فروشنده الکل، متهم نابینایی چشمان مرد جوان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۱۷۰
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
۱۶۸۸
زنی که به جای الکل طبی، الکل صنعتی به مردی فروخته و باعث شده چشم‌های او برای همیشه نابینا شود، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

شرق: زنی که به جای الکل طبی، الکل صنعتی به مردی فروخته و باعث شده چشم‌های او برای همیشه نابینا شود، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود. به گزارش خبرنگار ما، این زن که خود را مدیر فروش یک کارخانه الکل‌سازی معروف معرفی کرده است، به جای الکل طبی به قربانی الکل صنعتی داده و باعث شده او برای مدتی به کما برود و سپس از هر دو چشم نابینا شود.

این پرونده با شکایت مردی به جریان افتاد که برای پلیس تعریف کرد چطور دو چشمش نابینا و زندگی‌اش دگرگون شد. یک‌ سال قبل مردی جوان درحالی‌که شرایط وخیمی داشت و کاملا در بیهوشی بود، به بیمارستانی در تهران برده شد. خانواده این مرد به پزشکان گفتند او الکل مصرف کرد و با اینکه قبلا هم این‌ کار را کرده و بیهوش نشده بود، اما حالا کاملا بیهوش شده است. به‌این‌ترتیب اقدامات پزشکی روی این مرد انجام شد. آرش ۳۷ساله پس از چند روز از کما خارج شد، اما گفت چشمانش به‌خوبی نمی‌بیند.

این مرد چند روز بعد بینایی‌اش را به‌طور کامل از دست داد و به بیمارستان لبافی‌نژاد منتقل شد. متخصصان مدتی بعد از بستری‌شدن آرش در بیمارستان اعلام کردند عصب هر دو چشم او به‌شدت آسیب دیده و امکان بازگشت بینایی‌اش وجود ندارد. البته پزشکان آرش را نابینای مطلق اعلام نکردند. آرش پس از ترخیص از بیمارستان از زن جوانی که الکل را از او خرید‌ه بود، شکایت کرد و مدعی شد این زن باعث شده او نابینا شود. شاکی در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: چند روز قبل از این ماجرا از زن جوانی که مدیر فروش شرکت تولید الکل بود و اتفاقا شرکت معتبری نیز هست، دو بطری الکل طبی خریدم و آن را با آب‌میوه مخلوط کرده و خوردم، اما حالم بد شد و از هوش رفتم.

من پس از چند روز از کما خارج شدم. تازه به هوش آمده بودم که متوجه شدم خوب نمی‌بینم. این‌بار من را به بیمارستان لبافی‌نژاد منتقل کردند و در آنجا بود که پزشکان گفتند نمی‌توانند کاری برای من بکنند. با این شکایت پرونده در دادسرای جرائم پزشکی رسیدگی شد و علاوه بر اینکه مرد شاکی برای بررسی میزان آسیب به پزشکی قانونی معرفی شد، الکل باقی‌مانده که از سوی شاکی ارائه شده بود نیز برای تعیین میزان طبی‌بودن آن به آزمایشگاه سازمان غذا و دارو سپرده شد.

در بررسی‌ها مشخص شد الکلی که زن جوان به آرش داده، الکل صنعتی ۷۸ درصد بوده است. با افشای این ماجرا زن جوان که مدیر فروش یک شرکت تهیه و توزیع الکل بود، بازداشت شد، اما ادعا کرد از محتویات الکلی که به این مرد فروخته اطلاعی نداشته است. او گفت: آرش از من الکل خواست و من هم الکل را به او دادم. من نمی‌دانستم آرش الکل را برای چه کاری می‌خواهد. او به من گفت الکل را برای مصرف خارجی مثل آمپول‌زدن می‌خواهد، من هم الکل را دادم.

اگر می‌دانستم برای خوردن می‌خواهد هرگز این‌ کار را نمی‌کردم. وقتی پزشکی قانونی نابینایی مطلق هر دو چشم مرد جوان بر اثر مصرف الکل صنعتی را تأیید کرد، کارخانه‌ای که زن جوان مدیر فروش آن بود، در نامه‌ای اعلام کرد از کاری که کارمندش انجام داده اطلاعی نداشته است و الکلی که به‌عنوان الکل طبی فروخته شده کاملا صنعتی بوده و مدیر فروش از این موضوع اطلاع داشته است. به‌این‌ترتیب کیفرخواست علیه زن جوان به اتهام کورکردن هر دو چشم قربانی و دخالت در امور دارویی صادر و پرونده او برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
07:51 - 1400/09/14
میدونم هیچ ربطی نداره, ولی خواهش میکنم اگه پدرومادرهایی رو میشناسید که بچه هاشونو کتک میزنن وتو فضای مجازی فیلمشو منتشر میکنن,به پلیس معرفی کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
شفا_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر