انتظاری: چرا تکلیف پرسپولیس را مشخص نمی‌کنند؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۰۰۱
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
۷۰۴
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:چرا یک بار برای همیشه تکلیف پرسپولیس را مثل باشگاه استقلال مشخص نمی‌کنند.

خبرگزاری فارس: سهراب انتظاری در خصوص عملکرد پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: بازیکنان پس از بازی مقابل الهلال عربستان شرایط خوبی نداشته اند و با شرایط بد لیگ را آغاز کردند.در واقع شکست مقابل الهلال ناعادلانه بود و به نظر من بازیکنان از لحاظ روحی شرایط خیلی بدی داشتند. پیش بینی می شد که با وجود این شرایط پرسپولیس در این بازی ها نتایج خوبی نگیرد.

وی افزود: قطعا هواداران از نتایج تیم راضی نبودند و به نظر من بعد یک وقفه 10 روزه که به دلیل بازی های تیم ملی به وجود آمده بود، تیم ریکاوری و تمرین خوبی انجام داده و شرایط بهتر از قبل شده است. صنعت نفت آبادان مقابل سرخ پوشان دفاعی بازی می کرد و قصد استفاده از ضد حملات را داشت ، این کار شرایط تیم را سخت کرد ولی پرسپولیس در نیمه دوم فوق العاده بازی کرد.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: تعویض هایی که گل محمدی انجام داد شرایط را به نفع پرسپولیس چرخاند.تیم خیلی شاداب تر بازی کرد و موقعیت های زیادی را به دست آورد. مهم این است که پرسپولیس در حال به دست آوردن شرایط خوب سال های گذشته است و مستحق پیروزی مقابل صعنت نفت آبادان بود و توانست سه امتیاز بازی را کسب کند.

انتظاری در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان قبل از بازی با استقلال و این که این مسابقه پیش از دربی چقدر می تواند به شاگردان گل محمدی کمک کند گفت:نفت مسجد سلیمان تیم غیر قابل پیش بینی است ولی باید عنوان کنم که حضور تماشاگران در بازی با صنعت نفت آبادان تاثیر زیادی در روند بازی پرسپولیس داشت.

وی یاد آور شد: امیدوارم تماشاگران بیشتری اجازه ورود به استادیوم را داشته باشند،چون به عنوان یار دوازدهم ما هستند و انرژی مثبت به بازیکنان می دهند.فکر می کنم بازیکنان در بازی با نفت مسجد سلیمان همان روند مثبت بازی مقابل نفت آبادان را ادامه دهند.امیدوارم بتوانند سه امتیاز این بازی را کسب کنند و دست پر به استقبال استقلال بروند.

بازیکن سابق پرسپولیس خاطر نشان کرد: شک نکنید که این تیم امسال مدعی اصلی قهرمانی است. به دلیل این که تیم بسیار خوبی در اختیار کادر فنی قرار دارد. اکثر بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می کنند و فکر می کنم هر مربی آرزوی داشتن چنین بازیکنانی را دارد. من با این شرایطی که می بینم پرسپولیس می تواند برای بار ششم قهرمان لیگ برتر شود.

وی در مورد بلاتکلیفی در بحث مدیریتی باشگاه گفت:اتفاق عجیبی است. حالا جدا از این،تیم ما پنج سال است که قهرمان لیگ شده ،نزدیک 20 سال است که مشکل مدیریت داشته و عجیب است که چرا یک بار برای همیشه تکلیف پرسپولیس را مثل باشگاه استقلال مشخص نمی کنند. ما در 2 سال گذشته 6 یا 7 مدیر عامل عوض کرده ایم،مگر چنین چیزی می شود؟

انتظاری ادامه داد: سرمربی تا با یک مدیر عامل جفت و جور می شود پس از سه ماه تغییرات صورت می گیرد.یک مدیر عامل را بیاورید و به او بگویید که شما 2 یا 3 سال بمانید،از او برنامه بخواهید و خیال سر مربی را راحت کنید. گل محمدی باید تمرکز خود را روی کارهای فنی بگذارد ولی الان او دغدغه مدیر عامل و پول را دارد.این فقط مختص ایران است،سرمربی چه گناهی دارد؟ کجای دنیا سرمربی به دنبال پول بازیکنان می رود؟ وقتی همه چیز روی روال باشد مربی هم کار فنی خود را انجام می دهد و دغدغه پول بازیکنان را ندارد.

وی تاکید کرد: قطعا حق با گل محمدی و بازیکنان است و باید تکلیفشان معلوم شود،نه تنها وی بلکه 30 میلیون هوادار هم بلاتکلیف هستند. باید یک نفر بیاید که فوتبالی باشد یا شخصی که این مشکلات را برطرف کند. من تعجب می کنم شما مدیرعامل استقلال را معرفی کرده اید چرا مدیرعامل پرسپولیس را معرفی نمی کنید تا همه از بلاتکلیفی در بیایند؟ گل محمدی مربی کار بلدی است و تنها نیست ،ما پیشکسوتان کنارش هستیم.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نیمکت نشینی رضا اسدی در دیدار گذشته گفت:رضا اسدی قطعا بازیکن قابل قبولی است. من فکر می کنم در این چند بازی که برای ما انجام داده شاید انتظاراتی که از او داریم را برآورده نکرده است ولی قطعا اسدی بر می گردد. ما به او احتیاج داریم و امیدواریم با بازیکنان تیم زودتر هماهنگ شود.این که می گویند عملکرد خوب پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان به نیمکت نشینی اسدی مرتبط است، اشتباه است. او می تواند با توانایی هایی که دارد به پرسپولیس در بازی های آینده کمک کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
شفا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
اورانوس_فوتر2