یک بازیگر مشهور: عمل زیبایی نکرده‌ام
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۴۲۵۶
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
۲۷۷۳
بازیگر فیلم «ازدواج صورتی» درباره حواشی به وجود آمده درباره عمل زیبایی خود گفت: من به هیچ عنوان عمل زیبایی انجام نداده‌ام.

خبرآنلاین: بازیگر فیلم «ازدواج صورتی» درباره حواشی به وجود آمده درباره عمل زیبایی خود افزود: این اتفاقات تماما حواشی است زیرا من به هیچ عنوان عمل زیبایی انجام نداده ام، البته سالها پیش به علت یک مصدومیت بینی‌ام شکست و مجبور به عمل بینی شدم اما بعد از آن هیچ گاه سراغ عمل زیبایی نرفتم. واقعیت امر نه اینکه بگویم عمل زیبایی را تقبیح می‌کنم، بلکه به طور کلی به تزریقات و بی حسی حساسیت دارم و جرات انجام عمل زیبایی را پیدا نکرده ام، حتی گاهی به فکر آن افتاده ام اما در حال حاضر از ظاهر خود کاملا راضی هستم و قصد عمل ندارم. به طور کلی از آن دسته بازیگرانی نیستم که تمام تمرکزشان در بازیگری رسیدن به ظاهر باشد. 

خاکپاش درباره دلیل ایجاد حواشی اضافه کرد: به نظر من این حواشی نتیجه یک کنجکاوی یا شیطنت بود، من عکسی را در یک مراسم جشن منتشر کرده بودم، پس از آن برخی شبکه های مجازی به مقایسه آن عکس با گریم یکی از آثارم پرداخته بودند، موضوع به همین سادگی است منتها برخی دوست دارند که اتفاقی کوچک را بزرگ کنند. 

وی با اشاره به دوری خود از حاشیه سازی ادامه داد: شاید برخی دوست دارند این حواشی اطرافشان باشد اما شخصا هیچگاه نخواسته و نمی خواهم که با توسل به حواشی به یاد مردم بیایم، البته که نمی‌توان جلوی حواشی را گرفت، مثلا بازیگری که از سر تا پای خود را عمل می کند باید منتظر این حواشی باشد اما در مورد من مطمئن باشید که هیچ عمل زیبایی را به عمرم انجام نداده ام.

خاکپاش در همین رابطه خاطرنشان کرد: من منفی نگر نیستم و می‌دانم برخی مواقع پخش این اخبار مثلا تصویر من از روی کنجکاوی و نه جسارت است. به همین خاطر می دانم که این اتفاقات اقتضا شغل من است و با آن کنار می‌آیم. در عرصه بازیگری به دور از حاشیه بودن واقعا سخت شده است، فضای مجازی در هر لحظه برای بازدید بیشتر به دنبال حاشیه سازی است اما خوشبختانه با ظاهرم هیچ مشکلی نداشته و ندارم، کاملا از خودم راضی هستم پس در زندگی و بازیگری خود را وارد این حواشی نخواهم کرد.

هما خاکپاش درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی در یک اثر سینمایی با نام «سوسن خانوم کووید نوزده» حضور پیدا کردم که قرار بود در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود اما به دلیل نرسیدن به بخش پس از تولید از حضور در چهلمین دوره از جشنواره باز ماند و به همین دلیل برای اکران نوروزی آماده می‌شود.

وی در همین راستا ادامه داد: در فیلم سینمایی «سوسن خانوم کووید نوزده» یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنم، در این فیلم علاوه بر من نسرین مقانلو و لیلا اوتادی نیز حضور دارند که من کاراکتر مادر لیلا اوتادی را بازی می‌کنم. این نقش برایم جالب بود و با وجود تمام مشکلات بیماری کرونا و ترس از آن در این پروژه حاضر شدم.

بازیگر سریال «آرایشگاه زیبا» وضعیت بازیگری در دوران کرونا را ناامید کننده خواند و اضافه کرد: خوشبختانه من در دوران کرونا در چند تله فیلم و یک فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختم اما به طور کلی سینما کاملا راکد بود، همین باعث شد تا بازیگران روزگار بسیار سختی را از لحاظ روحی و مادی پشت سر بگذارند.

وی درباره فعالیت در دوران کرونا به عنوان یک بازیگر اضافه کرد: طبیعتا کرونا کار را بسیار سخت کرده است، مخصوصا برای ما بازیگران که جلوی دوربین ماسک نمی زنیم همه چیز خطرناکتر است، منتها من سعی کردم در کارهای کم ریسک بازی کنم، به عنوان مثال دو تله فیلم بازی کردم که هر کدام در مناطق روستایی و دور بود، مناطفی که خبر چندانی از کرونا در آنها نبود و خوشبختانه من هم بیمار نشدم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر