کی‌روش: بیایید از بازی با آرژانتین لذت ببریم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۷۶۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۶
۶۲۳۰
سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان گفت:‌همه می‌دانند که باعث و بانی رفتن من کیست اما بدانید که این صحبت ها حتی یک صدم درصد هم روی کارایی من و بازیکنان تاثیر نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس: کارلوس کی روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری رو در روی خبرنگاران پاسخگوی سوالات آن‌ها شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ابتدای صحبت هایش در مورد انجام تست پزشکی به روی بازیکنان تیم ملی گفت:‌ تست پزشکی روی بازیکنان عصر روز چهارشنبه انجام شد و مشخص شد که هیچ آسیب دیدگی و مشکلی بعد از بازی سنگین مقابل نیجریه وجود ندارد و این نشان می‌دهد که دو اردوی قبلی ما مفید بوده است.

کی‌روش ادامه داد:‌ منتظر بودم که آخرین آزمایشات و بررسی های پزشکی روی بازیکنان انجام شود و بعد از جلسه می توانم با خرسندی اعلام کنم که مشکلی بعد از بازی دشوار نیجریه نداریم .خیلی خوشحالم که تمام پزشکان و فیزیوتراپ ها اعلام کردند شرایط ما ایده ال و خوب است.این اثبات می کند که کار ما در دو اردوی گذشته برای تیم مفید بوده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه این نشست خبری با بیان این که با خصوصیات اخلاقی ایرانی ها آشنا شده افزود:‌ می دانستم که دیر یازود یکسری شایعات مطرح می شود به همه هواداران و مردم تاکید می کنم که این صحبت ها تاثیری در کار تیم ملی نخواهد داشت.

کی روش در خصوص این که گفته می شود او اعلام کرده بعد از جام جهانی از ایران می رود تصریح کرد: این مصاحبه ای بود که خیلی وقت پیش انجام شده است و همان صحبت‌هایی است که قبلا زده ام. چیز جدیدی نیست. خیلی وقت پیش این مسئله را مطرح کرده بودم .خواسته قلبی من کار در ایران بود اما وقتی فدراسیون و وزارت ورزش موافق این مسئله نیستند کاری از دست من بر نمی آید.

کی روش در باره تاکید رییس جمهوری ایران بر ماندن ایشان در ایران گفت: افتخاری برای من است که بدانم بالاترین مقام اجرایی ایران یکی ازهواداران من است و باعث افتخار است که هیچوقت فراموش نمی کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص فضای اردوی تیم ملی هم خاطر نشان کرد: در اردوی تیم ملی آرامش حاکم است. باید این وضعیت را حفظ کنیم و با آرامش به مصاف آرژانتین برویم. بازی مقابل آرژانتین بزرگترین بازی تاریخ ایران خواهد بود . وقتی شما چنین بازی را پیش رو دارید حاضر نیستید آن را با چیزی عوض کنید. در حال حاضر تمامی بازیکنان، دستیاران و کادر تیم ملی با تمرکز و تعهد کامل به جلو حرکت می کنند و سعی می کنیم تا روحیه بالای تیمی را حفظ کرده و به مصاف آرژانتین برویم.به شما قول می دهم که بازیکنان در بازی مقابل آرژانتین هم با یاد هواداران و مردم ایران با روحیه بالا به میدان می‌روند.

کی روش در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مصاحبه قدیمی او قبل از بازی با آرژانتین منتشر شده اظهار داشت:‌ من در اردوی اتریش و چند روز پیش هم من همین مطلب را مطرح کردم و همه می دانند که باعث و بانی این صحبت ها کیست و به خاطر چه کسانی است اما بدانید که این صحبت ها حتی یک صدم درصد هم روی کارایی من و بازیکنان تاثیر نخواهد داشت و حتی عکس آن هم عمل می کند.

وی خاطرنشان کرد: سعی می کنیم همان نقشه نیجریه را برایآرژانتین هم اجرا کنیم ولی آن بچه کوچولو یعنی مسی و دیگران را کنترل کردن خیلی سخت است.خوشبختی در خانه ما آمده است و ما نباید این فرصت شیرین را از دست بدهیم و این یک فرصت شیرینی است که شاید یک بار برای بازیکنان من روی دهد.

کی‌روش در پایان اظهار داشت: هر چقدر به ما پول بدهند که بازی با آرژانتین را عوض کنیم به هیچ وجه عوض نمی‌کنیم و بعضی از این بازیکنان در چند سال آینده به نوه هایشان می‌گویند که با مسی بازی کرده ایم و بیایید با هم از این بازی با آرژانتین لذت ببریم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر