علم‌الهدی: ایران، آمریکا را مستاصل کرده است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۰۸۱۳
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
۱۱۴۳
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: اخیراً صدور نفت روزانه ما افزایش یافته و مبالغ آن را دریافت می‌کنیم؛ حدود ۴میلیارد دلار نیز به این مملکت بازگشته و این برای آمریکا بزرگترین مصیبت است.

انتخاب: نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: اخیراً صدور نفت روزانه ما افزایش یافته و مبالغ آن را دریافت می‌کنیم؛ حدود ۴میلیارد دلار نیز به این مملکت بازگشته و این برای آمریکا بزرگترین مصیبت است.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: موضوع کلام در تقوای عملی در ارتباطات است و در مورد رابطه با همسایه به عنوان یک نماد تقوای عملی در ارتباطات بحث‌هایی صورت گرفت و وجود مقدس امام سجاد(ع) در دعای بیست و ششم صحیفه سجادیه مولفه‌هایی برای ارتباط با همسایه ذکر کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: مولفه دیگر در ارتباط با همسایه براساس کلام امام سجاد(ع)، خیرخواهی نسبت به همسایه است.

علم‌الهدی در ادامه با اشاره به اهانت به گنبد مطهر حرم رضوی در سال 1330 قمری گفت: فردا روز 29 آبان نیز مصادف با سالروز تهاجم و هتک حرمت حریم رضوی توسط جلادان شاه ستمگر در آبان ماه 1357 است.

وی خاطرنشان کرد: زندگی سیاسی و تاریخ اجتماعی مردم ما مالامال از عبرت و تجربه است و ما بایستی از این حوادث سوء دشمنی‌های نابکارانه نسبت به امروز عبرت بگیریم و با تکیه بر این عبرت و بصیرت، سیاست امروز جامعه را از نظر روابط بین‌الملل تنظیم کنیم. تا امروز بر ما ثابت شده که دشمن چه دشمن شرقی و غربی و در اساس جریان استکبار، عدو اسلام و پیامبر است.

امام جمعه مشهدمقدس تاکید کرد: مستکبر دشمن سرسخت جهان اسلام است و هیچ مانع و سنگلاخی در برابر مستکبر مثل اسلام قهرمان‌پرور وجود ندارد و وجود قرآن و اسلام، سنگلاخ مقابل استکبار است. دشمن شرق نابود شد؛ روسیه تزاری به جهنم واصل شد اما اسلام باقی و پرقدرت است.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: آنچه در این میان مهم است عبرت آموزی ماست و باید بدانیم که دشمن، دشمن است و دشمن با اسلام عداوت دارد؛ دشمن می‌خواهد انسان‌ها را برده کند و با دارایی آنها بر جهان حکومت کند اما اسلام و آموزه‌های دینی این اجازه را نمی‌دهد و اعتقاد به معاد و توحید اجازه نمی‌دهد دشمن بر ما مسلط شود و لذا دشمن با این دین مخالف است.

وی بیان کرد: هرچه از دشمن، دشمنی بربیاید کوتاهی نمی‌کند و اگر دشمن برخی کارها را نمی‌کند به این دلیل است که توانش را ندارد؛ اگر آمریکا می‌توانست در یک تهاجم اتمی ما را از بین ببرد آن را به تاخیر نمی‌انداخت اما توانش را ندارد. امروز در کشور ما دو فکر حاکم است؛ یکی اینکه با دشمن تعامل کنیم و در مقابل دشمن تواضع کنیم و متاسفانه برخی نیز که دارای این فکر بودند، مقام معظم رهبری مصلحت را بر این دیدند که این تفکر را تجربه کنند اما آنها نیز خائن و دشمن مردم نبودند و فکرشان تعامل و ساختن با دشمن بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: برخی رفتند و قرارداد نیز بستند و تمام رشد و تعالی یک فناوری هسته‌ای را متوقف کردند اما شاهد بودند دشمنی دشمن چند برابر بیشتر شد. از ابتدا که این انقلاب با نهضت پربصیرت امام آغاز شد ما جنگ کردیم و مبارزه کردیم و روزهای نخست مبارزه نیز همه گفتند مگر «مشت و درفش» به جایی می‌رسد؟ 40 سال اول انقلاب را عزتمندانه پشت سر گذاشتیم اما مبارزه تمام نشده است.

علم‌الهدی ادامه داد: اگر ما توانستیم در جریان مبارزه استقامت کرده و مرد و مردانه بایستیم و تکیه بر قدرت خدا کنیم انقلاب را به نقطه آخر می‌رسانیم و نقطه آخر نیز حاکمیت جهانی ودیعه الهی است. اگر انقلابیون ما و ملت انقلابی ما یک روز از مبارزه خسته شد و حال مبارزه نداشت همانجا انقلاب متوقف می‌شود. این مبارزه باید در سطح سیاست خارجی و داخلی ادامه یابد. استکبارستیزی در سیاست خارجی مهم است و امیدواریم مسئول و نمازگزار ما این بصیرت را داشته باشد.

وی گفت: آمریکا برای سلطه بر همه جهان و حتی کشورهای بزرگ دنیا یک ابزار دارد و آن ابزار نیز مسئله قدرت انرژی است؛ اگر آمریکا انرژی دنیا را در دست داشته باشد بر ژاپن و چین و هند حکومت می‌کند. تمام این تخاصم‌ها نیز برای به دست گرفتن قدرت انرژی دنیا توسط آمریکا است.

خريد و فروش ارز ديجيتال ٢٤ ساعته با انتقال فوري | بیت ٢٤
خريد و فروش ارز ديجيتال ٢٤ ساعته با انتقال فوري | بیت ٢٤

پیشنهاد امروزYektanet: Vaccine
چطور بیت کوین بخرم؟ از کجا شروع کنم؟
چطور بیت کوین بخرم؟ از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد امروزYektanet: Vaccine
امام جمعه مشهدمقدس اظهار داشت: در خاورمیانه نیز کشورهای حاشیه خلیج فارس اراده جدایی از آمریکا و استقلال را ندارند و فقط نفت ایران مستقل است و در دست آمریکا نیست؛ این واقعیت را کشورهای دنیا یعنی چین و ژاپن و هند و کشورهای اروپایی فهمیده‌اند و خودشان دنبال معامله و داد و ستد با ایران به صورت مستقل هستند.

وی بیان کرد: اخیرا صدور نفت روزانه ما بالا رفته و مبالغ آن را نیز دریافت می‌کنیم و حدود چهار میلیارد دلار نیز به این مملکت بازگشته است و این برای آمریکا بزرگترین مصیبت است و لذا تنها فکری که به ذهنشان آمد این بود که امنیت انتقال نفت ایران را از میان ببرند و دست به توطئه نفت دزدی زدند و با همت غیورمردان نیروی دریایی سپاه به آمریکا ثابت کردند در این قسمت نیز ناموفق هستند. اخیرا سیاست دولت در ارتباطات مستقیم با کشورهای اروپایی در این راستا است.

علم‌الهدی گفت: نکته دیگر فسادستیزی در کشور است که قوه قضائیه با اقتدار در برابر آن ایستاده است؛ عدالت تنها در این صورت است که محقق می‌شود. مسئولان ما نباید در این مسیر خسته شوند. آنچه نظام ما را بیمه می‌کند و انقلاب ما را نیز بیمه می‌کند جنگیدن و مبارزه با استکبار و فساد است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر