راهیابی ۱۶ تکواندوکار به اردوی تیم ملی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۱۶۹
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
۹۰۰
با مشخص‌شدن نفرات راه یافته به فینال اوزان هشتگانه انتخابی تیم ملی تکواندو، ۱۶ فینالیست این رقابت‌ها جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند.

ایسنا: با مشخص‌شدن نفرات راه یافته به فینال اوزان هشتگانه انتخابی تیم ملی تکواندو، ۱۶ فینالیست این رقابت ها جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند.

رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم‌ ملی تکواندو برای حضور در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در چین، با حضور ۶۲ هوگوپوش در خانه تکواندو در حال برگزاری است.

این رقابت‌ها با حضور نفرات اول و دوم مسابقات آزاد کشوری و منتخبین کادر فنی، مدال آوران طلایی دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، مدال آوران طلایی سی‌ویکمین دوره مسابقات جام فجر، فینالیست‌های سومین دوره مسابقات آزاد آسیا، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ - لبنان و مدال آوران بازی های المپیک جوانان ۲۰۱۸ - آرژانتین در حال انجام است و در پایان دور مقدماتی، نفرات راه یافته به فینال جواز حضور در اردوی تیم ملی را به‌ دست آوردند.

همچنین احتمال اضافه شدن برخی نفرات این رقابت ها به اردوی تیم ملی با نظر کمیته فنی وجود دارد.

ابن رقابت ها با شکست و ناکامی چهره های مدعی همچون مهران برخورداری، فرزان عاشورزاده و سعید رجبی در رسیدن به اردوی تیم ملی همراه بود.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

وزن اول (۵۴- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

حسین لطفی (تهران) – استراحت
رضا زارع (فارس) ۴ – سعید احسانی (تهران) ۱۶
امیرعباس رهنما (تهران) ۱۶ – آرین ابراهیم‌زاده (البرز) ۲۰
امیررضا مددی (تهران) ۱۱  – مهدی حاجی موسایی (البرز) ۲۳

مرحله نیمه نهایی:

حسین لطفی (تهران) ۱۷ –  سعید احسانی (تهران) ۹
آرین ابراهیم‌زاده (البرز) ۱۱ - مهدی حاجی موسایی (البرز) ۱۸

فینال:

حسین لطفی (تهران) - مهدی حاجی موسایی (البرز)

وزن دوم (۵۸- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

محمدصادق دهقانی (البرز) ۲ – باربد جباری آسیابی (کیش) ۲ / راند طلایی - برنده دهقانی
علیرضا حسین‌پور (مازندران) ۱۴ – علیرضا علیخان‌زاده (مازندران) ۱۳
مهدی اسحاقی (البرز) ۱۰ – ابوالفضل قربانی پور (البرز) ۶
متین رضایی (تهران) ۲۱ – ایمان اکبرزاده (مازندران) ۱۹

مرحله نیمه نهایی:

محمدصادق دهقانی (البرز) ۱۱ - علیرضا حسین‌پور (مازندران) ۵
مهدی اسحاقی (البرز) ۶ - متین رضایی (تهران) ۲۵

فینال:

محمدصادق دهقانی (البرز) - متین رضایی (تهران)

وزن سوم (۶۳- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) ۱۲ – ابوالفضل قشقایی (تهران) ۴
پاشا عطاردی (تهران) ۶  – فرزان عاشورزاده (مازندران) ۸
سیدعرفان معروف زاده (البرز) ۷  – طوفان ابراهیمی (البرز) ۲۴
امیرحسین محمدخانلو (قزوین) ۴ – عرفان بزرگی شوب (مازندران) ۵

مرحله نیمه نهایی:

محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) ۲۲ - فرزان عاشورزاده (مازندران) ۱۷
طوفان ابراهیمی (البرز) ۲۰ - عرفان بزرگی شوب (مازندران) ۱۹

وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم):

مرحله یک‌هشتم:

امیرسینا بختیاری (زنجان) – استراحت
پدرام جمشیدی (تهران) ۱۰  – امیرحسین امجدیان (کرمانشاه) ۴
سالار رحمتی (اصفهان) – استراحت
استراحت – محمدحسین زاهدی (تهران)
سروش احمدی (مازندران) – استراحت
استراحت – مهدی عسگری (تهران)
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) – استراحت
استراحت – محمدمهدی عمادی (تهران)

مرحله یک‌چهارم:

امیرسینا بختیاری (زنجان) ۱۱  –  پدرام جمشیدی (تهران) ۹
سالار رحمتی (اصفهان) ۵ – محمدحسین زاهدی (تهران) ۱۳
سروش احمدی (مازندران) ۸ – مهدی عسگری (تهران) یک
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) ۱۲  – محمدمهدی عمادی (تهران) ۲۶

مرحله نیمه نهایی:

امیرسینا بختیاری (زنجان) ۱۳ - محمدحسین زاهدی (تهران) ۱۷
سروش احمدی (مازندران) ۱۳ - محمدمهدی عمادی (تهران) ۹

وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) ۱۱ – امیررضا صادقیان (مازندران) ۴
احمدرضا مختاری (فارس) ۱۰ – مهدی محمدی گواری (مرکزی) ۶
سیدامید حسینی (البرز) ۲۴ – جمشید جمشیدپور (تهران) ۷
امیرحسین بیضایی (مازندران) ۹  – دانیال بزرگی شوب (مازندران) ۱۵

مرحله نیمه نهایی:

امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) ۱۲ - احمدرضا مختاری (فارس) صفر
سیدامید حسینی (البرز) ۱۹ - دانیال بزرگی شوب (مازندران) ۱۴

وزن ششم (۸۰- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) – استراحت
علی اشکوریان (مازندران) ۲۶ – امیرعلی پروینی (تهران) ۲۰
محمدحسین یزدانی (اصفهان) – استراحت
استراحت – آرین سلیمی (کرمانشاه)

مرحله نیمه نهایی:

میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) ۲۲ - علی اشکوریان (مازندران) ۱۷
محمدحسین یزدانی (اصفهان) ۲۵ – آرین سلیمی (کرمانشاه) ۱۵

وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم):

مرحله یک‌هشتم:

مهران برخورداری (قزوین) – استراحت
مهدی قیاسی زاده (تهران) ۵ – حسن بشیری (مازندران) یک
سهیل محمدیان (البرز) – استراحت
استراحت – علی نجفی (البرز)
محمدرضا محبی (اصفهان) – استراحت
استراحت – مهدی جلالی (قزوین)
سعید فتحی (اصفهان) – استراحت
استراحت – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی)

مرحله یک‌چهارم:

مهران برخورداری (قزوین) ۳ – مهدی قیاسی زاده (تهران) ۴
سهیل محمدیان (البرز) ۱۰ – علی نجفی (البرز) ۵
محمدرضا محبی (اصفهان) ۲–  مهدی جلالی (قزوین) ۱۴
سعید فتحی (اصفهان) ۱۸ – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی) ۹

مرحله نیمه نهایی:

مهدی قیاسی زاده (تهران) ۳ - سهیل محمدیان (البرز) ۱۰
مهدی جلالی (قزوین) ۱۵ - سعید فتحی (اصفهان) ۸

وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم:

سجاد مردانی (اصفهان) – استراحت
دانیال یزدان پرست (تهران) ۸ – علی احمدی (مازندران) ۱۶
ابوالفضل عباسی (مازندران) ۱۱ – سعید رجبی (آذربایجان شرقی) ۱۵
استراحت – علیرضا نادعلیان (مازندران)

مرحله نیمه نهایی:

سجاد مردانی (اصفهان) ۸ - علی احمدی (مازندران) ۶
سعید رجبی ۱۱ (آذربایجان شرقی) - علیرضا نادعلیان (مازندران) ۲۵

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو