چرا رشید مظاهری خانه‌نشین شده است؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۹۷۸
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
۱۴۲۶
حضور رشید مظاهری در ۲ فصل اخیر در استقلال با حواشی زیادی همراه بوده تا جایی که وی طی هفته‌های اخیر تبدیل به یک بازیکن خانه نشین شده است.

خبرآنلاین: ۷ هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته و رشید مظاهری که سال گذشته با سر و صدای فراوان به به استقلال پیوسته بود تنها در یک مسابقه و آن هم به واسطه مصدومیت حسین حسینی در دقیقه اول دیدار با ذوب‌آهن به میدان رفته است.سنگربانی که دو فصل پیش با جنجال از تراکتور جدا شد و حتی به جای حضور در دروازه تبریزی‌ها در فینال جام حذفی مقابل استقلال مجبور شد از خانه جشن قهرمانی را تماشا کند، حالا ۳ بازی پیاپی است که از فهرست استقلال خط خورده و تبدیل به یک خانه نشین شده است اما حال و روز این روزهای مظاهری بی دلیل نیست.

* عملکرد خوب در لیگ و متوسط در لیگ قهرمانان آسیا

روزی که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال و جانشین محمود فکری شد شرایط بر وفق مراد مظاهری بود. وی مثل اکثر بازی های نیم فصل اول دروازه‌بان ثابت استقلال بود و در ابتدای فصل عملکردی خوب داشت و حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم برای تیمش به میدان رفت. مظاهری در تمام بازی های فصل گذشته لیگ قهرمانان در دور اول بازی کرد اما با وجود اینکه آبی پوشان به عنوان صدرنشین گروه صعود کردند گل‌های زیادی دریافت کرد.مظاهری فقط در ۲ بازی مقابل الدحیل ۶ گل دریافت کرد که ۵ گل را اولونگا وارد دروازه وی کرد اما عملکرد نه چندان مطمئن این بازیکن به دلیل صعود آبی پوشان از این مرحله به چشم نیامد.

* اشتباه در دربی و آغاز نیمکت‌نشینی

بعد از بازگشت استقلال از لیگ قهرمانان شاگردان مجیدی خیلی زود به قرعه پرسپولیس در لیگ برتر خوردند و در آن مسابقه مظاهری با یک اشتباه ضربه مغانلو را دفع کرد اما توپ مقابل آل کثیر قرار گرفت و این بازیکن با یک بغل پا شکست استقلال در آن دربی را رقم زد. با این اشتباه مظاهری در لیگ تبدیل به یک نیمکت نشین شد و جای خود را به حسین حسینی داد.

* عملکرد حسینی عامل ادامه نیمکت نشینی مظاهری

با بازگشت حسینی به دروازه استقلال مظاهری تبدیل به یک نیمکت نشین شد تا جایی که وی در ۹ بازی لیگ برتر و ۳ بازی جام حذفی که همگی در پایان فصل بود از روی نیمکت بازی را تماشا کرد. درخشش حسینی در دربی جام حذفی و مهار پنالتی بازیکنان رقیب باعث صعود آبی پوشان به فینال جام حذفی شد اما از آنجا که حسینی محروم شده بود باز هم فرصت به مظاهری رسید اما فولاد در ضربات پنالتی استقلال را شکست داد تا دومین جام حذفی آبی پوشان با مجیدی طی ۲ سال از دست برود.

*اختلاف بر سر ماندن یا جدایی

با آغاز فصل نقل و انتقالات اختلافات مجیدی با مظاهری به اوج رسید اما سرمربی استقلال که از محبوبیت خاصی بین هواداران این تیم برخوردار است با رفتارهای خاص خود سعی کرد به مظاهری نشان بدهد وی را نمی‌خواهد. یکی از دلایلی که مجیدی در فصل گذشته با آن مواجه شد رفتارهای عجیب و غریب مظاهری در تمرینات و گلایه‌های پیاپی وی بابت مسائل مالی بود. مظاهری در زمان حضور فکری با سعید عزیزیان درگیر شد و کار آنها به شکایت و در نهایت آشتی رسید.طبیعتا این مسائل به گوش مجیدی رسیده بود و در ادامه خود مجیدی هم شاهد بود مظاهری و حتی فرشید اسماعیلی به دلیل عدم دریافت مطالبات در تمرینات شرکت نمی‌کنند. استوری‌ها،حضور پر رنگ وکیل مظاهری در باشگاه برای دریافت پول و مصاحبه‌های گاه و بیگاه سنگربان استقلال و مدیر برنامه‌هایش باعث شد تا مجیدی قید این بازیکن را برای فصل پیش رو بزند.

*آغاز چالش رسمی مجیدی و مظاهری

سرمربی استقلال که در نقل و انتقالات این فصل و در زمان حضور مددی در تمامی مذاکرات با بازیکنان حضور داشت در چند نوبت در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر وضعیت مظاهری گفت:من روی دروزاه‌بان جوانی نظر دارم که تا ۱۰ سال می‌تواند دروازه تیم ملی را بیمه کند.آقای مظاهری هم باید با مددی صحبت کند. چند روز بعد مظاهری به باشگاه مراجعه و با فرهاد مجیدی نشستی را برگزار کرد و بعد از پایان جلسه مدعی شد روند مذاکرات خوب پیش رفته است اما با برگزاری جلسه وکیل این بازیکن با مددی همه اتفاقات عوض شد. وکیل مظاهری بعد از نشست با مدیرعامل پیشین استقلال مصاحبه تندی را انجام داد و از جزئیات پرده برداشت اما مظاهری که با باشگاه قرار داد داشت در تمرین آبی پوشان شرکت کرد. وی البته بعد از یکی دو روز حضور در استقلال بی توجهی مربیان استقلال را تحمل نکرد و در نهایت با هم تیمی‌هایش خداحافظی کرد و هنگام خروج از تمرین به هواداران گفت وقتی من را می‌خواهند باید بروم اما از آنجا که با این باشگاه قرارداد داشت باز هم در تمرینات قبل از بازی با الهلال حضور پیدا کرد.

*فسخ قرارداد یکطرفه در آستانه دیدار با الهلال

در شرایطی که استقلال سفت و سخت برای مقابله با تیم ترسناکِ الهلال آماده می‌شد رشید مظاهری با آبی پوشان راهی دبی نشد و یک روز بعد قرارداد خود را یکطرفه با استقلال فسخ کرد. در آن روزها شایعه شده بود مجیدی قصد دارد در بازی با الهلال از مظاهری استفاده کند اما وی با فسخ قرارداد، خود را از چشم سرمربی استقلال انداخت و در نهایت از این تیم جدا شد اما باز هم این اتفاق پایان کار این بازیکن و استقلال نبود. مظاهری بعد از فسخ قرارداد به برنامه فوتبال برتر گفته بود:در حالی که هفته پیش می خواستم بمانم اما به من گفتند که در لیست سیاه آقای مددی هستی! با وکیلم و مدیربرنامه هایم صحبت کردم و تصمیم گرفتم جدا شوم. این در حالی است که تمام راه های ماندنم را بسته بودند.

*کنایه مجیدی به مظاهری با استفاده از نام رضایی

با حذف استقلال از آسیا تمرینات استقلال دوباره شکل گرفت و این بار وساطت برخی افراد و البته فشارهای فضای مجازی باعث شد تا مظاهری به تمرینات برگردد و مجیدی قبول کرد تا این بازیکن در لیگ پیش رو در استقلال بماند. حتی توافق شد علیرضا رضایی راهی فولاد شود و باشگاه فولاد هم مذاکرات را تائید کرد اما باز هم یک اتفاق باعث شد تا مجیدی نظرش در مورد مظاهری تغییر کند. این اتفاق هم به هفته دوم لیگ برتر بر می‌گردد، جایی که مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور به صراحت اعلام کرد به هیچ عنوان مخالف جدایی رضایی نیست و این موضوع را به آجورلو هم گفته است.

همین اظهار نظر کافی بود تا مشخص شود مجیدی قید مظاهری را زده است. جالب اینجا بود وقتی مجیدی در کنفرانس خبری حضور داشت مظاهری در میکسدزون ورزشگاه آزادی با خبرنگاران صحبت نکرد و به اتوبوس تیمش رفت اما وقتی وی متوجه اظهارات مجیدی در نشست خبری شد به میکسدزون برگشت و به خبرنگاران گفت مشکلی با تصمیم مجیدی ندارد و تلاش می‌کند که به ترکیب اصلی برگردد. مظاهری با این واکنش متوجه شده بود مجیدی قید او را زده اما از آنجا که می‌دانست نمی‌تواند همان رفتارهایی که با فکری و کادر فنی اش کرده با مجیدی انجام بدهد سیاست سکوت را در پیش گرفت.

*رضایی مریض نمی شد مظاهری به شیراز هم نمی‌رفت

درست چند روز بعد از آن ماجرا بود که شانس به دروزاه‌بان استقلال رو کرد. در هفته سوم حسینی در دقیقه یک مصدوم شد و مظاهری وارد زمین شد.او ۹۰ دقیقه بازی کرد و گلی نخورد. همه چیز خوب پیش می‌رفت و حتی تصور می‌شد مظاهری در هفته چهارم هم فیکس بازی می‌کند اما ظاهرا در تمرین فردای بعد از بازی با ذوب آهن مظاهری به کادر فنی اعلام می‌کند که پشت پایش درد می‌کند و نمی‌تواند تمرین کند. همین مساله جزئی باعث شد تا مجیدی باز هم در بازی با فجر سپاسی از حسینی بازی بگیرد و شاید اگر علیرضا رضایی به شکل بدی سرما نخورده بود مجیدی مظاهری را با تیم به شیراز هم نمی‌برد.در اواخر بازی با فجر حسین حسینی سُر خورد و استقلال گل تساوی را دریافت کرد و آنجا بود که مجیدی تصمیم نهایی خود را برای بازی دادن به رضایی جوان گرفت.

*ماجرای مصدومیت در تمرین قبل از سفر به آبادان

وقتی هفته پنجم فرا رسید مجیدی رضایی را درون دروازه قرار داد، حسینی روی نیمکت نشاند و مظاهری را خانه نشین کرد. البته این رویه ادامه دار شد، وی در هفته های پنجم، ششم و هفتم خانه نشین شد و در لیست تیمش جایی نگرفت و حتی بعد از خوردن از لیست در حمایت از استقلال استوری‌هایی منتشر کرد اما با این وجود کاملا مشخص است که از این شرایط راضی نیست.

مظاهری یک روز قبل از بازی با نفت آبادان در دقایق پایانی تمرین اعلام کرد مصدوم شده و به شکلی از زمین خارج شد که ظاهرا مصدومیت وی جدی است. او حتی با کمک دو نفر از هم تیمی‌های خود از زمین خارج شد و روی پایش یخ گذاشت اما روز گذشته گزارش کادر پزشکی استقلال از مصدومیت وی به فرهاد مجیدی و همکارانش رسید و آنها به این موضوع پی بردند که مظاهری مصدومیتی جدی ندارد به همین دلیل روی خروجی کانال اطلاع رسانی باشگاه اعلام کردند او تنها یک هفته نیاز به فیزیوتراپی دارد و همین خبر از داخل مجموعه استقلال کافی بود تا همه متوجه شوند این بازیکن در لیست بازی با پرسپولیس هم جایی ندارد. مظاهری هم وقتی متوجه ماجرا شد اعلام کرد مشکلی برای دربی ندارد اما دیگر کار از کار گذشته و مجیدی تصمیم خود را گرفته بود.

* ۲ راه پیش روی سنگربان استقلال

به نظر می‌رسد مظاهری با این شرایط باید ۲ راه پیش رو داشته باشد که به آرامش برسد.او که کادر فنی دو فصل اخیر را به ستوه آورده فقط باید منتظر باشد مجیدی از استقلال برود و یا اینکه در رفتار خود که طی فصول اخیر با تراکتوری‌ها، فکری و مجیدی انجام داده تجدید نظر کند و راهی بدون حاشیه در پیش بگیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر