باور می‌کنید گوجه ۲۳۰درصد گران شده؟!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۱۴۲۰
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
۱۳۳۶
مرکز آمار ایران متوسط قیمت محصولات و هزینه خدمات کشاورزی تابستان ۱۴۰۰ را اعلام کرد که براساس آن گوجه فرنگی با ۲۳۰،۱ درصد افزایش نسبت به فصل مشابه سال، بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

خبرآنلاین: مرکز آمار ایران متوسط قیمت محصولات و هزینه خدمات کشاورزی تابستان ۱۴۰۰ را اعلام کرد که براساس آن گوجه فرنگی با ۲۳۰،۱ درصد افزایش نسبت به فصل مشابه سال، بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

براساس گزارش مرکز آمار، در بخش سبزیجات، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت سیب زمینی ۲۹۴۰۳ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۹۰،۲ درصد افزایش داشته است.

در بخش غلات، در فصل تابستان سال۱۴۰۰، متوسط قیمت گندم ۵۰۷۱۶ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۰۵،۰ درصد افزایش داشته است. همچنین متوسط قیمت جو ۵۵۷۳۷ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۶۱،۱ درصد افزایش داشته است.

در بخش حبوبات، در فصل تابستان سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت نخود با ۱۱۹،۷ درصد افزایش به ۲۱۴۳۹۲ ریال و متوسط قیمت عدس با ۷۲،۴ درصد افزایش به ۲۵۲۵۶۵ ریال رسیده است.

در بخش محصولات جالیزی، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت هندوانه ۲۶۷۵۵ ریال و متوسط قیمت خربزه ۵۴۷۶۸ ریال بوده است که به ترتیب نسبت به فصل تابستان سال قبل ۱۲۴،۴ و ۱۳۵.۳ درصد افزایش داشته است. همچنین متوسط قیمت خیار ۷۵۹۶۳ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵۴،۲ درصد افزایش داشته است.

در بخش سبزیجات، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت سیب زمینی ۲۹۴۰۳ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۹۰،۲ درصد افزایش داشته است. همچنین متوسط قیمت گوجه فرنگی ۳۶۷۸۰ ریال بودهاست که نسبت به فصل مشابه سال قبل معادل ۲۳۰،۱ درصد افزایش داشته است. در فصل تابستان۱۴۰۰ متوسط قیمت پیاز با ۱۰۷،۵ درصد افزایش نسبت به تابستان سال قبل، به ۳۲۴۰۲ ریال رسیده است.

در بخش محصولات علوفه‌ای، در تابستان۱۴۰۰، متوسط قیمت یونجه ۴۵۴۵۰ ریال و متوسط قیمت کاه ۲۸۲۷۵ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ۹۱،۳ و ۲۱۹.۳ درصد افزایش داشته است.

در بخش میوه‌های هسته‌دار، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت زردآلو ۱۵۵۳۹۹، هلو ۱۱۶۷۳۰ و آلبالو ۱۳۴۹۹۷ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ۱۲۰،۱، ۱۱۷.۹ و ۵۰.۰ درصد افزایش داشته است. به علاوه متوسط قیمت گیلاس با ۹۰،۲ درصد افزایش به ۲۷۰۹۳۸ ریال رسیده است.

در بخش میوه‌های دانه‌دار، در تابستان۱۴۰۰، متوسط قیمت سیب درختی ۷۸۵۷۹ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵۵،۱ درصد افزایش داشته است. همچنین متوسط قیمت انگور ۸۱۰۲۵ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۷۹،۱ درصد افزایش داشته است.

در بخش دامداری سنتی، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، متوسط قیمت یک کیلوگرم گوسفند و بره زنده ۵۲۵۷۲۴ ریال و متوسط قیمت یک کیلوگرم گاو پرواری زنده ۵۱۲۹۰۹ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ۲۹،۰ و ۶۶.۱ درصد افزایش داشته است.

در بخش فراورده‌های دامی سنتی، در تابستان۱۴۰۰، متوسط قیمت یک کیلوگرم شیر گوسفند ۱۲۹۲۸۱ ریال و متوسط قیمت یک کیلوگرم شیر گاو ۵۷۵۹۵ ریال بوده که نسبت به فصل تابستان سال قبل به ترتیب ۴۶،۳ و ۱۰۰،۲ درصد افزایش نشان می‌دهد.

در بخش هزینه خدمات مکانیزه، در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۰، هزینة شخم زمین زراعی آبی ۵۲۷۴۸۷۲ ریال در هر هکتار و هزینه شخم زمین زراعی دیم ۳۳۳۵۱۳۹ ریال در هر هکتار بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ۵۶،۲ و ۳۲،۲ درصد افزایش داشته است.

در بخش دستمزد نیروی کار، در تابستان سال ۱۴۰۰، متوسط دستمزد روزانه کارگر میوه چین مرد ۱۹۲۵۷۲۸ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵۶،۳ درصد افزایش داشته است و متوسط دستمزد روزانه کارگر میوه چین زن ۱۲۶۰۲۱۱ ریال بوده است که نسبت به فصل تابستان سال قبل ۴۶،۴ درصد افزایش داشته است. در این فصل، متوسط دستمزد روزانه کارگر تنک‌کار مرد ۱۸۷۶۷۸۹ ریال و متوسط دستمزد روزانه کارگر تنک‌کار زن ۱۳۳۷۸۲۴ ریال بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ۶۱،۰ و ۶۲،۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر