فریبا: داوران دست از سر استقلال بردارند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۴۵۲۳
۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
۹۷۰
مربی پیشین استقلال با بیان اینکه پنالتی‌های زیادی برای آبی پوشان گرفته نمی‌شود و باعث از دست دادن امتیاز می‌گردد گفت: امیدوارم داوران دست از سر استقلال بردارند.

خبرگزاری مهر: بهتاش فریبا در خصوص تساوی استقلال برابر نفت آبادان گفت: یکی از بهترین بازیها، دیدار نفت و استقلال بود. از نظر من یک بازی خوب و منظم بود. دو تیم کارهای تاکتیکی انجام دادند و تغییر سیستم دادند و استقلال روز خوبی را پشت سر گذاشت ضمن اینکه وریا، جعفر سلمانی، حسین زاده و مهدی پور خیلی خوب بودند.

وی با انتقاد از عملکرد مهاجمان استقلال گفت: مشکل اصلی استقلال این روزها زدن ضربات آخر است. این تیم مقابل نفت نزدیک به ۷ موقعیت داشت که متاسفانه یکی از آنها وارد دروازه حریف شد. استقلال نتوانست از دیگر موقعیت هایش استفاده کرده و به برتری دست پیدا کند.

بهتاز فریبا در ادامه گفت: در تمام دنیا ارزیابی هایی بابت نتیجه نگرفتن صورت می گیرد. بحث کارهای تاکتیکی و سخت افزاری برای تیم ها مهم است اما ۲۵ تا ۳۰ درصد این موضوع به شانس هم مربوط می‌شود. استقلال در یکی دو دیدار گذشته کم شانس بود. البته بدشانسی همیشه پایدار نمی ماند اما از همه بدتر داوران هستند که دست از سر استقلال بر نمی دارند نمی دانم چرا سازمان لیگ و کمیته داوران با استقلال لج بازی می کند. داوری که قهرمانی را از آبی پوشان گرفت دوباره قضاوت را به عهده می گیرد و در پایان هم عذرخواهی می کند که هیچ فایده ای برای استقلال نخواهد داشت.

مربی پیشین استقلال تاکید کرد: بهتر است هر چه زودتر سیستم VAR وارد ایران شود. ما کشور پولداری هستیم. فدراسیون فوتبال هم می تواند هزینه کند. این روزها همه از داوری متضرر می شوند. داوران ما شریف هستند اما بالاخره اشتباه می کنند. حتی در برنامه فوتبال برتر که با استقلال رابطه خوبی ندارد داورها پنالتی استقلال را محرز دانستند. بنابراین نیاز است تا هر چه زودتر سیستم وار به فوتبال ما ورود کند تا اشتباهات داوری به صفر برسد.

وی در مورد دربی ۹۷ که روز شنبه برگزار خواهد شد گفت: این بازی همیشه سخت و حساس برای هواداران و بازیکنان است. من بارها گلزنی کردم اما گلی که به پرسپولیس زدم همیشه ماندگار است. استقلال اگر با سیستمی که مقابل نفت بازی کرد بازی کند دونده، رو به جلو و حریف را پرس کند و ایجاد موقعیت کند شک نداشته باشید که می تواند سرخپوشان تهرانی را شکست دهد.

بهتاش فریبا در خصوص پرسپولیس هم گفت: این تیم انسجام خوبی دارد. فرق ما با پرسپولیس استفاده کم از موقعیت هایمان است و این برای ما خطرناک خواهد بود. پرسپولیس از ۳ موقعیت خود به یک گل دست پیدا کرد اما ما از شش موقعیت توانستیم به گل برسیم. خط دفاع استقلال تمرکز بالایی دارد و باید مقابل پرسپولیس آرامش هم داشتته باشد تا بتواند اجازه گلزنی به حریفان ندهد.

وی در خصوص انتقادی که از خارجی ها می‌شودافزود: بعضی از بازیکنان برای اینکه جا بیافتند نیاز به زمان دارند. حسین زاده چند هفته گل نمی زد اما با گلی که مقابل نفت زد فشار از رویش برداشته شد. به طور حتم ژستد هم فشار زیادی بر رویش است. باید به او زمان دهیم و اگر بتواند یک گل بزند مطمئنا از دیگر موقعیت های به دست آمده هم استفاده خواهد کرد.

وی در پایان و در خصوص انتخاب سخت استقلال برای دروازه بان دربی گفت: در این خصوص نمی توانم نظری بدهم. چون در تمرینات استقلال نیستم. به طور حتم کادر فنی در این مورد نظر قطعی راخواهد داد زیرا آنها با بازیکنان زندگی می کنند. بنابراین برای این دیدار بهترین راه انتخاب خواهند کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر