حمایت قاطع سوریان از چرخه انتخابی محمد بنا
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۰۶۲
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
۷۸۸
علی رغم انتقادات صورت گرفته از چرخه انتخابی اعلام شده از سوی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نایب رئیس فدراسیون کشتی از این چرخه حمایت کرد.

ایسنا: حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه تمامی تیم ها علاقمند به برگزاری فینال رقابت های لیگ آزاد و فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران بودند، گفت: امسال شاهد لیگ پویایی بودیم و با توجه به اینکه به دلیل برگزاری بازی های المپیک توکیو، مسابقات جهانی نروژ در اواسط مهرماه برگزار شد، وقت ما برای برگزاری لیگ کم بود اما هدف فدراسیون کشتی برگزاری بهتر لیگ امسال نسبت به دو سال گذشته و همچنین منفعت اقتصادی و بالا رفتن سطح آمادگی فنی و جسمانی کشتی گیران بود، که خدا را شکر استقبال خوبی از لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی بعمل آمد و ما توانستیم لیگ را از حالت متمرکز خارج ساخته و مسابقات مقدماتی را به نحو مطلوب و به میزبانی استان های مختلف برگزار کنیم.

وی در مورد زمان برگزاری مرحله نهایی رقابتهای لیگ فرنگی و آزاد گفت: مرحله نهایی لیگ کشتی فرنگی پیش از این قرار بود پنج شنبه ۱۱ آذرماه برگزار شود، اما با توجه به اینکه نهاد دیگری پیش از ما سالن را اجاره کرده بود، با رضایت تمامی تیم های حاضر در مرحله نهایی، مسابقات در روز ۱۶ آذرماه برگزار می شود.

دارنده مدال طلای المپیک و شش مدال طلای جهان اظهار داشت: با توجه به اینکه فدراسیون کشتی امکانات خوبی را به منظور اسکان تیم ها در کمپ تیم های ملی کشتی دارد و همچنین سالن ۱۲ هزار نفری نیز اصلی ترین سالن برگزاری مسابقات ما محسوب می شود، تمامی تیم ها علاقه مند بودند که فینال رقابت های لیگ در تهران و این سالن برگزار شود.

وی افزود: البته فدراسیون نهایت همکاری را با تیم ها خواهد داشت و امکانات خانه های کشتی، قطعا از امکانات سایر شهرستان ها بهتر خواهد بود و نزدیکی خانه های کشتی به سالن مسابقات یکی از مزیت ها نیز محسوب می شود.
سوریان تصریح کرد: امیدوارم که روزهای ۱۶ و ۱۸ آذرماه رقابت های خوبی را در مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی و آزاد باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره)، شاهد باشیم.

نایب رئیس فدراسیون تأکید کرد: البته یکی دیگر از حسن های برگزاری مسابقات در سالن ۱۲ هزار نفری و در شهر تهران پوشش رسانه ای و تلویزیونی مسابقات است که ما رایزنی های لازم را برای پخش مستقیم این مسابقات از شبکه سه و ورزش سیما انجام داده ایم.

وی در مورد تمهیدات فدراسیون برای این مسابقات گفت: همانطور که گفتم لیگ برای فدراسیون بسیار با اهمیت است و هر ۸ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی رضایت خود را از برگزاری این مسابقات در تهران و سالن ۱۲ هزار نفری اعلام کرده اند و ما نیز همکاری لازم را خواهیم داشت. ضمن اینکه به دنبال حضور تماشاگران در سالن مسابقات نیز هستیم.

سوریان تأکید کرد: هدف فدراسیون کشتی برگزاری مسابقات پاک است به همین منظور با ستاد مبارزه با دوپینگ ایران (نادو) قرارداد همکاری داریم و قطعا با حضور افسران مبارزه با دوپینگ، هم در مرحله نیمه نهایی و هم در در دیدارهای رده بندی و فینال، آزمایش دوپینگ به صورت گسترده و چند برابر بیشتر نسبت به مسابقات قبلی بعمل خواهد آمد. ضمن اینکه روند انجام آزمایشات گسترده در رقابتهای سایر رده ها از جمله رده جوانان نیز به همین نحو و با همین گستردگی خواهد بود.

وی در مورد زمان برگزاری مرحله نهایی فرنگی و مسابقات قهرمانی کشور تصریح کرد: بهرحال مسابقات جهانی نروژ در اواسط مهرماه، برنامه های فدراسیون را فشرده کرده، اما پس از مسابقات لیگ کشتی گیران حدود ۱۰ روز زمان تا برگزاری رقابت های قهرمانی کشور خواهند داشت.

نایب رئیس فدارسیون در مورد رقابت های قهرمانی کشور تصریح کرد: چند سالی بود که این مسابقات کم رنگ شده بود اما امسال این مسابقات در چرخه ی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی لحاظ شده و بعنوان اصلی ترین و بزرگترین مرحله انتخاب نفرات محسوب می شود و کشتی گیرانی که سهمیه حضور در مراحل بعدی چرخه را ندارند می بایست حتما در این مسابقات شرکت کنند، در غیر این صورت شانسی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی نخواهند داشت.

سوریان افزود: هم در کشتی فرنگی و هم در کشتی آزاد مراحل مختلفی برای چرخه انتخابی درنظر گرفته شده اما با توجه به تفاوت شرایط تمرینی تیم های کشتی فرنگی و آزاد، سرمربیان تیم های ملی، تفاوت هایی در نحوه ی اجرای این چرخه در نظر گرفته اند. اما موضوع مهم و مدنظر فدراسیون و کادر فنی اجرای تمام و کمال این چرخه است، چراکه کسب نتیجه در مسابقات پیش رو مهمترین هدف فدراسیون و کادرهای فنی است.

نایب رئیس فدراسیون کشتی تأکید کرد: هم در رقابت های المپیک و هم در رقابت های جهانی نروژ، سرمربیان ما نشان دادند که به چرخه انتخابی تیم ملی پایبند هستند. فدراسیون نیز ضمن اعلام کامل حمایت از محمد بنا و پژمان درستکار، محکم پشت سر آن ها ایستاده و از برنامه های آن ها دفاع می کند.

سوریان در پایان خاطرنشان کرد: اگر کشتی‌گیری می‌خواهد به دوبنده تیم ملی برسد، تنها راهش حضور در چرخه انتخابی تیم ملی و طی مراحل آن است و قطعا هرکس که شایسته‌تر باشد، به حق خود خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، حمایت قاطع نایب رییس فدراسیون کشتی از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در حالیست که طی روزهای گذشته انتقادات زیادی از مبهم بودن این چرخه در موارد مختلف و بی توجهی به انتخابی رو در رو از سوی کارشناسان مطرح شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر