مهدی: هوادار باید به همه ورزشگاه‌ها بیاید
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۳۴۴
۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
۶۲۴
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: منتظر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا برای ادامه حضور هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم

خبرگزاری مهر: سهیل مهدی در گفتگو با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» درباره برگزاری بازی‌های هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال و حضور احتمالی هواداران در ورزشگاه‌ها گفت: با توجه به دو بازی که به صورت آزمایشی در دو هفته گذشته برگزار شد، مقرر شد که برای ادامه این کار ابلاغیه و مجوز لازم صادر شود، ولی تا این لحظه هیچ ابلاغ و دستوری به سازمان لیگ نرسیده است.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: غیر از لیگ برتر در لیگ دسته اول هم مسابقات برگزار می‌شود و هواداران می‌توانند حضور داشته باشند، برای ما قابل قبول نیست فقط در یک شهر تماشاگر داشته باشیم. تیم‌های دیگر می‌توانند با فراهم‌سازی زیرساخت‌ها از حضور تماشاگران بهره ببرند و خواهش ما هم در این راستا بود. با احترام به هواداران استقلال و پرسپولیس امیدواریم این اتفاق را در شهرهای دیگر هم شاهد باشیم.

وی درباره شرایط سایز ورزشگاه‌ها برای میزبانی تاکید کرد: موضوع آماده‌سازی ورزشگاه‌ها مربوط به مدیریت ورزشگاه و مسئولان باشگاه‌هاست. آنها باید شرایط خودشان را فراهم کنند. در ورزشگاه آزادی هم بخشی از کار را دو تیم استقلال و پرسپولیس برعهده داشتند. به نظر ما در حال حاضر ۶۰ درصد از ورزشگاه‌های کشور آمادگی حضور هواداران را دارند و بقیه هم می‌توانند با یک هفته تأخیر شرایط زیرساختی را فراهم کنند، ولی ما باید ابتدا مجوز حضور هواداران را بگیریم.

مهدی همچنین خاطر نشان کرد: سامانه بلیت الکترونیکی اگر طراحی درست داشته باشد و کار بر اساس استانداردها انجام شود، هواداران می‌توانند به سامانه امید که نرم‌افزار کنترل واکسیناسیون است وصل شوند و این کنترل‌ها انجام شود و بلیت الکترونیکی را هم تهیه کنند.

وی درباره روند صدور مجوز برای حضور هوادار در هر بازی افزود: موضوع به فراهم کردن زیرساخت‌ها مربوط است. در بحث مدیریت کار، وقتی صندلی‌ها شماره‌گذاری شود و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد مشکل کمتری برای حضور هواداران وجود دارد. هر استان هم در مورد حضور تماشاگران تصمیم‌گیری می‌کند. در تهران نیز شورای تأمین استان تهران تصمیم‌گیری می‌کند، اما مجوز حضور تماشاگران باید توسط وزارت بهداشت و ستاد کرونا صادر شود.

سهیل مهدی درباره ارزیابی از حضور هواداران در دو هفته گذشته در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: ما از هفته اول تا هفته دوم تغییرات فاحشی داشتیم که نشان می‌دهد مردم ما همکاری می‌کنند. باید این تجربه حضور هواداران را اجازه دهیم تا در آینده هم اتفاق بیفتد. شور هواداران با گذشت زمان کمتر می‌شود و روند رسیدگی به آئین نامه‌ها نیز بهتر خواهد شد. نیاز به گذشت زمان است تا این مشکل هم حل شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره احتمال برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در دور رفت رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر ادامه داد: ما می‌خواهیم هواداران حضور داشته باشند. دربی بدون تماشاگر رنگ و بویی ندارد.

وی درباره اعلام برنامه ادامه بازی‌های لیگ برتر و صحبت درباره قیمت بلیت‌ها گفت: برنامه هفته‌های نهم تا پانزدهم را به زودی اعلام می‌کنیم که تیم‌ها برنامه‌ریزی کنند. موضوع قیمت‌گذاری بلیت‌ها هم در اختیار باشگاه‌هاست و ما هیچ دخل و تصرفی نداریم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر