شاید گزینه‌ای که نامش را کمتر هواداری شنیده به‌زودی مدیرعامل پرسپولیس شود.

فردی که مانند جعفر سمیعی در پست مدیریت وزارت ورزش به‌کار گمارده شده بود و حضور در پرسپولیس می‌تواند نخستین تجربه مدیریت یک باشگاه ورزشی برای او باشد. برخی منابع هم کماکان درحال اتصال گزینه خود به باشگاه هستند تا در دقیقه 90 مدیرعامل پرسپولیس را تغییر دهند. به هرحال شنیده‌ها از مذاکره با گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس نشان می‌دهد بلبشوی عجیبی در وزارت ورزش و جوانان حاکم است و هنوز گزینه قطعی برای این عنوان معرفی نشده است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:11
Germany
09:46 - 1400/08/05
بهترین گزینه برای لنگ بابا مسعود هست پتج سال‌ وزير پنج جام سفارشي براي لنگ
پاسخ ها
پیرمرد پرسپولیسی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
۸ سال وزیر ،۵ جام ،اون سه سال چی میشه ،با احتساب سواد ریاضی شما باید ۸سال وزارت ۸ جام قهرمانی می گرفتیم .
پدرام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
با مسعودتون ۵ سال اومد قبلش کس دیگری بود
Iran (Islamic Republic of)
10:25 - 1400/08/05
این که از بچگی لنگی بودبرای تجمع لنگی ها ابمیوه وکیک سفارش می دادوباهاشون گفتگومی کردبرای استقلال زنگ می زد ۱۱۰
Iran (Islamic Republic of)
10:29 - 1400/08/05
نکنه کیسه ها یادشون رفته بابا احمدی نژاد (بابا محمود) براشون ۲ تا جام گرفت!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
عارفی_2
خرید باکس 2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالازم_فوتر