سمیعی: سازمان لیگ تخصصی در بازاریابی ندارد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۴۸۲۲
۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
۱۰۹۳
معاون حقوقی استقلال می گوید که برگزاری نشست خبری توسط این باشگاه مطابق قوانین سازمان لیگ بوده و آبی ها هیچ تخلفی انجام نداده اند.

ورزش سه: معاون حقوقی استقلال می گوید که برگزاری نشست خبری توسط این باشگاه مطابق قوانین سازمان لیگ بوده و آبی ها هیچ تخلفی انجام نداده اند.

باشگاه استقلال امروز نشست خبری سرمربی خود را در مکانی متفاوت با مکان اعلام شده از سوی سازمان لیگ برگزار کرد. آبی ها اعتقاد دارند مطابق با قوانین خود سازمان لیگ برگزاری نشست خبری برعهده تیم میزبان است و از آنجایی که آنها میزبان دربی هستند، خود مکان این نشست خبری را تعیین کرده اند. اتفاقی که با واکنش سازمان لیگ نیز مواجه شد و آبی ها تهدید به جرایم نقدی و انضباطی شده اند.

فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال در گفتگوی زنده با صفحه اینستاگرام این باشگاه درخصوص مسائل پیش آمده پس از برگزاری نشست خبری دربی و تهدید شدن آبی ها به جرایم انضباطی از سوی سازمان لیگ پاسخ داد: من تعجب می کنم بخاطر اینکه ما در این زمینه صراحت آیین نامه ای داریم. بند 1 و 2 ماده 31 آیین نامه مسابقات صراحتا می گوید که برگزاری نشست خبری بر عهده میزبان است. ظاهرا آقایان اعتقاد دارند که این قانون را تغییر دادند. هر تغییری منوط به انجام کامل تشریفات قانونی است.

او ادامه داد: اولا باید در آن مرجع که تأیید شده، تصویب شود و نهایتا مهم تر از همه چیز باید ابلاغ شود. هرگز چنین چیزی به باشگاه استقلال و تا جایی که می دانم به خیلی از باشگاه های دیگر ابلاغ نشده است. از این رو هیچ گونه صراحت قانونی در این زمینه نیست و همچنان نشست خبری با میزبان است که در دربی نیز استقلال میزبان است

وی در مورد اینکه در سایر کشورها عرف چگونه است، پاسخ داد: بستگی دارد که آیین نامه مسابقات چه بگوید. هر کشور و هر لیگی برای خودش آییین نامه دارد. آیین نامه ما صراحتا این مسئله را به باشگاه میزبان واگذار کرده است.

فرشید سمیعی درباره اینکه چرا تاکنون این کار انجام نشده است گفت: تاکنون خیلی چیزها انجام نشده است. در کجای دنیا کمیته برگزاری مسابقات فعالیت اقتصادی مستقیم می کند؟ انجام تبلیغات محیطی حق ذاتی باشگاه هاست. باشگاه تعیین می کند که آیا این مسئله را به اتحادیه و سازمان لیگ بدهد یا خیر. معمولا در دنیا عرف است آن کسی که بهترین بازاریابی را دارد و بالاترین درآمد را ایجاد می کند، مسئله تبلیغات را به او می دهند. چون منافع مهم است.

وی ادامه داد: در همین مسابقات AFC کاپ و یا لیگ قهرمانان آسیا می بینید که متفاوت است. در بعضی جاها باشگاه ها برگزار می کنند و در بعضی جاها خود کمیته مسابقات برگزار می کند. چون بحث بازاریابی و درآمدزایی است. هر جا که منافع باشگاه بیشتر باشد، معمولا برگزار کننده مسابقات آن را اجرا می کنند.

معاون حقوقی باشگاه استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: در انگلستان این کار را اتحادیه انجام می دهد، در لالیگا خود کمیته مسابقات لالیگا انجام می دهد. بستگی دارد که در کجا منافع بیشتری نصیب باشگاه ها می شود. در ایران تفاوت بسیار زیاد است. استقلال هیچ علاقه ای ندارد که بیاید این کار را انجام دهد ولی وقتی که بین 5 میلیارد تومان که آن هم به دلایلی پرداخت نمی شود تا 150 میلیارد تومان تفاوت وجود دارد، باعث می شود تا باشگاه استقلال حق خود را در دست بگیرد و آن را اجرا کند چرا که ظاهرا گروه متخصص و بازاریابی در سازمان لیگ نیست و اصولا هم در قانون دیده نشده است چون سازمان لیگ صرفا کمیته برگزاری مسابقات است و تخصصش در برگزاری مسابقات است و هیچ چیز اقتصادی در آن دیده نشده است. صراحتا ما می بینیم هیچ ارگان اقتصادی تخصصی، هیچ نهاد بازرگانی تخصصی در این سازمان موجود نیست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر