بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چگونه است؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۸۱۶۲
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
۱۵۳۲
بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک بهترین راه درمانی به حساب میاد که مزایای زیادی دارد. بلفاروپلاستی چگونه انجام می‌شود؟ چه مزایایی دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

برترین‌ها: اگر به دنبال یک روش موثر و مقرون بصرفه برای جراحی پلک بالا هستید، بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک بهترین روش می‌باشد. جراحی پلک یکی از جراحی‌های شایعی است که به بلفاروپلاستی شهرت دارد. این جراحی بهترین روش مناسب برای زیبایی و سفت شدن پلک‌ها می‌باشد. اما اکثر مراجع کنندگان از مشکل افتادگی پلک رنج می‌برند که این افتادگی مربوط به پلک بالایی یا فوقانی است. این افتادگی می‌تواند، ظاهر ناخوشایندی داشته و همچنین جلوی دید شما را بگیرد. اما روش‌های ناکارآمد بسیاری وجود دارد که هر شخصی بنابر سلیقه و شاید هم نا آگاهی خود به سمت آن‌ها روی می‌آورد. از بین تمامی روش ها، بلفاروپلاستی بهترین و ایده آل‌ترین است که در پایان درباره بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک توضیحات کامل تری ارائه داده می‌شود.

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چگونه است؟

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چیست؟

افتادگی پلک‌ها یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. اما علم پزشکی به اندازه‌ای پیشرفت کرده که نی توان به راحتی این مشکل را برطرف نمود. بهترین روش درمان، بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک است که با خارج کردن توده چربی‌ها باعث زیبایی پلک‌ها می‌شود. این جراحی خاص مشکلات ناشی از افتادگی پوست، چین و چروک و حتی انباشت چربی‌ها را حذف می‌کند چرا که اغلب این مشکلات منجر به اختلال در بینایی افراد می‌شوند. نوعی بلفاروپلاستی نیز با کمک لیزر انجام می‌شور که لیزر دی اکسید کربن نام دارد. اما نوعی از جراحی نیز به صورت معمولی و با استفاده از ابزار‌های جراحی انجام می‌شود. این دو جراحی هم اکنون هر دو مورد استفاده قرار می‌گیرند که قطعا در دوره نقاهت و حتی میزان هزینه بایکدیگر تفاوت دارند.

در جراحی لیزری کمی تورم و کبودی ایجاد می‌شود که مقدار این کبودی‌ها کمتر از روش جراحی دستی یا سنتی می‌باشد. اما در کل روش جراحی پلک به هر روش و با هر نوع ابزاری بهترین روش بهبود پلک‌ها با استخراج توده و کیسه‌های چربی است. پس جهت درمان بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک می‌توان از هر دو روش استفاده کرد.

چگونگی انجام بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک

تمام قسمت‌های بدن تحت تاثیر افزایش سن یا عوامل مختلف، دچار تغییرات یا مشکلاتی می‌شود. پلک‌ها نیز به عنوان یکی از حساس‌ترین نقاط بدن، گاهی با مشکلاتی همچون افتادگی پلک مواجه هستند. حال این افتادگی روی زیبایی نیز تاثیراتی دارد. افتادگی پلک‌ها با اینکه شما را پیرتر نشان می‌دهد قطعا جلوی دید شما را نیز می‌گیرد. امروزه از روش بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک استفاده می‌کنند. این یک روش درمانی مناسب جهت رفع افتادگی پلک تحت هر شرایطی می‌باشد. با انجام جراحی هم مشکلات بینایی را از بین می‌برید و هم جوانتر و زیباتر به نظر خواهید رسید. همانگونه که می‌دانید برای پلک‌ها دو نوع جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین وجود دارد که می‌توان گفت شایع‌ترین آن در بین بیماران اسکاتسدیل بلفاروپلاستی پلک بالایی است. در این جراحی، پزشک ابتدا از دارو‌های بی حسی موضعی استفاده می‌کند تا شما حین جراحی درد را احساس نکنید.

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چگونه است؟

در نتیجه از طریق یکی از روش‌های موجود که شامل روش جراحی با لیزر و روش جراحی به صورت برشی می‌باشد عمل را انجام می‌دهد. در جراحی پلک فوقانی پزشک روی برداشتن پوست و چربی اضافی چین طبیعی چشم تمرکز می‌کند. در نتیجه از طریق یکی از روش‌ها توده‌های چربی را خارج کرده و اگر نیاز به بخیه داشته باشد، با بخیه زدن جراحی را به اتمام می‌رساند. توجه داشته باشید که هر کسی نمی‌تواند بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک را انجام دهد. چرا که انجام این جراحی بزرگ، نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد که تنها جراحان متخصص می‌توانند این کار را بدون هیچ عوارضی و به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

اگر از روش برش بخواهید جراحی را انجام دهید، برش‌ها نیز در امتداد چین طبیعی پلک انجام می‌شوند. این جراحی حدود ۴۵ دقیقه طول می‌کشد که ممکن است پس از جراحی تا دو هفته چشم‌ها مقداری قرمز و کبود شوند. اما پس از رفع کبودی‌ها و تورم شما می‌توانید نتایج جراحی را به خوبی مشاهده کنید.

نکات مهم قبل از بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک

جهت انجام بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک شما بایستی طبق دستور پزشک چند روز قبل از جراحی نکاتی را مورد توجه قرار دهید. اما عملیاتی که قبل از جراحی بایستی به صورت تخصصی و توسط پزشکان انجام شود عبارتند از:

معاینه بیمار قبل از بلفاروپلاستی

ابتدا باید بیمار معاینه فیزیکی انجام دهد که در این معاینه به بررسی تولید اشک و اندازه گیری قسمت‌های پلک می‌پردازند.

معاینه چشم پزشک قبل از بلفاروپلاستی

یک چشم پزشک ماهر بایستی به بررسی بینایی شما و آسیب‌های چشم بپردازد. قطعا چشم‌ها باید سالم و فاقد عفونت باشند.

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چگونه است؟

گرفتن عکس پلک قبل از بلفاروپلاستی

گرفتن عکس پلک‌ها توسط پزشک از دیگر مراحل قبل از انجام جراحی است. در این مرحله پزشک پلک‌ها را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد. درواقع با کمک این تصاویر به برنامه ریزی فرآیند جراحی، ارزیابی اثرات فوری و نوع روش جراحی می‌پردازند.

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چگونه است؟

از مصرف داروهایی، چون وارفارین، آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن سدیم، ناپروکسن و دیگر دارو‌های مکمل خودداری کنید. چرا که این دارو‌ها قطعا خونریزی را افزایش می‌دهند.

عوارض احتمالی بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک

بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک یک روش درمانی مناسب است. اما در بسیاری از افراد گاهی پس از جراحی عوارضی رخ می‌دهد که شامل موارد زیر هستند:

  • تورم و کبودی
  • خونریزی و سوزش
  • عفونت و حتی خشکی چشم
  • مشکل بستن چشم یا حرکات پلک
  • زخم‌هایی قابل توجه ناشی از برش‌ها
  • آسیب عضله چشم در صورت نا بلد بودن جراح
  • تغییر رنگ پوست به دلیل خارج شده توده چربی
  • تاری دید موقتی
  • واکنش بدن نسبت به بیهوشی

هزینه بلفاروپلاستی برای افتادگی پلک چقدر است؟

طبیعتا هزینه درمان افتادگی پلک و انجام جراحی بلفاروپلاستی می‌تواند بسته به عوامل مختلف، متفاوت باشد. میزان افتادگی پلک، میزان تخصص پزشک برای انجام جراحی، مکان قرار گرفتن کلینیک، روشی که برای درمان افتادگی پلک مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین میزان پیچیدگی جراحی بستگی دارد. برای آگاهی دقیق از هزینه بلفاروپلاستی برای افتادگی افتادگی پلک، لطفا به یک متخصص جراحی پلک مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق‌تری از جراحی و هزینه آن با شما در میان بگذارد. 

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیان طب - فوتر