درخشان: هر تیمی نترسد، دربی را می‌برد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۹۴۳
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸
۷۳۰
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: هر تیمی که شهامت ریسک پذیری را داشته باشد و نترس در زمین ظاهر شود، می‌تواند برنده دربی باشد.

خبرگزاری میزان: حمید درخشان درباره دیدار دربی پرسپولیس مقابل استقلال در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم بازی خوبی ببینیم و شاهد یک فوتبال خوب، با برنامه، تاکتیکی و تماشاگر پسند باشیم؛ اینگونه نباشد که فقط به توپ لگد بزنند.

وی ادامه داد: کسی که شهامت ریسک پذیری را داشته باشد و نترس به میدان بازی بیاید، برنده این مسابقه است. برای تماشاگران بسیار مسابقه حساسی است، تیم‌ها باید با تاکتیک خوب بازی کنند و نقاط ضعف و قوت حریف را آنالیز کنند. هرکسی که بتواند نترس و با شهامت به زمین بیاید، می‌تواند موفق باشد.

*سرعت بازی پرسپولیس نسبت به هفته قبل بهتر شده بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در این مسابقه تجربه و شناخت خیلی جایی ندارد و فقط با مدیریت و جسارت است که تیم‌ها می‌توانند به پیروزی برسند. پرسپولیس روند خوبی دارد و اگر بتواند با برنامه تاکتیکی خوب و دوندگی مناسب بازی کند، می‌تواند برنده این دیدار باشد.

درخشان، در خصوص دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چهارچوب هفته هفتم لیگ برتر، بیان کرد: بازی خوبی بود و هر دو تیم‌ دوندگی خوبی داشتند. پرسپولیس بهتر بازی کرد و حتی می‌توانست گل‌های بیشتری به ثمر برساند. پرسپولیس روان‌تر بود و سرعت بازی نسبت به هفته قبل بهتر شده بود و هماهنگی بیشتری در تیم دیده می‌شد. امیدواریم از این هم بهتر شود.

*حواشی فوتبال ما بی‌مزه شده است

درخشان تصریح کرد: پرسپولیس می‌تواند از این هماهنگی استفاده کرده و اشکالات را برطرف کند و نگاهش به قهرمانی باشد. اگرچه بردهای پرسپولیس با گل‌های کمی بوده، اما می‌تواند روز به روز به روند رو به رشد خود ادامه دهد و امتیازات را کسب کنند.

پیشکسوت پرسپولیس، درباره حواشی پیش آمده قبل از بازی و ممانعت از ورود بازیکنان به زمین در دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، گفت: چنین اتفاقاتی در فوتبال ما خیلی بی‌مزه شده است، در فوتبال حرفه‌ای چنین چیزهایی پیش نمی‌آید، خیلی زشت است. تلاش و دقت بهتری باید شکل بگیرد و نباید به اینچنین پیشامدهایی حتی فکر کرد. روال کار این بود که این هفته اجازه بدهند که بازی کنند و بگویند که اگر این اتفاق نیفتاد، از هفته آینده حق بازی کردن ندارید.

*مگر استادیوم آزادی به نام آنها خورده است؟

درخشان ادامه داد: با اینکه با حرف وزیر پرسپولیس را به زمین مسابقه راه دادند و اجازه دادند این تیم بازی کند، اما‌ نمی‌دانم باید چه بگویم؟ فکر کنم باید به آنها جایزه اهدا شود؛ مگر زمین آنجا به نام آنها خورده است؟ آنها فقط به امورات ورزشگاه می‌پردازند و ورزشگاه مال دولت است و آنها مدیریت برگزاری مسابقات را دارند. در شأن فوتبال ایران نیست؛ این کارها معنی ندارد که ۱۰ دقیقه قبل از انجام بازی تیم را از ورود به زمین منع کند.

وی در خصوص تاثیر حواشی پیش آمده و ممانعت از ورود بازیکنان به زمین در تیم برای دیدار دربی، بیان کرد: درست است اتفاق تعجب برانگیزی برای پرسپولیس افتاده است، اما یک هفته مدت زیادی است. ممکن است، هزاران اتفاق بیفتد، بارها شده که تیمی باخته، استقلال یا پرسپولیس؛ که برعکس در دربی خوب بازی کردند و بردند. نمی‌توان به این اتفاقات متکی شد.

*کنترل تماشاگران در دربی سخت است

درخشان، در پایان در خصوص امکان حضور تماشاگران در دربی، خاطرنشان کرد: ورود تماشاگران به استادیوم به مسابقات شور و هیجان می‌دهد؛ اما مسایل بهداشتی مزید علت شده. فعلاً ورود تماشاگران ۵۰ - ۵۰ است، اما این به نفع تماشاگران است و سخت است در شرایطی که احساسات بر هواداران غلبه می‌کند، بتوان آنها را کنترل کرد. رعایت موارد بهداشتی در این موارد بسیار سخت است و صلاح است که تماشاگران یا نباشند یا بسیار محدود به استادیوم بیایند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر